reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

No, to czekamy na wyniki wizyty, gosiaczku! A poki co nalezy sie suwaczek, c'nie? I nie stresuj sie - jak cos to kontrola galot w kibelku przysluguje, ale poza tym absolutny spokoj.
Kahaka, walnelas zdrowego pawia to sie i mamusia cieszy! Rajmund niby wspolczujacy, a przeciez widze ze mu sie micha cieszy pokatnie jakie to ma zdolne dziecie.
Z przyjaciolka moja plastikowa pogadalam sobie jeszcze w nocy, teraz powoli sacze poranna kawe. A, ze 2h juz ja tak wlewam. Zoladek zdecydowanie niepewny, wiec jedzenie odpada, moze tylko Slimfasta wleje pozniej - to w sumie zawiera rozne tam mineraly i witaminy, woec naszego U-boota podkarmie, a jest w plynie wiec ma szanse sie przyjac.
LadyMK, zwazywszy ze wczoraj omal nie zapapralam sobie kuchni w drodze do kibelka (bylam w salonie), a z sypialni nie ma sznas zdazyc bo to schody, salon, kuchnia i dopiero, wiec zaprzyjaznilam sie z nieduza miedniczka i tak sobie chodzimy razem, gdzie ja tam ona. Dobrze jest.
 
reklama
Magda_79 wychodzi mi 5 tydzien i 4 dzień wczoraj też mnie pobolewał brzuch, mam schize i biegam do kibelka co chwile ehh
ten stres.... ale mniemy nadzieję że będzie dobrze!!!

Ja dzis mam urlop wiec zaraz zmykam buziaki i miłego weekendu!!! samych pozytywnych myśli!

Mi wychodzi 5 tydzien i 2 dzien :) No i wizyty tez mamy 2 dni po sobie :)
 
magda_79 chyba tobie jeszcze nie gratulowałam:) Spokojnych miesięcy chociaż po sobie widzę że codziennie sprawdzam majty i sie modle aby do 40tygodnia i dzidzia zdrowy był:)

kłaczku a ja nie wiem czy mam się martwić nie mam żadnych mdłości wg mnie nic nie bierze tylko te hemoroidy :( Lekarz mi przepisał tabletki i do d... i doustne ;P ale boję się ich brać bo na ulotce jest napisane że nie maja potwuerdzenia czy mojemu okruszkowi nie zaszkodzi powiedział że nie ale..... jakby byyło napisane że nie maprzeciwskazań to ok a tak sie boję...

Kochane wybaczcie moje pisanie dzisiaj ale wczoraj ugryzła mnie znowu pszczoła i pół ryja mam spuchniętego i na oko nie widzę wg herbatę chciałam wlać na kubka i dupa wylądowała na stole zamiast w kubku ;/ ja to się mam...
Aha i dla ojego maleństwa zakupiłam śpioszki takie mięciutkie beżowe z napisem mamusia kocha :D niech będą na szczęscie sobie pomyślałam :)

gosiaczku &&& i ja o bocianach myślałam

karolciu o tobie też nie zapomniałam kciuki trzymam owocnych boboseksów na ten miesiąc!!!!

LEDYMK będziemy się tu nawzajem wyreczać:)
 
Drogie dziewczynki!!
Bardzo wam dziękuję za dobre rady, nie wątpię w ani jedno słowo. Ale też napewno wiecie jakie uczucie toważyszy po poronieniu. DZIECKO DZIECKO DZIECKO. Napewno żadnej próby starania nie podejmę pochopnie, ale jak lekarz po pierwszej @ da zielone to napewno z tego skorzystam. Niestety jak narazie chęć posiadania dziecka przewyższa ryzyko (prosze nie potępiajcie mnie za to). Wszystkim którym się udało serdecznie gratuluje i nie ukrywam, że troszkę zazdroszczę, mimo wszystko szczerze i bardzo mocno trzymam za was kciuki :rofl::rofl:
 
EwelinaK, nie ma napisane na ulotce, bo nikt nie przeprowadzal testow na ciezarnych kobietach. W ten sposob producent sie zabezpiecza i to jest w wiekszosci lekow. Ze nie rzygasz to sie ciesz - ja do tej pory rzygalam tylko w jednej (z donoszonych) ciazy, w trzech nie a dzieci po kolei ok. Mdlosci nie sa obowiazkowe, niektore panie dostaja je w gratisie, inne nie.
Gragorajka, ja Cie rozumiem, ale zdaj sobie sprawe, ze jesli ryzyko jest duze, mozesz znow poronic, znow przez to przechodzic. Chyba nie warto. Dla mnie priorytetem po poronieniu byly podstawowe badania, regeneracja macicy, chociaz... Rajmund byl wowczas na urlopie i przyznam Ci sie poszlismy bez trzymanki - gdyby trafila sie owulacja, nie doczekalabym pierwszej @. Tez mialam silne parcie na dziecko, u mnie dochodzila swiadomosc ze nie mam czasu, ze moj wiek... Mysle ze jednak warto uzyc rozsadku i nawet jesli emocje sa za, to na chwilke sie zatrzymac - choc do pierwszej @, niech macica odsapnie na moment.
 
