reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

As, no tak wyszlo z tymi Slowiankami... Musze sie z tymi sasiadami dogadac - ruski mi sie odswiezy przy okazji.
Co do Nospy, to jesli ona obniza napiecie miesniowe dziecka, to na Karola nie dziala. Przeciez ten smarkacz za chwile wyjdzie na skroty!:-D
Emy, cos mi tak zalatywalo ze ktos musial cos... Boze, jesli masz sile, nie daruj im!
 
reklama
Witajcie wpadłam tylko podczytać ,ale Boże Emy jestem z Wami całym sercem , nie darujcie im tego , odpowiedzialność muszą ponieść , dobry pomysł z tym znalezieniem innych rodziców ,którzy też przeszli tragedię, trzymam za Was kciuki &&&&&&
Karola- no uśmiałam się nie ma co.
Kłaczek-:-Dto dobre z tymi chińczykami i płaczem niemowląt stereo, ale będą mieli jazdy.
Ja zostałam znowu ciocią małego Wojtusia ,moja siostra cioteczna urodziła przez cc, podobno kropka w kropkę do starszego brata podobny
:tak:
 
karola1388 właśnie suki się ciekają i mój mały bączek też szaleje:wściekła/y:
emy to takie cholera przykre.... ale jeśli faktycznie umierają dzieci na ich oddziale to coś jest nie tak. probujcie walczyć, ale ja z góry wiem, że z nimi się nie wygra, bynajmniej u nas tak jest... ale próbujcie... dla sprawiedliwości, bo dla Jasinka nie musicie tego robić, on wie, widzi jak go kochacie, jest małym aniołkiem, a nasze aniołki czuwają nad nami!! siły, siły i siły!!
kłaczek ja nie pierdykam, Ty dopiero przecież suwaczek miałaś początkujący, hehe..... a tu już..... a idz już i niech się wykluje to małe kłaczątko!! trzymam kciuki !!:-)
martyna ja jadę na no spie cały czas...... właśnie w 1 ciąży byłam nie doświadczona, twardniał brzuch, a ja no spy nie brałam..........teraz jestem już mądrzejsza!

ja brałam bromergon i dobrze się czułam...

ogólnie to mam powiększony węzeł chłonny podżuchwowy, pocę się strasznie i boli mnie cały prawy bok. leże, łykam no- spę... być może bedą musieli zrobić biopsję, zobaczymy jak wyjdą badania. :wściekła/y:
 
Kobietka, a ja mam w nosie Chinczykow i ich jazdy - od kiedy maja kartoteke i sad na glowie, siedza cicho. A jakby sie skarzyli ze dziecko placze... Coz - ma prawo czasem plakac. A ze po obu stronach? Coz - czy oni maja monopol na zaludnianie Ziemi??

Ilona, jeszcze nie teraz. Chcialabym jednak donosic do stycznia, niech sie maly nie pcha za szybko na swiat, niech sobie dorosnie, dojrzeje... ale faktycznie to juz niedlugo.
 
Emy, przykro mi, że przez leniwych bądź niedoświadczonych lekarzy doszlo do takiego zaniedbania, które spowodowało smierć Twojego synka. Jeśli masz tylko siłę to walcz z nimi. Slusznie, że chcesz odnaleźć rodziców innych bobasów. Troche to dziwne, że w tym samym czasie inne dzieci zmarły z tego samego powodu.

Czasem bezduszność lekarzy nie zna granic. ( nie generalizuje bo wiem, że są tysiace wspaniałych lakarzy, ale są też niestety czarne owce. )

Trzymaj się !
 
as76 kurcze to gdybym ja odrazu wiedziała,ze ty jestes dogoterapeutka to bym pisała na pw o swoich problemach z arnoldzikiem:tak: wabi sie aro,ale ja tak na niego mowie:-D ma swoje jazdy,ale ewidentnie upodobal sobie pana i jest koalicja jadrowa:-D mam nadzieje,ze mu przejdzie to piszczenie.jesio musze nad nim popracowac,bo nie znosi jak ktos biegnie lub sie trzepie w zasiegu jego wzroku:dry:.emy nie wierze w to co sie tam stało...o takich przypadkach słyszy sie zazwyczaj w tv.tak jak kazda napisała walczcie o to,zeby winni zostali ukarani...jesli chodzi o odnalezienie rodzicow tych dzieci to ciekawe jak oni sie beda zapatrywac na wszczecie postepowania w tej sprawie.moze nawet nie wiedza,ze jest wiecej takich rodzin...ja mialam siostre ktora urodziła sie z zespołem downa.lezała w szpitalu zima w grudniu i połozna otworzyła na oscierz wielkie okno salowe w ktorym lezaly noworodki ona dodatkowo była wczesniakiem i kasia dostała zapalenia płuc i oskrzeli i po tyg zmarła...moja mama nie darowała tej kobiecie i wreszcie poniosła kare,a moja druga siostre rodziła juz w innym miescie...walczcie bede trzymac &&. a ja dzis mialam urwanie glowy w pracy...mnostwo osob kazdy kupuje sukienki na sylwestra i pozniej padnieta bylam jak mops.poszlam jesio do marketu kupilam prezent dla mamy piekne perfumy,karme dla pieska i troche chemii i zanim doszlam do domu to myslalam,ze umre.w dodatq jak szlam to bardzo zakreciło mi sie w glowie tak,ze wpadłam na kobite z psem a ta az mnie zlapała za ramie,bo bym poleciała...:no: pytanie co sie stało??? zmeczenie???? kochane powiedzcie mi czy wy czasem tez macie takie klucia w macicy??? nie podczas @,ani dni plodnych tylko tak czasami???? bo ja tak mam tylko teraz pytam,bo wczesniej zapomnialam albo pytałam,ale nikt mi nie odp i nie wiem:happy2: to juz trwa jakis czas tzn dawno juz to zaobserwowałam pytałam siostry i ona tez tak ma i psiapsiolka ale ciekawa jestem od czego to...pozdrawiam kochane milego wekeendu.

