reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Mam tylko wyrzutu ze zignorowalam ten wyciek wod. Powinnam wtedy odrazu rano jechac na pogotowie...
myslalam ze jak bede lezec i odpoczywac to bedzie ok... zmowilam rozaniec i lezalam... Spokojna...
Tak
Spokojnie zabilam moje dziecko....

Martynaa81ja mogę wypowiedzieć się co do wycieku wód ponieważ przez to straciłam dzieci.i powiem tak przede wszystkim nie zabiłaś dziecka!!!to nei twoja wina.nie miałaś na to wpływu. mi wody zaczęły wyciekać bez przyczyny,bez bólu.tak po prostu.pojechałam odrazu do szpitala...czekałam tam bardzo długo aż mnie przyjmą.zmierzyli ciśnienie i tyle.prawie dwie godziny aż lekarka pojawiła się.nie chcę opisywać swojej historii, bo już na tym forum jest to wiele razy,podejrzewam ,ze np w poznajmy się) w kazdym razie powiedziano mi ,że poronie w nocy.dali dużo ligniny bo miałam krwawić.następnego dnia przeniosłam się do innego szpitala w którym przeleżałam jeszcze dwa tyg.robili wszystko co w ich mocy ale na wstępie powiedziano mi ,ze szans nie mamyale wytrzymałam jeszcze dwa tygodliczałąm każdy dzięń i wierzyłąm ,ze uda się!.i niestety po dwóch tyg, nocy zatryzmywania skurczów nic nei dało się zrobić:( głowka zeszła bardzo nisko poród postępował.
więc neistety wód nei da się zatrzymać.zdarza się to bardzo rzadko że można jeszcze pare tygodni przeleżeć.nei obwiniaj się bo neistety to nie było zalezne od Ciebie.głowa do góry!

enya przykro mi,ale neistety więszość z nas robiła test i zobacyzła tam jedną kreskę.zdarza się.i trzeba walcyzć dalej,cieszyć się seksem.nie nastawiać za bardzo.a zobacyzsz,że szybciej te dwie upragnione pojawią się.jak do mnie kol w ciąży przyszla ryczalam.ale ona rozumiala.trzymam kciuki zebys ujrzala dwie krechy i przezyla tą wizytę:( a skoro nie masz okresu to zawsze jest jeszcze szansa moze za szybko ten test zrobiłaś
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja zrobiłam w końcu betę i ciąży nie ma - równe zero....Wzięłam urlop siedzę i ryczę w poduszkę. Odechciało mi się wszytskiego, tym bardziej że dzisiaj przyjedzie siostra mojego męża - jest w 7 miesiącu i będzie w Polsce rodzić. Już wiem że wszystko będzie się kręciło koło niej....Jezu jak ja to przeżyję....:no:


Oj kochana współczuję,ale mysle ze i my doczekamy sie wreszcie tych 2 kreseczek ja tez bardzo bym juz chciała,nadal @ brak i nie wiem co robic :/
 
Martynko- nie obwiniaj się o to co się stało jeśli mógł ten szew pomóc to jest to wina lekarza ,że go nie założył , z tego co doczytałam to miałaś go mieć, przytulam Cię cieplutko , na temat odklejania się łożyska nie pomogę bo ja poroniłam bardzo wcześnie i też były skrzepy i po kilku dniach dopiero fasolka.
Nie wiem co jeszcze mogę napisać żeby Cię wesprzeć , gdybym mogła to bym Cię utuliła , jedyne co mogę zrobić to wspierać Cię razem z dziewczynami wirtualnie, pisałaś o psychotropach ja je biorę co chcesz wiedzieć o nich?


Ilonka1990- no właśnie jak spotkanie z teściową?
As- biedny piesek zdarł sobie poduszki mój Pikuś też tak miał smarowaliśmy mu potem maścią łapki ,ale on to miał jakąś chorobę taką ,że mu pękały te poduszeczki ,z tego co piszesz to faktycznie zwierzątko nie do zdarcia
:tak:
IZW- witaj buziaki:*
 
IZW - dziękuję. Co do wątpliwości w wprawie doktora i jajników, jeśli je masz, skonsultuj z innym lekarzem, choćby takim przy szpitalnym co byś nie musiała płacić. :tak:
Enya81 - a ile już się staracie? Bo ja tak nie ze wszystkim na bieżąco na CPP.
 
