reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Martyynaa, mysle ze dobrze zrobilas. Tez bylam zdecydowana pruc sie o skierowanie do kliniki nieplodnosci gdyby nam zniw nie wyszlo. Co prawda ja mam dzieci, ale moj partner nie i problem mogl byc u niego lub miedzy nami. To wcale nie brzmi tak strasznie - w UK leczenie w tej klinice obejmuje bardzo szeroki wachlarz badan i terapii, ogolem wszystko czego nie robi GP lub polozna, czyli od badania nasienia, przez podanie srodkow stymulujacych owulacje po juz takie powazniejsze sprawy.
Poroniona, po prostu mozna sie umowic w okreslonych terminach na ogladniecie porodowki, ktos pokazuje w jakich warunkach odbywa sie porod, co sie dzieje... Nie jest to glupie bo przychodzac do porodu kobieta jest mniej oglupiala. Nie chce mi sie dlubac swetra - wiesz jaki rozmiar musialabym teraz walnac?? Rok roboty i tona wloczki. Koszulka moze byc - Misiek mi obiecal to zrobi.
Boze... Zal mi Twojej kolezanki, ale tez podziwiam jej postawe. Zrobila co mogla, zeby dziecko zylo i dala mu wszystko co mogla dac kiedy umieralo.
Witaj, betunia - dzieki za wpis. Jestes przykladem nadziei.
Anetha, jak to co bedzie? Dziecko bedzie!
Emy wiem, ze chodzilo Ci o kursy, ale tu faktycznie jest tak, ze wiele rzeczy masz za free pod warunkiem ze pobierasz jakies zasilki - czy to HB, czy WTC, czy CHTC - te przyslugujace ludziom o niskich dochodach. Nawet "becikowe" dostajesz, jesli otrzymujesz CHTC. Z ESOL-em jest podobnie, nie wiem jak innymi kursami, musialabym popytac. No i popytam.
Czesc, carla! Model bojowy?
wink2.gif
Podobno w istocie dostajemy tyle, ile mozemy uniesc, ale czasem jednak... Co za wiele to i swinia nie chce. Warto walczyc - my po dwoch stratach, teraz mamy malego "artyste" w drodze.
Miskam, wyglada dobrze! Nie panikuj -chyba JEST dobrze!
Akunia, moj Rajmund po prostu polecial tak jak my miedzy soba gadamy. No, on tak ma, a ludzie dziwnie patrza. Na przyklad ja czesto mowie na niego "Brzydki", on na mnie "Paskuda" i czesto mowimy tak do siebie publicznie, wykorzystujac fakt, ze otoczenie nas nie rozumie. Gorzej, jak na car boocie (rodzaj gieldy) zawolalam "Brzydki!" i odwrocilo mi sie trzech facetow - tam Polacy przyjezdzaja dosc licznie. Mialam ochote powiedziec "nie ty, nie ty, ten trzeci", ale w pore ugryzlam sie w jezyk. Zeby nie bylo ze on taki wredny, to ja na przyklad mowie mu czasem, ze go kocham mimo ze jest brzydki... a moze wlasnie dlatego... I tak sobie slodzimy do urzygu.:-D
 
Model z twardym tyłkiem...w przenośni, bo dosłownie to istna galareta i skupisko pomarańczy ;) Trzymam kciuki za artystę :) Ja niby miałam poczekać trzy cykle po laparoskopii...ale poczekałam tylko na @...pognałam do gina na monitoring owulacji (bałam się ryzykować z operowanego jajowodu)...i zostało 5 dni to testu...albo do @...
 
carla81 bedzie dobrze i u ciebie trzymam kciuki;-)ja zaparzyłam sobie herbatke z meliski żeby nie myśleć juz tyle i nie denerwowac sie :-)dobrze ze dzis piatek wyspie sie jutro a przez weekend wiecej zajec bedzie wiec nie bede tak intensywnie myślec
 
Jupi! Dość wspierania lateksowych korporacji! Dzięki Ania! Relaksującego weekendu życzę wszystkim! (choć ja w pracy dopiero będę i to do 21.00!)
 