MOJE ANIOŁKI 07.03.2008 ( 5 TYG ) *... 04.05.2008 ( 6 TYG ) * ...
 
Dziękuję wam kochane ze wsparcie, dobrze, że ten tydzień już się kończy. Kończy mi się przegląd samochodu, pojechałam wcześniej żeby powiedzieli co ewentulanie byłoby do zrobienia, żeby przeszedł go. Pan mi powiedział co i jak. Między innymi opony, ale to i tam miałam w zamiarze. Pojechałam więc do punktu gdzie sprzedają używane, i pan mi zaśpiewał między 350-450. Mój J, stwierdził, że gościu chyba przegioł. A mechanik za podciągnięcie ręcznego i wymianę jakieś tam części chciał 550 minimum. Więc wyszło coś ok 1 tyś z przeglądem

:szok::szok::szok: a jeżdze cinquacento nie mercedesem:)

Ale, poprosiłam kuzyna o pomoc i on pojechał w to samo miejsce po opony i dla niego było 200-280. Toć myślałam, że go zjem żywcem. Chciał mnie naciągnąć normalniel, a najgorsze, że te jego opony to gorszej jakości niż mam. Kupiliśmy w innym miejsću praktycznie nowe i taniej.
To samo z mechanikiem, on pojechal do innego to wyszło nicałe 200zł
Jak można tak wykorzystywać kobiety, to że one się nie znają to nie znaczy, że można je tak rolować:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Dziewczynki, dzięki! Będziemy walczyc, myslę, ze nawet nie byłoby trudno wygrać, bo to prywatny szpital i ma duzo do stracenia przy naglośnieniu takiej sprawy.

Musimy znalezc tych innych rodziców, bo nie mamy sekcji, bez niej nie mamy szans. Będzie trudno, bo to nie pacjenci mojego gina, nie wiem gdzie zacząć pytac, pogadam jeszcze z moim lekarzem, moze on będzie w stanie czegos się dowiedziec.
Mam nadzieję, ze szpital będzie ugodowy, bo chyba wiedzę, że polecę do kazdej tv i kazdego brukowca. boję się tylko, ze zwolnią tego pediatrę i powiedzą ze juz po sprawie

Zobaczymy

Milego dnia wszystkim
 
Emy, ja walczę o sprawiedliwość już od roku i na razie niestety przegrywam. Tylko, ze na razie zaskarżyłam lekarzy do Izby lekarskiej, postepowanie umożyli. Napisali,że nie miałam łożyska przodującego, rozumiecie!!! że oni tylko przypuszczali, ale jednak to nie to było. A ja się odwołałam i całe szczęście jak przewieźli mnie na cc do innego szpitala na wypisie mam jak byk łozysko przodujące odwołałam się i teraz zamieściłam ten papierek poza tym napisali to co bardzo mnie zabolało, że nie mieli obowiązku ratować mojego dziecka, bo to był 24tc
 
reklama
KOCHANE TYLKO TU MOGĘ ZADAĆ TO PYTANIE I TAK NAPRAWDĘ SIE WYŻALIC

ostatnio nie daje sobie rady sama ze sobą, nie wiem czy mi psychika juz siada czy to jak sie czuje to normalne

Tak strasznie sie boje co mi powie lekarza na wtorkowej wizycie, tak strasznie sie boje ze znów bedzie PUSTO, przeraża mnie tak mysl,od paru dni nie mysle o niczym jak tylko o tym.... a wszystko przez to ze sobie porównałam poprzednie ciąże, z Jasiem i aniołkiem strasznie wymiotowałam od 6 tyg, a z pustym jajem NIC, miałam mdłości ale nic poza tym ,no i tak teraz sie czuje, same mdłosci i NIC, i od razu mysl w głowie ze TAM NIC NIE MA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
CZY JA JESTEM NIENORMALNA ZE MAM TAKI STRACH, TAKIE MYSLI,ZE TAK SIE CHOLERNIE BOJĘ ????????????????????? CZY POWINNAM SIE STUKNĄĆ W ŁEB I OPAMIĘTAĆ ????????????????????? CZY WY TEŻ TAK SIE BAŁYŚCIE I TAK MARTWIŁYŚCIE PRZED KAZDA WIZYTĄ ???????????
PARE OSÓB JUZ MNIE ZJECHAŁY ZE NAWET NIE MYSLE O DZIECKU, ZE ZASZKODZE MU TAKIM ZAMARWIANIEM ITD, ja innym łatwo mówić, nie przezyli tego co ja, nie wycierpiały sie tyle, a Ja pragnę tylko miec zdrowe dziecko, a nie potrafie myslec pozytywnie !!!!!!!!!!
JEST MI ŹLE I TYLE :-(
 
Do góry