Wierze ze z czasem wszystkie tutaj zobaczycie dwie krechy a potem utulicie swoje malenstwo naprawde... Wszystko jest mozliwe i kazdemu sie predzej czy pozniej uda
enya- glowa do gory i znowu nowy cykl sie zaczyna i kolejne przyjemne staranka , musisz wyluzowac psychika dziala cuda, sos czekoladowy romantyczny nastroj , winko puscic wodze fantazji , dowiedziec sie czy macica ok czy tylozgiecia nie masz??? ja robilam test mialam dwie kreski a po 3 dniach juz tylko jedna krecha i @ czasem nasz organizm szwankuje ale dajmy mu czas
matyna- tule, tule i jeszcze raz tule wiem tzn podejrzewam jak ci ciezko ale postaraj sie byc silna kobieta i walczyc

izw-udanych boboseksow 2012 bedzie szczesliwy i owocny zobaczysz :*
 
Kobietka22- psycholog wysyla mnie do psychiatry- czy on oprocz lekow da mi jakas terapie to nie wiem. Zastanawiam jak dzialaja te leki i w czym mi pomoga?

Dziewczyny jeszcze raz dziekuje!
Mam wsparcie w rodzicach mezu. Ale sa godziny kiedy jestem sama i wtedy dopada mnie bol i tesknota. Budze sie ze snu z koszmarami albo wcale nie moge isnac. Dzis usnelam o 12 w nocy wstalam o 4 rano a o 6po rozmowie z mama i mezem znow usnelam. Teraz nic mo sie nie chce... bo jestem zmeczona wszystkim wokolo i wszystko mi przypomina.... I nie chce ani wakacji ani zakupow nie chce juz nic.... chce tylko zeby czas szedl szybciej i troszke uleczy chcoc troszke uleczyl moje serce...
 
Martyna- psychiatra zbierze wywiad i będzie wiedział czy psychotropy są potrzebne czy nie , one wyciszają i pomagają w utrzymaniu odpowiedniej kondycji psychicznej , na początku stosowania człowiek jest senny i taki apatyczny ,a potem jest już normalnie , ja biorę je od marca 2011 i teraz czuję się dobrze ,ale u mnie była poważna choroba i dlatego konieczne były psychotropy,u Ciebie nie koniecznie będą potrzebne to określi lekarz.
 
Witam. Dziś odebrałam wyniki zleconych mi badań. Mam pytania co do 2. Kreatynina wyszła mi 53umol/l (zakres 53-106). Czy to oznacza coś złego? I wynik MCV 85,3 f& a powinno być od 91. To coś z brakiem żelaza. Czy to zaszkodzi dzidziusiowi? Reszta badań wporządku. Brak toksoplazmowy ;-) A wynik bety 13447,8 :-Dczyli prawie 6tydzien?
 
Prija- no to piękna betka:tak:, co do tych wyników to nie pomogę może dziewczyny coś podpowiedzą.
ja już obiadek mam wstawiony teraz czekam na domowników.
 
reklama
Witam was dziewczynki. Wszystkiego dobrego w Nowym 2012 roku.Gratulacje wszystkim zafasolkowanym :-) 8 grudnia miałam ostatni @. Następny powinnam dostać 3 stycznia od kilku dni pieką mnie piersi i od czasu do czasu mdli ale tak bardziej popołudniami a nie rano czy wieczorem. czasem czuję jak coś ściska mnie w brzuchu. Chciałam test zrobić w następnym tygodniu ale jakoś nie dałam rady i zrobiłam dziś i co.... dwie kreseczki tylko ta jedna troszkę słabsza nie tak bardzo intensywna ale też nie bardzo blada. co o tym myślicie?
 
Do góry