reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

agniesia to i tu napisze ze mocno wierze ze bedzie tym razem dobrze :) trzymam kciuki za Ciebie i maleństwo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nawet nie wiesz jak sie cieszę tą nowiną !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D
 
reklama
Mart tak jestem na sierpniówkach ale pisze tam na razie rzadko, bo wiadomo ze u mnie sytuacja nie pewna...tak naprawdę !!!!!!!! ale mam nadzieje ze bede miała szanse być tam na codzień i cieszyć się z ciąży !!!!! :tak:
 
Dziewczynki kochane, wstałam rano, nasikałam. I SĄ DWIE KRESKI!!!! AAAAaaaaaaaaaaaaa.
druga narazie blada, bledsza od tamtej, ale to chyba normalne skoro dopiero termin @.
Nawet nie wiesz jak się cieszę! Gratuluję i wierzę, że będzie dobrze! Ale mialas przeczucie z tymi antybiotykami!
Myslę, ze wam nie zaszkodzą, wazne zebys szybko wyzdrowiała

Moje kochane dziewczyny,nie wiem czy jeszcze mnie kojarzycie,bo ostatnio trochu podglądaczką byłam i mało się udzielałam.Chcę Was gorąco prosić i modlitwę i mocne trzymanie kciukasów....otóż 2 dni przed @ pojawiły się dwie magiczne kreseczki na teście:))))))))))Jestem roztrzęsiona i powoli dochodzę do siebie. Musiałam się z Wami podzielić tą wiadomością,bo dzięki Wam podniosłam się wtedy kiedy ciorałąm twarzą po betonie z rozpaczy. Proszę o wsparcie,buziaki AGA
I następna!!!:-):-):-)
Widocznie maluszek czekał z przyjsciem az panią magister zostaniesz!
Kibicuję ci z całego serca!
 
Asia1987 widzę że mamy podobne gusty u nas tez jak by już była dziewczynka wybrałam to będzie Maja M wybierał dla chłopca Kuba
Agniesia84 wszystko jak z zegarku najpierw magister a teraz 2 krechy, gratulacje :-) trzymam &&&& BEREK
Marta81 ja tez tak mam że podchodzę z wielką obawą do wszystkiego ale jak już minie 12 tydz to myśle że sie trochę uspokoję, ciewawe czy tak bedzie. Musimy myśleć pozytywnie, a napewno już na nastepne świeta bedą z nami nasze bobasy.

Dzięki dziewczyny za wytłumaczenie co z tym moim snem, wiem ze nie można tak sie tym przejmować ale same rozumiecie lęk zostaje.
 
Dziękuję moje kochane,powoli dochodzę do siebie chociaż to takie nierealne....staram się być zdystansowana do tego,nie myśleć za dużo,bo strach mnie oblatuje i widmo tych złych wspomnień...mam luteinkę biore ją,jutro muszę kwas foliowy kupić,bo mi się skończył....Serdecznie gratuluje też Mart i Kasi,oby nam się udało i w sierpniu powklejać fotki naszych skarbów.

Dziewczynki ja zawsze mówiłam,że po magisterce dzidziusia sobie strzele i oby się udało:***buziaki dla Was
 
Hej dziewczynki dawno mnie nie było ale jakoś tak dużo pracy i święta coraz bliżej jakieś prezenty trzeba. Widzę że jest tu sporo nowych mam świetnie. Ja też doszłam do wniosku że nie będę robiła badań żadnych tylko morfologię z rozmazem zrobię i jak wszystko będzie oki to nie mam na co czekać. Teraz jestem na antybiotyku jeszcze mi tydzień został bo miałam taki kaszel że się dusiłam ale teraz po tygodniu stosowani jest bardzo dobrze. Co prawda nie wiem dlaczego tydzień po jednej @ mam drugą dość obfitą ale może po zabiegu tak jest zanim to się wszystko wyreguluje. W tym roku już pewnie mi się nie uda zobaczyć dwóch kreseczek ale w następnym któż to wie...:-) Dodam że przy pierwszej ciąży wszystkie te choroby typu toxo czy cytmegalie miałam ujemne wyniki a urodziłam zdrową córkę. Nie wiem co byłą przyczyną teraz ale lekarz u którego byłam prywatnie powiedział że skoro jedno urodziłam dziecko to drugie też urodzę
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry