reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

As, z czego rzy? Wiesz jakie sciezki zostawia na wykladzinie turlany slimak? Po nocy znajduje zwykle kilka podeschnietych zewlokow zaturlanych a jakies zakamarki bo kociny jak sie im jeden znudzi, ida po kolejnego, a te glupie slimaki wlaza do domu nie liczac sie z czekajaca ich zaglada.
Bella, dolac wody, rozwinac, upiekszyc stosownymi metaforami, moze kilka rymow i juz bedzie lepiej.;-)
E tam.Ja mam umysł 'zwięzły':-Di nie lubię się rozpisywać.
 
reklama
Bella ostatnio dziewczyny stwierdziły, ze on cos bierze :-)
czuje sie jak kapuś, no ale z drugiej strony to ilez można pracowac w takiej atmosferze, on sie potrafi na nas wyżywać tylko dlatego, ze nie dostał premii, która słusznie została mu odebrana....

Lili zobaczysz, ze i Ty juz niedługo wstawisz nam zdjecie tesciku :-)
 
Bibiana, one nie jedza slimakow, tylko je turlaja jak zabawki. Jesc?? No, nie - kotecki byle czego do ryja nie biora. Nie czulabym sie winna w sprawie kolegi. To co robi jest podle, wiec to nie jest kwestia osobista, a kwestia atmosfery w pracy. Robi kwas, wiec wypad.
Dzieki Bella, musze przemyslec czy to komplement czy inwektywa.:-D
 
Ostatnia edycja:
I ja tutaj do was muszę zawitać. O maleństwo staramy się od 6 lat, zaszłam w ciąże 2 razy i niestety te dwa razy poroniłam i mimo iż bałam się,że kolejna ciąża skończy się poronieniem zaszłam i poroniłam i teraz również zaszłam,ale zrezygnowałam na razie z pracy, nie denerwuję się zbyt często, nie przemęczam co 2 tyg chodzę do ginekologa na wizytę i mam nadzieję,że urodzę piękną i zdrową kruszynkę.
 
To komplement ;-) w 100 %.... Kłaczku
bibiana może faktycznie cos bierze i nawet samniejest świadomy co wyrabia :) po swoim dopalaczu ;-)

magicworld witaj.... widze ze jak jedna zafasolkuje to zaraz dołacza sie do nas nowa... Dobrze trafiłaś... tu jest hmmm miejsce dla ukojenia duszy :-)
 
Ostatnia edycja:
Przeczytalam ostatnia strone tylko...

As, trzymam z moja Pszczolka mocno kciuki bys miala takie dobre wiadomosci jak ja wczoraj. Oto dowod:
Zobacz załącznik 392125

Termin mamy na 22 kwietnia, ale porod i tak minimum 2 tygodnie wczesniej :-) i mamy szanse na porod naturalny, ale zeby o tym decydowac, to kupa czasu przed nami.

Klaczku, to ja musze mujego Gato wyslac do Ciebie na szkolenie, bo ja mam takie ogromne pajaki w domu, ze szok i musze sama sie z nimi uzerac jak M. nie ma. Bleee! Juz nawet wypatrzylam urzadzenie do kontaktu odstraszajace pajki. A te pezskorupowe slimaki sa ohydne, fuj. W zeszlym roku zezarly mi ziola, wiec kupilam granulki na nie, sasasa.

Bibiana, pokaz mezowi zamykana kuwete, ktora wyglada jak transporter. Poza tym dobry zwirek i kota nie bedzie czuc na pewno :-) Moja siostra kupuje jakis papierowy, ktory mozna w toalecie spuszczac. Albo jedz po kocura i postaw meza przed faktem dokonanym ;-)

Za dziewczynki w dwupaku trzymamy kciuki a za starajacym wysylam ciazowe fluidy :-)
 
Ostatnia edycja:
aga-cina poryczałam sie , i tyle Ci mogę napisać !!!!!!
Ja też chce takiego człowieczka w brzuszku !!!!!!buuuuuuuuuuu............

PIĘKNY MALUSZEK !!!!!!!!!!!! stawiam na córeczkę !!!!!!:)))))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry