reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

zjola w tym momencie nie mogę Ci powiedzieć ile trwałby ten cykl zawsze miałam 32 dniowe , ale tego 7 i 8 kwietnia miałam pozytywny test owulacyjny, bóle jajnika i podbrzusza takie jak miewałam przy owulce, było tez trochę śluzu no i ten skok temperatury (znaczący) tyle że później temperatura była raczej niższa i dzisiaj znów wzrasta. Może to był cykl bezowulacyjny, nie wiem. Wiem,że muszę cierpliwie poczekać..ech
a 8 kwietnia miałam 24dc więc to strasznie późno...
 
reklama
Kwiatuszku, gdybym byla w Saczu, i miala tam szukac gina, to poszlabym do Niemcowej jak w dym. Oczywiscie jak na kazdego gina i na nia niektorzy narzekaja, ale ja mam do niej zaufanie. Poloz sie spokojnie i odpocznij. Jesli bola Cie krzyze, wez Nospe - odpoczywaj.

Basia, wszystko jest mozliwe. Wiesz... Ja kiedys zaszlam w ciaze na 2 dnie przed terminem @. I ciaza blizniacza. Karol jest z cyklu bezowulacyjnego, jesli patrzec na wykres, a chlop jak dab mi sie urodzil. Jak dla mnie to najlepiej by bylo te wszystkie testy i wykresy chlasnac w krzaki i po prostu cieszyc sie bliskoscia meza, bawic seksem... I nie myslec o znojnym trudzie prokreacji, nie liczyc dni, jajeczek, terminow... Nie myslec o tym jak bardzo sie pragnie.
 
Plenitude mierz sobie rano ciśnienie. Ja tak miałam przy skokach ciśnienia.

Myszka walcz o swoje ;) i bądź dzielna. Musi być jakaś sprawiedliwość na tym świecie!!!

Kwiatuszek tak to już jest z lekarzami, zawsze nawet u najlepszego znajdzie się kilka niezadowolonych osób. Bądź dzielna. Jak boli to znaczy, że żyjesz ;)

Kobietka i jak u nowego gina??? Ech Ci mężczyźni :) Spacerki są dobre. Dziś niestety spacer był tylko godzinny, bo teraz pada ;). Cieszę się również, że jesteś zadowolona po wizycie u lekarza :)

Karola ano wiem :) na usg nie dało się ukryć. Zresztą na początku maja mam połówkowe więc się potwierdzi pewnie. Więc trzymam kciuki, aby na wizycie dzidzia Ci pokazała z kim masz doczynienia :D

As zaciskam kciuki. Wszystko będzie dobrze. A Ty leż i dbaj o siebie i o dzidzie :)

Bett kochany mąż :) u mnie też z pogodą nijako

Martusia ja prawie nie krwawiłam potem, miałam tylko lekkie plamienie. Nie martw się i czekaj spokojnie na wizytę u gina
 
Basia Sz myślę, że owulka mogła być bo tempka idzie w górę, ale popatrzyłam na twój poprzedni wykres i ta faza po owulce jest bardzo krótka- badałaś hormony? trzymam &&& żeby ci się udało, różne cudne wykresy okazywały się ciążowymi.

wczoraj dzwoniła do mnie moja ginka z informacją, że mam bakterię ureoplasmy, niewiele, ale jednak. Orientujecie się jak długo to się leczy, doczytałam że trzeba brać antybiotyki?

Kłaczku- a może poprostu taka uroda twoich pociech, że rosną szybciej niż inne?

Bett- dobrze, że nie ma żadnego plamienia dzisiaj, to chyba druga dobra wiadomość jaką przeczytałam dzisiaj na forum, pierwsza to dziewczynka u do_ti- gratki ogromne, to naprawdę fajnie mieć córeczke

kobietko- fajnie, ze jesteś zadowolona z wizyty i że wszystko ok. może ty wiesz coś więcej o tej ureoplasmie?
 
