reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

witam sie i ja :-)
olasek zapalam (*) dla twojego aniolka
ja dziewczyny przez jakis tydzien nie bede zagladac jutro przed 8 ide do szpitala wiec prosze tu ladnie fasolkowac nie obijac sie w tym kierunku
za fasolki trzymam kciukaski
a za maluszki w brzuszkach to wielkie buziaki od e-cioci
zycze milego nowego tygodnia i dozobaczenie w nastepnym
pozdrowionka i buziolki:-)
 
reklama
Olasek witam , zapalam światełko dla aniołka
[*] bardzo mi przykro !!!!!!!!!!
bardzo szybko dostałaś okresu :szok: a poroniłas samoistnie prawda??? bo to była bardzo wczesna ciąża , i przeważnie lekarze po tak bardzo wczesnym poronieniu pozwalają juz po pierwszej miesiączce sie starać , ale to musisz przede wszystkim to skonsultować ze swoim lekarzem !!!!!!!!!

Kasia buziaczki i wracaj do Nas szybciutko !!!!!!!!!!!!!!

Zyczę Wam kochane udanego i słonecznego dnia ;******
My wybywamy do tesciowej na obiad :D potem na odpust z małym :) ojjjjj chyba nas wyczyści z kasy dziś ....!!!!!!!!!:szok:
 
Oj tam zaraz spiochy... Pojechalismy rano na carboot i znowu nakupilismy wszelakosci. Szlafroczek i kapciuszki na niemowlaczka, reczniczek do kapieli, zajefajna bluza rozm.68, konik na biegunach (kucyk raczej:-D) bardzo sliczny... Dla mamusi automatyczna dojarka.;-) Do pokoju dziecinnego, dwie jaszczurki - na dobry metr dlugie, jedna zielona, z grzebieniem na grzbiecie i licho wie co udajaca, ale mieciutka jak poduszka, druga o umaszczeniu salamandry, lapkach gekona i smiesznie wybaluszonych oczach. Do planowanego wystroju beda bajeczne. No i maly nitolewnitopies - ze 40cm dlugi, puszaty i kudlaty, rodzaj poduszki. W sumie za jaszczury i rude dziwadelko dalam 8,5 funta wiec co sie bylo nad przynaleznoscia gatunkowa zastanawiac, skoro wszystko sliczniaste?
 
Dziękuje wszystkim za miłe słowa. Do ilona 24 tak poroniłam samoistnie a okres dostałam po 3 dniach jak odstawiłam leki, bo brałam na podtrzymanie. Mam nadzieję, że następnym razem się uda :-), bo bardzo chcielibyśmy z mężem już małe dzidzi. Życzę miłej niedzielki bo pogoda świetna.
 
Witaj olasek! Cos mi nie pasuje/czegos nie rozumiem... Napisalas ze dostalas okres w 3 dni po odstawieniu lekow podtrzymujacych ciaze... To byl okres, czy poronilas po odstawieniu lekow?
 
no właśnie olasek86 mi się wydaje że to było krwawienie zw. z poronieniem a nie okres. Sprecyzuj jeśli możesz. Dla twojego Aniołka
[*]
 
Czesc dziewczynki :)
Witam nowe Aniolkowe Mamusie i przykro mi, ze na tym watku.

Ja chcialam tylko sie pochwalic i prosic o kciuki!
IMG00364-20110819-0928.jpg
 
reklama
Do góry