reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

kłaczek jak ja zazdroszczę tych carboot-ów !!!!!!!!!!!!!!!!!!! tyle pieknych rzeczy mozna kupić za grosze , no i ile sie zaoszczędzi na tym to szoooook !!!!!!!!!!
aga-cina - OGROMNE GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TRZYMAMY WSZYSTKIE KCIUKI ABY BYŁO DOBRZE :) SPOKOJNEJ CIAŻY ŻYCZĘ !!!!!!!!!!!!!!


A MY JUZ WRÓCILISMY,,,, we wtorek znów pojadę sobie tylko z małym na działeczke do tesciowej .,Jas bedzie sobie biegac i sie bawic ze swoją siostrą cioteczna a Ja bede sie luzowac i wypoczywac na słoneczku :) moze skorzystam z tego słoneczka jeszcze póki bedzie :)
Mały po odpuście obkupiony- zadowolony :)

Dziewczyny 11 dni przed @to nic się nie stanie w razie czego jak bym zaszła a wypiła piwko jedno ??? bo wczoraj wypiłam jednego REDD'Sa z okazji narodzin dziecka znajomych i dziś jednego !!!!! I jakos mam wyrzuty sumienia teraz kurcze !!!!! :zawstydzona/y::-(
 
reklama
Ilona, ale to samo przeciez mozna w lumpeksach wypolowac! Przynajmniej w kwestii ubran. Mnie tu brakuje tak rozbudowanych ciucholandow jak sa w Polsce - tu second handy sa cieniutkie. Faktem jest, ze to co dzis przywloklam... 2 funty za reczniczek z kapturkiem i myjka do kompletu, 50pi za pajacyka z polarku, w kaczuszki, ze stopkami w ksztalcie kaczych dziobkow i to z oczkami - jajko przwie znioslam jak to zobaczylam. No 2 funty dalismy za konika na biegunach, z tym ze konik potrzebuje nowych uchwytow - sie zrobi - poza tym jest idealny. Mozna kupe rzeczy za niewielkie pieniadze kupic, to fakt. Z jaszczurow jestem dziko zadowolona bo mi do tego pokoiku pasuja, a sa nietuzinkowe.
Piwkiem sie jednym nie martw - ile babek pije spokojnie nim sie polapie ze zaszly? A ile chleje cala ciaze? Od jednego piwa nic sie nie stanie.
 
Witajcie,

kłaczek
piękny domek dla maluszka, pisałaś że on wiesz juz czy chłopiec czy dziewczynka?

Aga_cina GRATULACJE!!!!

Magda_79 Betka piękna, anie mówiłam;), pytałaś jak sie czuje, mam straszne mdłości, czuje sie nieciekawie ale zniosę wszystko dla zdrowego malucha!

Jutro mam wizytę na 12 40 proszę o kciuki!!!! boję się
wyczulam sobie taka góle w pochwie jak aplikuje luteine martwi mnie to...

pozdrawiam Was wszystkie
 
I ja sie witam. Dzisiaj dzien z mama na dzialce, m. w pracy, wiec tylko my i moj syncio. Troche mam wyrzuty sumienia, bo przez te bole ciezko mi sie z nim bawic i tylko jestem przy nim, a ciagle go ktos inny zabsawia. Ale powtarzam sobie, ze to tylkoprzejsciowe i wszystko nadrobimy.

Gosiaczku bardzo mocno bede trzymac kciuki. Ale wiem, ze bedzie odbrze :) Super, ze tak wczesnie masz wizyte - mniej stresu. JA mam w srode ma 20.20. Caaaly dzien czekania :)

Olasek
[*] dla Aniołka! Mysle, ze skoro nie mialas zabiegu to od razu po 1 @ mozecie sie starac. Chyba, ze teraz to bylo krwawienie poronne dopiero.

Kasia mocno trzymamy kicuki!!!

Klaczku i ja zazdroszcze tych carbootow. Niby u nas lumpeksy sa fajne i ciuchow dla maluszkow full, ale Ty oprocz ciuchow mnostwo innych rzeczy wynajdujesz :)

Aga_cina ogromniaste gratulacje!!!! Dbaj o siebie (o Was)!
 
