reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

co mam napisac?
poszłam na usg z nadzieją, że zobaczę małego człowieczka... a tam.....zmiany na jajniku, ciąża pozamaciczna, skrzepy w brzuchu i jakiś płyn... ogólnie totalna rozsypka...
 
reklama
Kurcze , jednak za różowo dzisiaj było.......

Ilonka , nawet nie wiem co Ci napisać - tak mi okropnie przykro że coś takiego cię spotyka ...
 
Kurcze a Ja nie mogę żadnej znaleść :(((((( wyslijcie na priv link wasz do facebook pliiiiiiiiiissssssssss :D

Ilonko PRZYKRO MI BARDZO :(((((((((((((((((((((((((( TRZYMAJ SIE !!!!!!!!!!!!!!
 
Ilonko jestem całym sercem z Tobą trzymaj się kochana:-:)-:)-:)-(
cholera ,że też takie rzeczy się dzieją kobietką, które tak bardzo pragną dzieciątka :-(załamka.
 
ciąża pozamaciczna..........jestem załamana!!
A było tak pięknie!
Wiesz Ilona, ja na twoim miejscu poszłabym do innego lekarza po drugą opinię, Pozamaciczne się często podejżewa, a to może byc młodziutka ciąża wolnozstępujaca. poza tym mialas dużo kłopotów po ostatnim porodzie i mam takie dziwne odczucie, ze ten twoj lekarz mógł zrobic dla ciebie więcej kiedy tak dziwinie plamiłas
Bądz silna!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry