reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
A ja wybywam o 15-tej do domu i mogę nie mieć okazji sprawdzić, co u kłaczkowego zimorodka słychać :szok:. No nie tego nie popuszczę, przegonię młodego od kompa na chwilę.
 
Kłaczek trzymam mocno kciuki !!!!!!&&&&&&&&&&&&&&&
zjola - to widze ze tydzien różnicy mamy w rocznicy, my 3 rocznicę ślubu mamy 19.07 :)
 
Ilona my też 3. I jak tam szczęście na razie dopisuje? U nas na razie odpukać spoko. Nawet szczęśliwy ten lipiec, jeżeli chodzi o związek oczywiście, bo z innymi rzeczami to krucho bywa.
 
jak juz tak o rocznicach...to my 5 sierpnia świętujemy 5 lat małżeństwa........może wszystkie dostaniemy piekne prezenty!

kłaczek - kurcze...skręca mnie tu, a za godzinkę wychodzę z pracy...
 
reklama
Kłaczku kciuki ogromne trzymam
laugh.gif
 
Do góry