Halo....kochane...witam się sobotnio:) dzisiaj miałam mega sprzątasnie w domu a teraz leże i zdycham:confused2:. muszę jeszcze wymoczyć się w korze i do gości....w weekend nie mogę jakoś odpocząc...

Bett jak tam u Ciebie....mam nadzieję ze wszystko oki...wiesz...mam wielkie marzenie żebysmy razem rodziły w listopadzie...musimy wytrwać...ja dziekuję Bogu za kazdy tydzień...całuję i pozdrawiam
 
Dziś mija tydzień od kiedy nie ma z nami naszego Aniołka! Dzięki Wam z dnia na dzień mam coraz większą nadzieję na lepsze jutro i że za niedługo znów poczuję poranne mdłości, senność i totalny ból piersi. Wierzę, że poronienie nie spotka nas już nigdy więcej, a mojej Kruszynce u Boga jest dobrze!

Aniołek na zawsze pozostanie w naszych sercach i nigdy o nim nie zapomnimy, kochamy go miłością niezmienną! Kruszynko czuwaj nad nami!!
 
basiu sz nie znam sie zabardzo na tych wykresach,ale w pełni popieram kłaczka...ja kiedys tez zapisywałam tempki itd,ale wreszcie mi sie znudziło i stwierdziłam,ze co ma byc to bedzie i,ze takie natarczywe myslenie o zajsciu napewno nie pomaga.

a ja leze,leze,leze...zjadłam drugi raz obiad i leze...słoneczko pieknie swieci,maz spi,pies tez a ja ogladam suknie slubne
 
A ja dzięki mierzeniu tempki zaszłam w pierwszą ciąże bez problemu, gdyż w życiu bym się nie spodziewała że przy średnio 36 dniowym cyklu (choć ta liczba dni była bardzo różna gdyż mam cykle nieregularne) akurat w 25 dniu będę miała owulację!
 
Więc zobaczymy co bedzie.. bardzo bym chciała .. chyba to rozumiecie? :) wiem,ze rozumiecie :)
co do tamtego wykresu to był to wykres który był po zabiegu.. i nawet go nie analizowałam za bardzo , teraz jest wielce prawdopodobne,że owulkę miałam tak późno ale tego na 100% nie wiem .. kurcze żebym tak potrafiła przestać o tym myśleć :szok::baffled:
 
reklama
majra- dzięki wielkie, ja też się cieszę że dzisiaj bez plamienia, teraz muszę się jeszcze przez weekend zastanowić czy wytrzymam do piątku na planowane usg czy się jednak umówię wcześniej. na razie mnie jakiś spokój i błogostan ogarnął. co do tej bakterii, to ja szczerze mówiąc pierwszy raz o niej słyszę, ale na pewno się z nią szybko uporasz &&&&&
aniii - nie wiem czy doczytałaś, ale w czwartek pojawiło się u mnie krwawienie, dzwoniłam do lekarza i kazał mi leżeć, dzisiaj już po krwawieniu nie ma śladu, więc mam nadzieję, że to tylko ten krwiak pękł, a dzidzia się dalej rozwija. a Ty tak nie szalej kochana z tym sprzątaniem, wiem że ciąża to nie choroba, ale uważaj na siebie i postaraj się trochę porozpieszczać. też mam nadzieję, że będziemy rodzić w listopadzie. kiedy masz teraz wizytę?
martussia2203 - przytulam Cię mocno, tak trzymaj, pozytywne myślenie jest najważniejsze
karola1388 - ja też zjadłam obiad 2 razy... siostra ugotowała pyszny kapuśniaczek i mi przywiozła, chyba pęknę. ojj to będziesz miała niezły zawrót głowy z wybieraniem sukienki, tyle fasonów, kolorów... chyba że masz już coś konkretnego na myśli?
basia sz - trzymam kciuki za Wasze starania &&&&&&&
 
Do góry