reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Poroniona, nie ma imienia poki nie wiemy co jest miedzy nozkami. Mamy przygotowane, jak sie ujawni to dostanie.

Dziewczyny pojecia nie macie jak sie ciesze. Widok poruszajacego sie na ekranie maluszka, wywijajacego koziolki (doslownie, raz glowka raz dupcia i tak w kolko), podczas kiedy tak naprawde nie mialam pojecia co zobaczymy.
 
reklama
Kłaczku wiem doskonale co teraz czujesz i jaka duma Cię rozpiera, mam to samo po każdym USG :-) uśmiech przez pół dnia nie schodzi mi z twarzy...
 
Kłaczku aż się popłakałam:tak: Jajko jest cudowne, tak juz wyraźnie widać że to dzidzia, normalnie bym cie teraz wyściskała :-D

A zapomniałam powiedzieć że moja @ była aż 4 dni :confused: nigdy nie miałam tak krótko:eek:
 
Moze nie duma - po prostu mieszanina ulgi i szczescia.
Bibiana, czasem sie skraca - jakis stres, cos w warunkach zewnetrznych... Spokojnie. To nie jest powod do niepokoju.
 
kłaczku a nie mówiłam ,że zimorodki to silne chłopaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!GRATUUUUUUULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!

I niech malec siedzi grzecznie w brzuchu i niech fika dalej koziołki- fikołki!!!!!!!!!!

A to szczęśliwa mina Tomka:
Zdjęcie0480.jpg
 
Jestem i ja.
Gratulacje dla klaczka i dzieciaczka!!!!
Normalnie jak czytałam to mialam ciary;p To forum to taka energia pozytywna ze nic tylko z Wami w ciążę zachodzic:))))
 
reklama
Kłaczek teraz przechodząc do części merytorycznej i zdjęć :) 1. Zdjęcie dla zdjęcia najlepiej zrobić w trybie macro bez lampy (u mnie w aparacie ten tryb oznaczony taką roślinką czyli ostrość ustawia się do łapania z bliska). 2. z ciekawości ile zaśpiewali wam za zdjęcie usg?
 
Do góry