reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

widze,ze bb jest genialnym rozwiazaniem w takie pochmurne i zimne dni:tak: zjolka do Japoni leci?????????:szok: no to niezla wycieczka,ale hola hola jaki bal jak zaciazayłas to balu nie bedzie o ile myslimy o tym samym:-p:cool: angel ja to nie moge z tego tekstu " hej bebory":-D kiedys przeczytałam hej bobry i mialam polew:-D izw ty siedz z dupeczka w domu,bo tak jak napisalas przeziebisz sie jeszcze i dopiero by było...nic sobie nie wkrecaj...

a ja znowu jem:eek:
 
reklama
IZW - świetne z tym końcem świata :-D. Jeżeli chodzi o twoje zachowanie, to ja dostaję takiego samego kociokwiku więc cię rozumiem. Daj sobie dyspenzę, pojaw się w piątek a ja mam nadzieję będe miała do przekazania dobre wiadomości. Kciuki w twojej sprawie zaciśnięte &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&, buziaki kochana.

Karola - myślałam o seksowanku. Może ciąża w tym nie przeszkodzi, co?
 
IZW heheh dobre z tym koncem swiata!!

Zjola dostalam tydzien urlopu to chce wykorzystac, a ze ostatnim razem widzialam sie z rodzicami w listopadzie to sama rozumiesz...... Jaka decyzje masz na mysli????:eek:

Anulka
do Krakowa, do Kraka, do mojego najukochanszego miasta na swiecie!!!!!!

Karola widze, ze mamy obie syndrom "wicia gniazda" z tymi remontami i innymi aranzacjami wnetrz. U Ciebie to moze naturane, bo w ciazy jestes, a u mnie???:confused::eek:
 
Gatto- zielone światełko to musi mi dać najpierw psychiatra:tak:, ginekolog tu ma najmniej do gadania w mojej sytuacji ,a zielone światełko da mi psychiatra za rok dopiero niestety już mi zapowiedziała rok temu ,że dwa lata czekamy z planami macierzyńskimi.Dlatego ginek pytał o to i kazał najpierw iść do psychiatry potem do endokrynologa unormować tarczycę i dopiero wtedy się starać no i łykać kwas foliowy rzecz jasna.
ja wpadam tak na szybko bo muszę lecieć obiadek gotować, naprodukowałyście ,że hej nie wszystko doczytałam przepraszam :zawstydzona/y:, no i net mi strasznie słabo chodzi nie wiem czy dam radę być na bieżąco.
Pozdrawiam wszystkie dziewczynki :)
 
reklama
Anulka - no właściwie, to potem sobie pomyślałam, ze przyganiał kocioł garnkowi :tak:. Jak by mnie nie było pełno. Zresztą to oczywiste przecież, że żeby pogadać to jeden wątek, to za mało :-D

Hejka Kobietko!
 
Do góry