reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

no kobietko to moje gratulacje,ze trafiłas wreszcie na porzadnego lekarza.wiem jakie to wazne,bo ja zanim trafiłam do tego co teraz mnie prowadzi przeszłam wszystkiech w moim miescie...odrazu kobieta czuje sie bezpieczniej i myslenie tez jest inne.ja to swojego tez o wszystko pytam,mowie o kazdej *******e jak mi przyjdzie na mysl,a on cierpliwie wysłucha,rozrysuje jak potrzeba,wyjasni...to teraz bierz sie za siebie i co do dziela:-)

obeżarłam sie jak prosiak:-D
 
reklama
Hej Dziewczyny dawno tutaj nie zagladałam
Chciałabym żebyście się wypowiedziały na temat mojego wykresu


w nd miałam pozytywny test lh i współżyłam bez zabezpieczenia
miałam dopiero jedną miesiączkę po zabiegu który był 15 lutego
co o tym wszystkim myślicie ? czy jest jakaś szansa przy takich temperaturach po owulacji?
pozdrawiam
 
Kochana ja w cyklu w którym zaszłam w ciążę po owulacji miałam temperaturę około 36,5 a jednak zamieszkał w moim brzuchu nasz maluszek! Niestety Bóg nam go zabrał ;( :zawstydzona/y:
Także Basia trzymam kciuki!!!!!!!! :-)
 
Po mojemu jest... Wykres wyglada jakbys owulacje miala po 21 dniu, to cholernie pozno... Z drugiej strony, gdybys zobaczyla moj wykres z cyklu w ktorym zaszlam w ciaze z Karolkiem to bys sie usmiala - przypominal z grubsza nalesnik i bylam przekonana ze jest bezowulacyjny. Spokojnie, sie zobaczy. Nie nakrecaj sie bo to tez nie sprzyja zaciazeniu. Sprobuj znalezc jakies zajecie ktore odwroci Twoja uwage od staran...
 
Dziewczyny Dzięki :)

Wiem jak ten wykres wygląda ja stawiam na owulkę 8 kwietnia bo wtedy test był pozytywny (dwie mega grube kreski) wiem ,ze to późno bo wychodzi nawet 25dc ale jestem po zabiegu i wszystko mi się chyba rozregulowało :baffled: od poniedZiałku bolał mnie brzuch jak na @ ale dzisiaj już nawet nie no i tempka mi dzisiaj torchę skoczyła. WIem.. i nie nastawiam się ale chciałam poznać Waszą opinię. Lekarka kazała mi przyjśc po duphaston jak się zorientuję ,że jestem w ciąży.
 
reklama
Do góry