reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witajcie babolki , melduję ,że żyję.
Czytałam o chorobach tarczycy w ciąży i wyczytałam ,że przy niedoczynności bardzo trudno zajść w ciąże ,a jak już się ciąża pojawi to mogą być z nią problemy i się podłamałam :-(nie wiem co o tym myśleć.

Hona- zapalam światełko dla Aniołka (*), bardzo mi przykro z powodu Twojej straty , dobrze ,że do nas trafiłaś, zapraszam na wątek "badania po poronieniu" warto zbadać tarczycę , zrobić badania na toksoplazmoze , cytomegalie jest kilka takich podstawowych badanek po zstracie.Tulę cieplutko.
Zjola- widzę ,że już majstrujecie :-) super ,teraz czekamy na efekty, fajnie ,że zrobiliście sobie wycieczkę , jak jak bym chciała wyjechać sobie w góry ,ale z kasą cienko niestety.
Ja dziś na obiadek wymyśliłam kuleczki ziemniaczane z sałatką z pekinki i kukurydzy :-), a zapomniałabym napisać jestem na diecie pięć małych posiłków na dzień jadam i czekam na efekty robię też brzuszki już doszłam do 80 na dzień ,a zaczęłam od 30.
Pozdrawiam wszystkie dziewczynki cieplutko.
 
reklama
Kobietko - my bardzo lubimy podróżować i na to zawsze pieniądze się znajdą. Wybieramy jak najtańsze opcje i w drogę. Tu dało się przeżyć. Oszczędzamy w domu. Ja dzisiaj na obiadek robię sałatkę z kurczaka a jutro spagetti. Chyba kupię jeszcze biały ser i zrobię pierogi ruskie. Tanie, dobre tylko kupa roboty!
 
Zjola, nie alienem - po prostu Wy bez, ale zawze moglas sie bawic z ktoryms z dzieci. Mialas do wyboru.:biggrin2:
Kinia, zrob testa za jakies dwa dni, tylko z porannego siku. Jesli nie wyobrazilas sobie tej drugiej kreski, a byl choc cien, to... za 2 dni powinna byc wyrazniejsza. Albo walnij bete i bedzie jasnosc od razu.

Janiepierdykam... Bylam na krzywej cukrowej... A nich ich chudy byk! Daja jakiegos energy drinka - bleee jak dla mnie, ale wszedl. 2h w szpitalu na pelnym luzie, krew pobrali, do domu puscili, ale zapomnieli uprzedzic, zebym spieprzala w chate i to bieguskiem. Omal nie zjechalam w Sainsburym - drzenie wszystkich miesni, mokra jak szczur, slabo... Czyli cukier dla odmiany pojechal na ryj. Nie wiem czy tak ma byc, ale uczucie dalekie od ekstazy... Jest normalne ze po tescie pojawia sie hipoglikemia?
 
Kłaczek- w sprawie cukru niestety nie pomogę nigdy nie miałam takiego badania.
Zjola- ja mam cichą nadzieję na jakiś wyjazd zimą , bo teraz to M urlopu nie dostanie ,ale w okresie zimowym mają mało ruchu hurtowni bo piwa tyle nie schodzi co latem już nawet teraz wcześnie wraca do domu więc może się uda na zimę gdzieś się wyrwać.No z pierogami to faktycznie jest troche roboty ,ale jakie są pyszne:-)
 
Kłaczku - bawiłam się bardzo dorywczo, bo wszystkie te mamuśki są takie zazdrosne o swoje pociechy, że głowa mała. Jak miałam robić coś na siłę, to sobie odpuściłam. Nie jestem też w temacie pieluszkowo - zupkowo - ząbkowym, więc gadałam z facetami o samochodach :szok:. Ja tam lubię takie tematy, bo paznokcie i ciuchy zawsze mnie drażniły a dzieci jak na razie ściskają mnie w dołku. Jak poszliśmy do knajpy, to jeden z panów stwierdził, że faceci usiądą przy jednym stoliku a dziewczyny z dziećmi przy drugim. Nie wytrzymałam i zapytałam, gdzie mają usiąść dziewczyny bez dzieci ( byłam tylko ja). Dodam, że wszyscy wiedzą o naszych problemach. Odżyłam jak poszliśmy z M w góry. Piękne widoki, zmęczenie i satysfakcja, że moje koślawe nóżki znowu dały radę.
Ja wiem, że nie mogę się złościć na to, że ktoś ma dzieci ale mogli by czasami być troszkę delikatniejsi.
Co do krzywej cukrowej, to dobrze, że Ci się nic nie stało ale nie wiem czy to normalna reakcja.

Kobietko - jedźcie sobie w jakieś fajne miejsce w Polsce, gdzie można się zahaczyć na weekend i coś fajnego zobaczyć. Fajnie jest w Beskidach, bo można połazić po górkach a nie ma takiego zagrożenia lawinowego jak w Tatrach. My w tamtym roku weszliśmy w śniegu po kolana na Czantorię a potem zjechaliśmy wyciągiem, żeby po nocy się na piechotę nie plątać.
 
Ostatnia edycja:
Kobietko, dzieki - po prostu zastanawiam sie czy tak ma byc, czy mi cos z cukrem nawala. Nie raz sie obzarlam slodyczy, a tak nie bywalo.
Zjola, to az smieszne, albo ja jakas nie teges, ale jak mialam male dzieci i ktos sie chcial z nimi pobawic, to mi nie przeszkadzalo. Owszem, lubilam miec oko na sytuacje, ale zeby zazdroscic? A bierz i baw sie - ja dam rekom odpoczac.;-)
 
Dzisiaj miałeś być z nami Syneczku... TEN BÓL POZOSTANIE NA ZAWSZE. KOCHAM CIE SKARBIE

Ewelka10-JESTESMY Z TOBA! WIEM JAK CIEZKO WAM JEST!
Wasz Aniolek patrzy z Nieba i wkrotce przysle ukojenie i ziemskie rodzenstwo.
Wiem jak Ci ciezko moja data porodu za tydzien,takie daty na zawsze pozostana w naszej pamieci i zawsze bedzie bolal ten dzien.
Niech dzien przyniesie Ci ukojenie i spokoj,pozdrawiam
 
reklama
Do góry