reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Zjola , mam to samo . rozwód oddalił mnie od koscioła , kiedyś mi się chciało chodzić teraz nie . Skoro kościół mnie tak traktuje to nie chodzę . Myslę że , powinni coś z tym zrobić , bo rozwodów coraz więcej.
aniołkowa mama , dopytaj jakiegoś lekarza , może in vitro wcale nie bedzie konieczne , powodzenia
monisiowata , oj jak doczytałam o drugim małym zarodku to mnie ciary przeszły , trzymaj sie i niech się wszystko pozytywnie wyjaśni
AS , to super wieści ! &&&&&&&& za wizytę
ilonka26 , dziekujemy kochana za te pozytywne fluidki . U ciebie końcówka - jak to szybko zleciało! Buziaki
Anetha , uwierz troszkę w tego maluszka ! buziaczki

Dziewczyny , u mnie bez zmian . Atmosfera nieciekawa , nie wiem do czego to zmierza . Nie wiem czy z tych moich planów cokolwiek wyjdzie. Wczorajszy dzień to poprostu jeden wielki koszmar , ubeczałam się jak wariatka , cisnienie mi wariuje , żle się czuje , glowa mi nawala cały czas.
Pozdrawiam was gorąco wszystkie , nie chorujcie - bo czytam że co druga zasmarkana , odezwe się nie długo . Monika
 
Bylam dzisiaj w przychodni i okazalo sie,ze ona nie da mi skierowania na badania podstawowe,poniewaz dwa miesiace temu je robilam,mimo iz mowilam ze mialam operacje i jestem bardzo oslabiona prosilam ja zeby chociaz na morfologie pod katem zelaza sprawdzila to powiedziala ze nie:crazy:Sama zrobie prywatnie i juz.Kupilam tez witaminy Femibion Natal Classic zeby jakos organizm zregenerowac...Zobaczymy...U gina zarejestrowalam sie na 17.10 z ynikami histopatologicznymi wtedy bede wiedziec co i jak dalej...
 
Amna...uświadomiłaś mi, że ja wyniku histo nie odebrałam nawet...damm...


Ania...przykro mi...trzymaj się...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam laski.
As- fajowo z tymi zajęciami z synkiem no i trzymam kciuki za wizytę.
Anetha- to dużo odpoczywaj kobietko:tak:fajnie,że fasolka rośnie zdrowo.
Aniu- jeśli czujesz ,że potrzebujesz troszkę odetchnąć to odetchnij, zdystansuj się trochę choć wiem ,że to trudne.
Ilona1990- uroki ciąży :tak:masz co chciałaś;-).
U nas dziś zawory wymieniali przy grzejnikach w końcu będziemy mogli sobie regulować temperaturę bo te stare do niczego były,pozdrawiam wszystkie dziewczynki
:tak::-)
 
Anetha najważniejsze, ze jest wszystko ok i dzidzia rośnie spokojnie, tak jak pisałaś pewnie plamienia są powodem tego, że tego dnia powinna wystąpić miesiaczka tak się często zdarza, trzymam kciuki żeby nic już cię więcej nie straszyło

Czarna przytulam, mam nadzieję, że się wszystko ułoży
 
reklama
Do góry