reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Wejdz na stronę naszbocian , tam jest temat :wyniki badań histoptologicznych po łacinie
Większośc naxs miała taki opis. Nie martw się.
 
reklama
Residua deciduae et ovi (resztkii doczesnej i jaja plodowego) Fragmenta fetus ( fragmenty plodu)

Tyle wiem czyli nadal nie wiem co spowodowalo poronienie co sie stalo :-( Ja juz nie rozumiem nic :-(
 
Hej Kochane;)

Dziękuję za wszystkie miłe słowa;) Ja tylko na chwilkę.

bobofrutek Residua deciduae et ovi - Resztki doczesnej i jaja płodowego; Fragmenta foetus- Fragmenty płodu. Na tej stronie Poronienie - informacje dla Ciebie dokładnie jest wszystko opisane. Czyli nic złego nie znaleźli. Zajrzyj na tę stronę.
BeataJ ja po macierzyńskim wróciłam do pracy, nie miałam już więcej zwolnienia. A poza tym chciałam już do ludzi...ale jak Ty jeszcze nie czujesz się na siłach i masz możliwość być jeszcze na zwolnieniu to czemu masz nie skorzystać.
Pozdrawiam cieplutko wszystkie i wracam do nauki póki dziecię śpi.
 
Ja mam w domu mała córeczkę i tak szczerze mówiąc to lepiej mi się opłaci byc na zwolnieniu niż płacić za opiekunkę, poza tym chyba nie jestem jeszcze gotowa na powrót do pracy..
proszę napiszcie jak to było u Was.
Ja byłam na L4 równe 4 tygodnie. Zawsze możesz wziąć L4 a potem np. opiekę na Córeczkę. Jedno i drugie masz płątne 80%. :tak:

Residua deciduae et ovi (resztkii doczesnej i jaja plodowego) Fragmenta fetus ( fragmenty plodu)

Tyle wiem czyli nadal nie wiem co spowodowalo poronienie co sie stalo
unhappy.gif
Ja juz nie rozumiem nic
unhappy.gif

Kochana mało kiedy wyniki hist-pat. wskazują na powód poronienia. W sumie to nie znam takiego przypadku osobiście.
sorry2.gif
 
Ostatnia edycja:
malami dzis odebralam wynik a byl juz gotowy dwa dni temu a zabieg mialam 6.12. z tego co wyczytalam wynik nie oznacza nic zlego. wiec mam nadzieje ze jak najszybciej bedziemy mogli zaczac staranka :-)
 
malami dzwonilam do gina i mi polozna powiedziala ze mam przyjsc po @ wiec teraz oczekiwanie na wredna @ zostalo. Ja juz bym chciala zaczac staranka ale moj sie boi ze cos jeszcze jest nie tak tam w srodku. Moze to egoistyczne ale czuje ze chce rozpoczac staranka jak najszybciej i jak najszybciej miec malenstwo przy sobie, moze kolejna ciaza choc troszke ukoi bol po stracie. a Ty kiedy zaczynasz kolejne starnka? Kiedy do gina idziesz?
 
reklama
Witam Was kochane...witam nowe aniołkowe mamusie(*)toświatełkodla waszych aniołków....mnieogarnia powoli stres,mam koszmary,że straciłam ciąże i objawy ciążowe jakby znikły...do wizyty jeszcze 6 dni a ja do tej pory to osiwne z nerwów.powracają obrazy sprzed 7 miesięcy i zaczynam panikować...dziewczynki pomódlcie sie za mnie i za moje malenkie szczęście,żeby teraz nie opuściło nas...tak sie boję. 20.12 w dzień wizyty to dokładnie 7 miesięcy od zabiegu...kochane miłego dnia życzę i dużo spokoju:*buziaki
Nie panikuj .
Będzie dobrze .
Do wizyty już tylko 6 dni.
Dasz radę .
Trzymam kciuki &&&&

Dziewczyny mam pytanie,
jak długo po stracie dzidzi wróciłyście do pracy?
Ja mam jeszcze macierzyński do 18 grudnia, a później chcę iść na zwolnienie.
Czy któraś brala zwolnienie, jak długo można brać je?

Ja mam w domu mała córeczkę i tak szczerze mówiąc to lepiej mi się opłaci byc na zwolnieniu niż płacić za opiekunkę, poza tym chyba nie jestem jeszcze gotowa na powrót do pracy..
proszę napiszcie jak to było u Was.
Jeśli nie jesteś gotowa to się nie pchaj .
Daj czas dla siebie ,widocznie tego potrzebujesz.
Będzie dobrze...

Bobofrutek -z badań hist .zwykle nic nie wynika ,ale właśnie o to chodzi.
Badania te robi się w celu wykluczenia zaśniadu groniastego.
Jak go nie ma to jest super !!!
Przecież o to właśnie nam chodzi.

Miałam 4 poronienia -nigdy nie poznałam bezpośredniej przyczyny.
Wszystko tylko domniemania :sorry::sorry::sorry:
 
Do góry