reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Poroniona skoro chcesz brawa za rzyganko to proszę bardzo. Masz i ode mnie J
Nigdy bym nie uwierzyla, ze to powiem/napisze: marze o rzyganiu. O matko! Dalej nie wierze, ze to napisałam. Hahaha!
Gragorajka zapalam
[*] dla Twojego aniołka! Przeszłam dokladnie to samo w styczniu. Maluchowi serducho przestalo bic w 9 tc, a zabieg mialam w 12t2d
L Mocno Cie tulam! Ten początkowy czas jest najtrudniejszy, potem będzie troche lepiej. Ja pomimo tego, ze tez jak najszybciej chciałam znowu zajsc w ciaze to jednak odczekalam 3 cykle. Od razu znowu zaszlam, niestety była to ciaza biochemiczna. Po niej znowu 1 cykl czekania i teraz jestem w 6 tc.

Ilona24 Olusia no to nic innego nie zostalo jak tylko zaczac trzymac za Was kciuki J
Agniesia udanego wypoczynku! Super decyzje podjelas J
Ilona1990 padlam ze smiechu, stolec mnie powalil. Hahaha!
Gosiaczek mi się udalo na wizyte zapisac dopiero na 24 sierpnia, wiec będziemy czekac razem. W którym jestes tc?
A u mnie stesujaco. Mam wrazenie, ze jakby mniej mnie dzisiaj piersi bola :( Juz wariuje. nie wiem czy nie umowie sie do kogolowiek gdzies na usg po niedzieli.
 
reklama
witam:*
V- jolka- kciuki za wizytę środową &&&&&&&&&&
Długowłosa-a może to fasolka co ?????? Oby tak było , i małpa nie przylazła na co namniej 9 miesięcy a raczej juz 8 miesięcy :)
Olusia- Magda , gosiaczek ;* buziak :*
Mnie dzis brzuch nawala okropnie,a leje sie jak z kranu, ale ja tak mam te pierwsze 2 dni wiec luz,dam radę!!
tempke mierzę, ojjj szkoda ze dopiero to początek cyklu a nie juz połowa hihih :) Nie moge sie doczekać juz !!!!! bede Wam świrować zobaczycie :p:p:p:p Muszę sobie zakupić testy jeszcze bo mam za mało i owu i ciążowych ;o
 
Hej,
Dalej jestem pod wrażeniem mojego wczorajszego pawia
eek.gif
zdarzyło mi się pierwszy raz od 20 lat. Teraz przeżywam, że znowu mnie najdzie, okropne to było, a najgorzej, że niespodziewanie i bez zapowiedzi. Powiedziałam mojej mamie, to się ucieszyła, jakby w lotka wygrała, zero współczucia...
Wczoraj cały wieczór spędziliśmy u mojego taty, bo miał urodziny, popili sobie z moim mężem hehe.
A dziś w nocy mój mężuś wyrusza na wieczór kawalerski (raczej weekend...). Wymyślili sobie, że spędzą go nad morzem (od nas 7 godz jazdy). Dla mnie to beznadziejny pomysł, moim zdaniem nie trzeba jechać nad morze, żeby pić wódkę
p.gif


ilona24, Olusia, proponuje układ :-) ja trzymam kciuki za Wasze staranka, a Wy za moją wizytę wtorkową :-)
kłaczku, jak tam dziś? Dalej z miską?
agniesia, udanego urlopu!
magda, rozumiem Cię. Mnie piersi w ogóle nie bolą od początku, nawet nie urosły.
długowłosa, rób tę betę no!
 
ilona mam taka wielką nadzieję ze jest to fasolka, to byłby najpiękniejszy prezent jaki w życiu bym dostala- tak bez okazji :D:D

kahaka no teraz jestem w pracy ale zrobię bete i wiecziorkiem dam znac co i jak,. I ja też bedę trzymać &&&& za Twoja wizytę :) powiem Ci że chciałabym tak jak ty z Pawiem chodzić przez cały czas :D:D hehe
 
kahaka taki układ mi jak najbardziej odpowiada :)))))))))))))))) dobrze nie pawia puszczasz nie ciagle jak ja w kazdej ciązy :(((((((( ja to sie umeczyłam i to strasznie ;(nic mnie nie ominęło , czy ciąza zdrowa czy puste jajo czy obumarcie do samego konca mnie tarmosiło :(((((((((chce juz być w ciąży ale jak pomyslę o tym to az mi słabo, ale co sie nie da rady , dla maluszka wszystko!!!!!
 
Magda_79 wychodzi mi 5 tydzien i 4 dzień wczoraj też mnie pobolewał brzuch, mam schize i biegam do kibelka co chwile ehh
ten stres.... ale mniemy nadzieję że będzie dobrze!!!

Ja dzis mam urlop wiec zaraz zmykam buziaki i miłego weekendu!!! samych pozytywnych myśli!
 
dziewczynki wiecie co, przypomnialo mi sie ze jak w niedziele wracalismy z mężem z Pikniku Country to kolo drogi chodził sobie bocian. Nigdy tak blisko nie widziałam bociana, zawsze latał albo chodził gdzieś w polu ale nie taż żeby tak blisko był. Pomyślałam sobie wtedy że ten bocian przyniesiem mi dzidzisua, kto wie może się sprawdzi:) Kurcze na pracy nei mogę się skupić przez to wszystko. O masakra ja już chce do domu, a raczej na betę :) Coś czuję że to może być wyjątkowy weekend
 
Gragorajka -
[*] dla twojego Aniołka... witaj serdecznie... :-) Gratuluję podejścia...silna z ciebie kobitka, więc na pewno dasz radę...z naszą niewielką oczywiście pomocą... ;-)

Ilona1990 - dobre, bardzo dobre... STOLEC na prezydenta! :-D:eek::cool:

agniesia84 - udanego urlopu! Wybyczcie się za wszystkie czasy, ale cobyście o aktywności też nie zapomnieli i w czwóreczkę co najmniej wrócili... ;-)

magda_79 - nie wariuj, nie wariuj... Z tymi cyckami to tak podobno jest, że często bolą jak same chcą...

kahaka, kłaczek - ech, jak ja wam mimo wszystko zazdroszczę tych "pawików" i bliskich spotkań z muszelką...przynajmniej na razie... ;-)

Olusia81, ilona24, EwelinaK26 - no...moje kciuki od wczoraj trochę odpoczęły, więc znowu zapędzam je do działania ;-) Muszę tylko obmyślić jakiś plan, bo przecież mam je tylko dwa niestety, a "intencji" coraz więcej... Muszę chyba jakiś grafik wprowadzić i rezerwacje przyjmować... :-) Tylko jakiegoś zastępcę muszę znaleźć, bo jak ja będę potrzebowała, to kto za mnie będzie trzymał...? ;-)
 
reklama
Do góry