Cześć Laseczki :):)

witam betunię i carlę światełka dla waszych aniołków(***) Kurczę coraz więcej aniołkowych mam :( ile to my się musimy nacierpieć betunia już bliżej końca:) a carla walczy i tak trzeba kochana &&&&&

ania2403 pewnie z niepokoju, niecierpliwości paznokcie obgryzasz???? Będzie dobrze MY to wiemy:p

zjola mam nadzieję że karteczka pomoże pamietasz w styczniu pisałyśmy że ten rok jest nasz ja zaszłam w ciążę i ty zajdziesz :):) Ło dobrze że ja daleko od ciebie bo trzęśienie na śląsku będzie łoj będzie :D

kłaczku twoje powiedzenia są rzeczywistością powiem ci że udzielają się i mi :):) Uczę się i mi sie to podoba:):) Fajnie z tym szpitalem bo przecież inny kraj, inni ludzie będziesz sie lepiej czuła:)

anetha :):) grauluję dzidzi :):):) pod koniec października jak wszystkie sypniecie z testami i dwoma krechami hehehe aptekarze się ucieszą :):):)

poroniona :( jestem pełna podziwu dla twojej koleżanki serce pęka :(

miśkam wszystko jest ok i tak będzie do 40 tygodnia zobaczysz!!!

as Masz cudownego i wrażliwego syna i wiem że wygrasz tą walkę!!!:) Mam nadzieję że już plamień nie masz????

KOchane doradzcie mi proszę nie orientuje się w tym wg zrobiam badanie moczu i wyszły tam jakies bakterie lekarz przepisał mi furagin a na ulotce szok poprostu w I trymestrze nie wolno go przyjmować w III powoduje niedokrwistośc u dziecka nie wolno przyjmować przy cukrzycy a ja mam przecież ciążową i co teraz on się nie pomylił czasem??? Boję się brać tych tabletek :( !!!!! a dawkę mam 3xpo 2 szt to chyba dużo nie wiem??? Co myślicie?? Może zadzwonię do niego pomyśli że głupka z niego robię już sama nie wiem może do diabetologa zadzwonić czy można???
 
Carla, odwazna jestes! No to zeby bylo ok!
Zjola! To teraz bez trzymanki, bedzie? O, mamo... Zeby poszlo! Kurcze, zeby poszlo!
EwelinaK, sa tez zajecia z pielegnacji dziecka i jego bezpieczenstwa, sa z karmienia piersia, z porodu i lagodzenia bolu... No i cos tam jeszcze jest - trzeba podzwonic, umowic sie i ucza co i jak. No te zajecia to juz dla pierwiastek raczej, ale oferte jako taka maja.

Zadzwonilabym i dopytala - mogl sie machnac.
 
reklama
witam sia i ja
witam betunia i carla światełka dla waszych aniołków(*)(*)
poroniona podziwiam znajoma ja nie wiem czy bym dala rade:-(
zjola trzymam kciukasy za owocne staranka:tak:
ewelinak ja bym przedzwonila i dopytala tak na wszelki wypadek przeciez nie zaszkodzi ginowi jeden telefon i nie pomysli ze glupka z niego robisz poprostu jestes ostrazna
aniu 2403 bedzie dobrze a co do tego duphastonu to raczej nie powinno sie go przerywac no ale skoro gin ci tak kazal zrobic to on raczej wie co robi
anetha gratuluje

a ja bym jeszcze chciala zapalic swiatelko dla malego Oliwierka ktorego sasiedzi dzisiaj odprowadzili do wiecznosci (*) Wiktorek i inne aniolki sie toba zaopiekuja Oliwierku (*):-( Bog z toba skarbie
 
Do góry