Kłaczek owszem masz rację w ciucharni wynajdę cos extra zawsze ale to ZAWSZE dla małego, a tych malutkich ubranke jest mnóstwo i za groszę ale juz nie wynajdzie sie nigdy laktatorów, takich własnie bujaków, itd itd wiec tylko ciuszki za groszę jak cos !!!!! no ale dobrze ze allegro jeszcze istnieje to uzywane przedmioty zawsze sie upoluje :))))) Ja teraz bede potrzebować sporo rzeczy jak zajdę, wózek, fotelik, łózeczko mi sie marzy drewniane z taką piekna pościelą, ( mamy kojec ale kojec to nie to samo co łóżeczko) bylismy zadowolnie bardzo z kojca bo mały sie nie obijał itd., ale tak czy siak kupie takie łózeczko a co :):)))))))))))
Gosiaczek kciuki zaciśnięte &&&&&&&&&&&&& hmmmmm a co to za gulka ?????? wysoko ona jest czy nisko?????
 
Gosiaczku, to tylko przeczucie jakies... Tak mi sie wydaje ze mamy synka. Byc moze cos wiecej bedziemy wiedziec po scanie, ale moze byc roznie bo nasz U-boot jakos do wspolpracy sklonny nie bywa.
Ilona, to prawda... W sumie prawie wszystko mamy z carboota. Lozeczko tez, wlasnie drewniane, takie jak chcialam. Oczywiscie uzywki, ale kto by sie tam przejmowal, skoro w idealnym stanie? Ciuszkow troche mam z Allegro jeszcze, posciel na Alle kupilam, ale bumpery do lozeczka i kolderke juz na carboocie. No, fakt, ze tu wszelka graciarnia sie pojawia, kto co ma niepotrzebnego to wyprzedaje, sporo jest handlarzy-posrednikow i ci juz sobie licza godziwiej niz wyprzedajacy zbedne szpeje obywatele. Sporo jest totalnego zlomu - konik na polamanych biegunach, pordzewiale narzedzia, jakis kompletny zlom. Czasem blysnie jakas cudna staroc, dzieciecych szpejow jest duzo bo dzieci wyrastaja z ubran, zabawek, wyposazenia... No, to sie innym przydaje.
Magda, takie rupiecki w Polsce faktycznie trudno nabyc w realu, ale na Allegro choc co sie pojawia. Tak bym szukala. Carbooty maja ten plus, ze ludzie sprzedaja czesto rzeczy ktorych chca sie po prostu pozbyc, rzeczy zbedne i nie zawsze licza sobie jak za zboze. Czasem przeginaja tez, nie wiedzac ile by nie chcieli za byle *******e.
 
Hej babolki!
aga_cina, ale czaaad!!!:-D:-D:-D super, gratuluję!
gosiaczku, a to nie szyjka macicy? Ja też lutkę aplikuję, szyjka w ciąży jest rozpulchniona, taka kulka właśnie.
magda, trzymam kciuki za wizytę!
kłaczku, ale polowanie miałaś udane :-) super! Ja już sobie od koleżanki załatwiłam kołyskę, tzw. kosz Mojżesza. Tzn. nie mam jej jeszcze, ale obiecała mi. No i detektor mi dziewczyna w poniedziałek wyśle.
ilona, weź przestań z tym piwem! poza tym reeds to nie piwo :-D zanim się maluch nie zagnieździ, to nic mu nie grozi.
 
Kahaka, omal dzis nie kupilam kosza... za 5 funtow byl. Dopiero sie kopnelam w tylek ze nie bylo w planie, ze nie ma gdzie nawet postawic lozeczka i kosza na raz, ze bez sensu. Mam powzny dylemat czy nie kupic maty z palakami - takie kladzione na podloge, nad tym dwa luki na krzyz i wiszace na lukach zabawki. Tylko ze raz ze nie ma za bardzo gdzie tego rozkladac, dwa ze pierwsze przeciez beda na tym koty!:-D
 
reklama
Kłaczek i magnusik to przepraszam, chyba źle się wyraziłam, bo dziś mam taki smutny dzień :-(, mąż mi wyjechał a tak chciałam żebym jak będzie wyjeżdżał była już w ciąży, przynajmniej nie byłabym sama :-(, a tu nic. To ja może sprostuje co napisałam. Dostałam pierwsze krwawienie po tym jak moja ciąża obumarła. Już tak długo się staramy o dzidzię a jak już była to ją straciłam.
 
Do góry