Gragorajka- podpisuje się pod postem kłaczka nogami i ręcami !!!!! kobieta ma rację, zresztą Ja Ci tez to pisałam:) My tu jestesmy po to aby pomóc doradzić itd, bo wkoncu to samo przechodziłysmy , jesli gin da zielone światło po juz @ to śmiało !!! Ale jesli nie to warto odczekać aby nie było następnej tragedi, Serce podpowiada napewno aby szybko zajść ale niech rozum Ci mówi ze NIE WOLNO bez zgody lekarza, chociaz ta 1 @ i potem na spokojnie !!!!!!!!
Lady MK - My tu wszystkie za wszystkie trzymamy kciuki wiec kiedy Ty bedziesz ich potrzebować bedzie ich mnóstwo !!!!!:tak:
 
kłaczek - w sumie to fajnie mieć taką wierną przyjaciółkę...od żołądka... Gdzie ty, tam i ona... ;-)

magda_79, gosiaczek12344 - no to zachowałyście tradycję "duetów"... Idziecie praktycznie łeb w łeb... :-) Ja chciałam wprowadzić "trójkąty", żeby było ciekawiej, ale jak widać zostałam jednak ukarana za bezprawne doczepianie się do EwelinyK26 i poronionej84... :-( Tak więc zostają "duety"...
 
EwelinaK jasne że będę trzymać kciuki 13tego :-) A miałaś wcześniej wizytę tzw. prenatalną 11-13tc+6 dni? Bo 13 sierpnia to już będziesz w połowie 15 tc. Współczucia z powodu osy... Mój menżu na wakacjach próbowała uśmiercać takową swoją dłonią i miał ją opuchniętą chyba z 4 dni, ale na twarzy to już w ogóle przekichane mieć pamiątkę po osie :/
Pocieszę się że też (jeszcze?) nie rzygam :-D zdarzył mi się jednorazowy pawik jakoś w 8 czy 9 tc a teraz cisza- mam tylko odruch wymiotny przy śniadaniu jak mi pieczywo podniebienia dotkie :] Co do hemoroidów wczoraj opowiedziałam gince o porannej krwi po zatwardzonej kupie i nawet nie looknęła czy to faktycznie hemoroid tylko z urzędu Posterisan na receptę wpisała :] Teraz mam dylemat bo nie wiem czy go w ogóle brać, bo jakoś osobiście nie wyczuwam nic dziwnego pod palcem w tych okolicach, szczerze powiedziawszy nie zwykłam grzebać się po D. i nie wiem co tak właściwie powinnam wyczuć żeby zdiagnozować te cholerstwo :/
Ilona1990 ale się usmiałam ze stolca :-D:-D:-D Do końca dnia humor mam zagwarantowany :-)
Kłaczek nie zadręczaj się że jajka nie karmisz przez pawiki, ono sobie poradzi, z zapasów wyciągnie. Znam dużo ciężarówek które wymiotują całą ciążę dzień w dzień, a mimo to bobasy sobie radzą i rosną :tak:
kahaka ja bym swego na weekend kawalerski nie puściła :-p
Lady MK moje kciuki masz zapewnione, daj tylko znać kiedy mocniej zacząć zaciskać ;) Jakie bezprawne podczepienie się do trójkąta?? Kurcze wesoło było, tak ze smaczkiem :-D Ja tam żałuję że trójkąt sie rozwalił, ale może stworzycie go jeszcze w innym zestawieniu :-D
 
Ostatnia edycja:
poroniona84 - fakt, że ciekawie i wesoło, ale już raczej nie będę ryzykować, tylko grzecznie do jakiegoś duetu w swoim czasie się zgłoszę... Widać duety mają jednak większą siłę przebicia... :-) A co do kciuków, to w takim razie na początek poproszę 16 sierpnia, bo mamy wtedy wizytę w Poradni Genetycznej... Co prawda, pewnie nic ciekawego z tego nie wyniknie, ale krew do badania będą pobierać, więc co by się potem z wyników okazało, że zdrowi genetycznie jesteśmy...
 
reklama
LadyMK, bo do kibla daleko!:-D Poki co spokoj... Kurcze, kalafior mi pachnie...
Kahaka, ja bym wolala zeby nasz U-boot dostawal normalnie co powinien, zebym miala pewnosc ze nie ciagnie na resztkach. No, nalezy mu sie.
 
Do góry