reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Karola , :-D no proszę i to z pękniętej gumki o ile dobrze pamiętam - taka ładna beta:cool2:GRATULUJE!!!
Może przy tych plamieniach jednak coś na podtrzymanie dostaniesz

Ilona1990 , toż to siok !!! Taka zmiana u teściowej! Pogadać zawsze można , ja myślę że może jakieś "przepraszam " usłyszysz. Tylko spokojnie do tego podejdź . A to że 22 tydzień idzie , i co z tego ? Po nim będzie 23 i 24 i następne , NO STRES!!! Ale szyjkę , pilnuj i jak trzeba to bierz ten szewek. Buźka!

enya , hona , duncus , ilona24 no i kłaczek oczywiście uściski dziewczynki:-)
 
reklama
Karola- ogromne gratki trzymam mocno kciuki aby wszystko było ok&&&&&&&&&&&&&żeby plamienia ustały i ,żebyś spokojnie przeszła przez tę ciążę.
Trzynastka- witaj przykro mi z powodu Twojej straty, zapalam światełko dla Aniołka(*), kochana zanim zaczniecie staranka radzę odwiedzić wątek badania po poronieniu , warto przebadać tarczycę tym bardziej ,że długo się staraliście , no i zbadać się na toksoplazmozę , cytomegalię, chlamydię, mykoplasmę, ureoplasmę , ja zrobiłam badanka i mi wyszła ureoplasma przeleczyłam i zniknęła to była prawdopodobna przyczyna mojej straty , zawsze będę powtarzała ,że warto się badać mimo ,że lekarze mówią ,że nie trzeba.
Zostań tu z nami w kupie raźniej , ja straciłam swojego Aniołka w 7tc w 2007 roku i od tamtej pory się badam i leczę ciągle coś się u mnie dzieje , teraz mam termin staranek na 2013rok bo biorę leki psychotropowe do tego czasu , wykryłam też niedoczynność tarczycy ,a z tym schorzeniem trudno jest zajść w ciążę dlatego wybieram się do ginekologa-endokrynologa przed starankami.

Ilonko1990- kochana , będzie dobrze wiem ,że strach jest wpisany w nasze ciąże ,ale trzeba wierzyć ,że będzie dobrze , jeśli będzie trzeba to założą Ci ten szewek , zobaczysz ,że wszystko się ułoży będziesz trzymała w ramionach swój skarb ,urodzisz w terminie i będziesz nam się tu chwalić fotkami , trzeba być dobrej myśli choć wiem ,że przy takim lęku to trudne, przytulam i trzymam mocno kciuki&&&&&&&&&&&&
Hona- ale masz fajnie byczysz się z M , mój M w pracy pewnie znowu do późna , wczoraj wrócił o 18 tej dopiero , teraz taki gorący okres ,a on jest kierowcą w hurtowni alkoholi , kupił mi likierek dobry i sobie oczywiście zaopatrzenie na Sylwestra zawsze taniej po hurtowej cenie.
Enya- progesteron czyli duphaston może powodować ból piersi , tak jak w ciąży progesteron rośnie i bolą piersi więc myślę ,że to może być od tego, a u mnie żadnych objawów na @ nie ma zwykle tydzień wcześniej bolą mnie piersi ,a teraz nic mam nadzieję ,że się owu nie przesunęła bo to by oznaczało możliwość wpadki bolał mnie brzuch jak na owu jakiś czas temu więc po paru dniach odstawiliśmy prezerwatywy ,ale tu widzę brak zwiastunów @ i się niepokoję trochę,ale z niedoczynnością tarczycy trudno zajść w ciążę więc może na zapas się martwię.
Prija- zdrówka Tobie życzę , kochana dużo odpoczywaj i się kuruj , lepiej żebyś zadbała o swoje zdrowie bo lepsze tak jak napisałaś mniejsze zło niżeli by miały wystąpić jakieś komplikacje.

ale się rozpisałam dziś:-) M i mama w pracy ja mam zupkę z wczoraj więc laba tylko muszę do sklepu wyskoczyć ,ale w taką ponurą pogodę to mi się nie chce, dziś robię śledzie na Sylwestra z koncentratem pomidorowym , cebulką, cukrem , octem , liściem laurowym pycha są zrobiłam parę na Święta i M tak zasmakowały ,że zażyczył sobie na przekąskę na imprezkę sylwestrową jedziemy do szwagierki będzie parę osób posiedzimy może się potańczy;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Karola gratulacje:-), beta wysoka. moja pierwsza beta HCG wynosiła 45.

