reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

:-)Witam moje niunie kochane...jestem z doskoku,bo powoli się urlopujemy z moimi chłopakami. Wyjeżdżamy do krainy 1001 jezior i dopiero za ok. 2 tyg. będziemy w domciu. Moje kochane dla wszystkich nowych aniołkowych mamuś zapalam świtełko i mocno przytulam(*) Dla wszystkich kobitek z dwoma kreseczkami wielkie gratulacje!!!:-D Dla wszystkich staraczek i tych oczekujących na wizyte u ginka mocno zciśniete kciukasy:*******************Buziaczki ,aha....dostałam @ i nie wykupiłam tabsów i niech się dzieje wola nieba...:-)Będę tęsknić za Wami moje kochane:*
 
reklama
Agniesia - miłego urlopu :) wypoczywaj i nie mysl o niczym złym tylko o przyjemnościach , a co do tabsów to super, nie bierz tylko działaj a bedzie DOBRZE !!!!!!!!!!!
Ewelinka dzięki, mam nadzieje ze za pierwszym strzałem sie uda , no w sumie to tylko jedynym strzałem w dni plodne, jak zajde bedzie znaczyć ze to CUD !!!!!!!!!!!!
 
kłaczek dobrze, że już ok...
gosiaczek gratuluję 2 kreseczek!! nie bój się... wszystko musi być dobrze!! trzymam kciuki:)
poroniona super wieści... aż się serce raduję:) napawa mnie optymizmem:)
gragorajka
[*]... nam wszystkim smutno... ale naprawdę wieści od kobietek którym sie udaję tak napawają optymizmem... musimy wierzyć!! zostań z nami!!
agniesia miłego urlopu:)

no i tak... moje drogie produkujecie tyle postów, że masakra potem jest, żeby przeczytać:).....
byłam w szpitalu u sąsiadki... i leży z nią na sali babka ok. 70 lat!! wchodzi lekarz i pyta " czy był dzisiaj stolec u pani?" a ona: " panie był tu jakiś łysy, ale czy on stolec to ja przecież nie wiem" tak parskęłam śmiechem, że pan dr mnie wyprosił i jakieś 20 min siedziałam na korytarzu i ryłam:)

byłam u lekarza z pęcherzem, mam zrobić posiew bo może to jakaś bakteria...
poza tym latam po sklepach, bo musze kupic kiecke na ten nie szczesny slub... ale nic nie ma;/
pozdrawiam i śle całusy wszystkim wam:**
trzymam kciukasy!!
 
Czesc, Gragorajka! Ja Ci tak powiem, ze sie zastanow... Po dzisiejszym dniu to ja nie wiem czy dokladnie tego chcialam.
laugh.gif
Zartuje. Wspolczuje straty, to po pierwsze. PO drugie fajnie ze jest w Tobie wola walki, ktorej nie stlumil zal. Po trzecie poczekaj ze staraniami po 1 @ - glupio jak spytaja o termin ostatniej @ przed ciaza, powiedzec ze z pol roku temu byla. Poza tym po zabiegu, dobrze jak sie macica zregeneruje, a poronilas tez dosc zaawansowana ciaze, wiec powinna sie tez spokojnie obkurczyc.
Olusia, mam dzis ciezki dzien, w wersji co wejdzie to wroci, a zoladek jakby sie uparl oddawac wiecej niz wzial. Brzuch mnie juz boli od tego. Jestem glodna, a jednak nie ma mowy o jedzeniu. Mam swiadomosc ze Jajko nie dostalo dzis jesc i to mnie martwi.
Kahaka, jak sie trzymaja to ok. Mnie dzis leci wszystko. Owszem, marzlam na tym etapie ciazy - juz nie.
Oj, kobietka, pogadalam sobie... Mam dosc.
EwelinaK, na jedno chyba ok, ale jak nie urok to sraczka albo przemarsz wojsk... Tyle ze dzis chyba Jajku nie zaszkodzi, poza tym ze jesc nie dostalo.
Ilona, dzieki - ja dzis martwym trupem zza kompa przemawiam.
 
Witajcie Kochane :)
ja tylko chciałam się przywitać i powiedzieć że póki co @ nie poawiła się , więc jest szansa :) Ale się nakręcam...

Jak mineła Wam noc? Miłego dni życzę
 
Hej!
Ja też tylko się przywitam i powiem, że u nas wszystko w porządku...
W środę mam wizytę, więc powinnam wiedzieć więcej...
Na razie jest OK!
 
Olu kochana, dzisiaj idę do kuzynki do szpitala- leży na patologi ciąży bo jej Zosia ma za mały brzuszek i musi do porodu w szpitalu zostać więc zrobię bete, ale w Wojewódzkim, ok :)

P.S. Olusia zapraszam do siebie mieszkam w Jarotach :D:D
 
Ostatnia edycja:
reklama
poroniona super wieści!!! Synek!!! gratuluje!!!
gragorajka
[*]... przykro mi kochana ale musimy wierzyć że sie uda!!!
agniesia miłego urlopu:)
kłaczku na wizytę udało mi sie umówic dopiero 22 wiec odliczam do tego czasu.

Dziękuje dziewczynki za kciuki naprawdę jesteście wielkim wsparciem w walce o wiarę w cud!
 
Do góry