reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Aguś ja doskonale cię rozumiem.... po trzecim poronieniu juz chyba zaczynają odpływać z człowieka siły... tez czekam na badania.... mam nadzieję że to coś co można będzie leczyć... jeśli nie poznam przyczyny to chyba już się nie zdecyduję...
 
reklama
ech Marlena myslalam ze to bedzie prostrze...ale niestety...czasem hormony szlaeja jak chca i jednego dnia najchetniej juz chcialabym byc w ciazy a nastepnego zastanawiam sie i po co to wszystko????ech.....cos mnie sie zdaje ze chyba jednak nie jestem taka sina jak mi sie wydaje...poprostu wszystko gdzies musi ujsc...
 
w tym cyklu robiłam testy owu i po dwóch mocnych kreskach działalismy tylko 2 razy, nawet jesli sie owulacja przesuneła o kilka dni z jakiegos powodu to nie dłużej niż o 3-4 dni bo tyle plemniki przezywają :-(. nietsety puste jajeczka zdarzaja sie 30% par, tak mnie pocieszyla moja gin, mam za 7-10 dni zrobic usg, ale ona wygląda na fachowca i mówi, ze juz wiele w zyciu widziała ale juz od 5tcwidzć zarodek au mnie nic
 
pixela nie zamartwiaj sie na zapas....i nie szukaj odpowiedzi na pytanie ktorej teraz dostac nie mozesz...cierpliwie poczekaj...to bardzo wczesna ciaza....a lekarka sama pewna nie jest...wiec....badz dobrej mysli...moze bedzie ok
 
reklama
Pixella77- trzymaj się i miej nadzieję... jeśli niestety stracisz dzieciątko to pamiętaj że to nie świadczy o tym że nie możesz mieć juz więcej.... całym sercem jesteśmy z tobą....
 
Do góry