reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Mart, ah to nie wiedzialam! Gratuluję pani magister!
Ja mialam obronę w 2007 roku, pamiętam, ze stresowalam się okropnie jak nigdy w życiu, ale przyznam, ze sama się tak niepotrzebnie nakręciłam, bo bylo calkeim miło :-)
Chcialam zostać matką, ale jak widać do tej pory mi się nie udało...
zastanawiam się czy nie wrocic na uczelnię i jakis doktorat zacząć, moze chociaz to się uda

Trzymam za ciebie kciuki, pamiętam jak mi było strasznie żal twojej ostatniej ciąży. Teraz kibicuję ci z całych sił
Buzka!
 
Ale wysyp!! Dziewczyny, gratulacje! Kurcze tu sie zaczyna nie parami, a na stada!:-D Tak trzymac, tak trzymac, i tylko tak dalej... Ciesze sie... cholera, az mi oczy zamokly... eh, hormony...
 
Emy kochana, moja poprzednia ciąża to pikuś przy tym co ty przeszłaś, i to dwukrotnie. Ja to już nawet zapomniałam, że mam coś takiego za sobą.
Doktorat, niezły pomysł. A to na miejscu w Hurgadzie? czy musiałabyś wrócić do Polski? Jak Ty się w ogóle trzymasz dziewczyno? Co u Was z mężem?
 
Musialabym wrócic do PL, przemyslę to jeszcze,muszę cos ze sobą zrobić zeby nie oszaleć z rozpaczy
Jak się trzymam? sama nie wiem, po prostu dni mijają i tyle, jakims cudem nie zwariowalam, choc jestem na krawędzi...
Bardzo tęsknimy za małym.
Bardzo nas to zdołowało, cała ta nasza sytuacja, zmarłe dzieci, jakis nieludzki brak szczęścia.. ah, wolę nie mówić, wolę nie rozpamiętywać
 
Ilona czy się nie mylę, że widziałam Cię na sierpniówkach? Mimo wszystko nie wiem jak ty, ale lepiej się czuję tutaj :-) wśród swoich
Mart81 - wielkie gratulacje!!! :tak:Co do odczuć co do sierpniówek to normalne, 90% z nas jak obserwuję to na początku tylko podczytuje, a dopiero mając wtulonego w siebie Skarba nabiera odwagi i pisze. U mnie tak samo było, tutaj było zrozumienie, a tam? A tam było inaczej. :tak:

Agniesia84 - wiedziałam, wiedziałam, czułam to normalnie w kościach, to godzenie się nie mogło skończyć się inaczej. :-p Wielkie gratulacje!!! :tak:
Emy
- w dupę jeża z tą klawiaturą, nie potrafi przelać na ekran tego co czuję i co chciałabym Ci powiedzieć... :-(

Mam stworzony suwaczek może któraś z was wie jak go wstawić?
Prawy górny róg monitora, Twój profil albo ustawienia, po lewej stronie "edytuj sygnaturę" wklejasz bb code i klikasz zatwierdź sygnaturę. :tak:

Musialabym wrócic do PL, przemyslę to jeszcze,muszę cos ze sobą zrobić zeby nie oszaleć z rozpaczy Jak się trzymam? sama nie wiem, po prostu dni mijają i tyle, jakims cudem nie zwariowalam, choc jestem na krawędzi... Bardzo tęsknimy za małym. Bardzo nas to zdołowało, cała ta nasza sytuacja, zmarłe dzieci, jakis nieludzki brak szczęścia.. ah, wolę nie mówić, wolę nie rozpamiętywać
Emy a podjęcie pracy, o której marzyłaś? Może teraz to ten moment żeby do końca nie ześwirować? Może teraz warto złożyć oferty tam gdzie wcześniej chciałaś się ubiegać o pracę i przeprowadzić się? :dry:


Czytam czytam i cieszę się z zafasolkowanych, to dla mnie jakaś równowaga do złych wiadomości, które co chwilę z każdej strony do mnie docierają. :tak:
 
Ostatnia edycja:
Lili, wszelkie drogi są teraz otwarte... jak cos się znajdzie dobrego to oczywiscie złożę ofertę bez wahania. Zeby znalezc cos w PL w zawodzie muszę tak czy inaczej wrócić na uczelnię, to mały światek i najczęściej firmy zwracają się po specjalistów i tłumaczy własnie tam.

Wiem, że chciałabyś tak wiele powiedzieć, boję się, ze nawet klawiatura nie jest przeszkodą, a brak słów w słowników, które te wszystkie emocje wyrażą.

Pisz co u ciebie? Jak Adzik i oczywiscie staranka
 
reklama
Mart81 i Agniesia84 gratuluje Wam dziewczynki :) życzę spokojnej ciąży i z całych sił trzymam &&&
Emy pozdrawiam Was cieplutko

Ja mam jutro wizytę u gina. Ostatnio czuję jakieś dziwne kłucia. Myślę, że najwyższy czas na l-4. Zobaczymy ?
Dziś zamierzam leniuchować cały dzień, nie muszę iść na zajęcia, odwołali hurrrra
 
Do góry