Kobietka
robiłam badania tydzień po por. (nie mogę napisać tego słowa) toxo -, cytomegalia - , rózyczka -, wr-, HCV-, antygen Hbs -, TSH 1,80,
wcześniej miałam robiony posiew, żadnych bakterii nie wyhodowano, czyli tu może wyszłyby jakies ureoplazmy, chlamydie?? dobrze myślę?
cytologia gr I
dziś byłam na kontroli usg ginekolog., torbieli ani śladu:-) jeszcze jakieś skrzepy 7mm, które mają wyjść z najlbliższym @ po raz pierwszy od dawna czekam na okres. następna kontrola w szpitalu po tym właśnie okresie.
 
Ostatnia edycja:
Prija gratuluję ciąży!!!! a Dumox jest często stosowanym antybiotykiem w ciąży, jest bezpieczny. Bardziej może zaszkodzić nie leczenie.
 
dziekuje dziewczynki z całego serca:tak: ginka do mnie oddzwoniła po odsłuchaniu wiadomosci i powiedziała,ze beta ładna tak na 3,4 tydzien ja sobie policzyłam to tak mi wychodzi 4,5 tyg( połapałam sie juz w tych normach).co do plamien to moga byc wlasnie dlatego,ze powinnam byc w trakcie @.mam brac luteine,odpoczywac,przyjsc w poniedziałek po skierowanie na kolejna bete,bo sie powinno odczekac 48h zeby sprawdzic czy wzrasta i dostane odrazu recepte na clexane 0.4...pytałam czy tam ta ginka mogła faktycznie nie wyczuc nic podczas badania to powiedziała,ze tak sie zdaza jak jest wczesna ciaza w dodatq jestem szczupla bardzo i pewnie mam mniejsza macice...( rozm36 waga 49kg:baffled:). nio w kwietniu moja beta wynosiła 84...i spadała pozniej sie okazało,ze to biochemiczna...martwi mnie tylko to,ze ta lekarka nie wyczuła nic...tak sie boje...co do pracy.powiedziałam szefowi-nie chciałam czekac to nie fair tym bardziej,ze on ma przez sciane zaklad fryzjerski i tam sa 2 dziewczyny w tym moja siostra-praktykantki i sa zawsze od srody do soboty wiec jak mnie nie ma to ktoras stoi na sklepie...a od stycznia od 2go maja kursy poza miastem i miesiac wolnego wiec bede sama...powiedzialam mu pogratulował,powiedziałam,ze to ciaza wysokiego ryzyka to powiedział,ze moge isc do domu do konca tygodnia poodpoczywac,ale od pona mam byc...i zebym za czesto nie brała dni wolnych no bo dziewczyn nie bedzie i ktos na sklepie musi byc...:baffled: ehh...poszła bym na l4 gdy bym była zarejestrowana...a nie jest tak dobroduszny i nie zatrudni mnie legalnie tylko dlatego,ze jestem w ciazy...to juz wogole mu sie nie oplaci...:-( ale jesli bedzie trzeba to nie bede sie zastanawiac tylko zrezygnuje z pracy...wiecie co mam takie kłucia takie kurcze nie umiem tego wytłumaczyc....tak czasem na srodku...to zle??? jestem panikara,jestem przewrazaliwiona...i to jest złe...wiem o tym...te kłucia czasem i na kilka sekund a oprocz tego ciagniecia i wrazenie jak bym miala w podbrzuszu balon z woda...teraz leze sobie,ale zaraz musze isc cos zjesc...as76 i karola81 odnalazłam wasze stare posty z waszych perypetii poczatkowych i czytam;-) ilonko1990 nie martw sie kochana...bedzie oki.a propos ja tez mieszkam na 4 pietrze i to jest diabelnie meczace...a jeszcze miesiac temu mieszkalismy na parterze...zreszta ja całe zycie na parterze u mamy tez i pozniej na swoim a teraz 4 ehh...czarna76 dobrze pamietasz moj przypadek :-) mam nadzieje,ze ta betka bedzie rosła...a dzis jak test zobaczyłam to oniemiałam...nigdy nie był az tak wyrazny...zawsze trzeba było sie przygladac przy swietle a tu 2 czerwone krechy:tak: moze to oznaki,ze tym razem bedzie juz dobrze????? kochane nie bede dziekowac kazdej z osobna.dziekuje poprostu wam wszystkim.jestescie dla mnie mega wsparciem....nie moglam sie doczekac az napisze:tak: badzcie ze mna,trzymajcie kciuki,modlcie sie...a czy na suwaczek nie jest za wczesnie???? moze dopiero wstawie po badaniu macankowym????

MOJE AIOŁKI 07.03.2008 ( 5 TYG ) *...04.05.2008 ( 6 TYG ) *...
 
reklama
Karola- na te bóle brzuszka nospę sobie bierz powinna pomóc i pij magnez też pomaga na kurcze, tak się cieszę z Twojej ciąży ,każda ciąża tutaj bardzo mnie cieszy:-):tak:
 
Do góry