reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Martusionek Tomcio cudny :D
adak4 witaj i zaglądaj częściej, atmosfera mimo iz kazda z nas przeszła piekło jest bardzo pozytywna, suwaczki śmigaja do przodu i ciągle przybywa nowych
patka trzymam && i duzo zrówka życzę
karolcia powiem ci szcerze ze od ciebie taki optymizm bije że aż sie zaczynam zastanawiac co bedzie ze mna jak bedę testować :D pewnie zaraziłaś mnie tym pozytywnym nastawieniem
igusia oj bedzie sie u was działo, fajnie ze masz alternatywę z "praca" u koleżanki, mam nadzieję ze wszystko sie szybko u ciebie poukłada

trzymam kciukacze za wszystkie staraczki obyśmy już niedługo mogły tak wyczekiwać na wasze wizyty

u mnie tempka ciagle niska 36,3, znowu sobie sikłam bo se pomyslałam a zasikam sobie te testy owulki z poprzednich starań a na sierpień kupie nówki nieśmigane na ten sierpień, może nam więcej szcześcia przyniosą no i krecha znowu mocniejsza dziś 17dc, troche to dziwaczne obadamy. Tak bym chiała mieć juz normalny cykl żeby wiedziec co i jak a narazie jestem w koziej dupie i nie wiem co się dzieje
Musze sie zagłębic i poczytac o tych cyklach bezowulacyjnych jak to w sumie wygląda bo wstyd sie przyznać ale nie wiem, a nie ciągle brakuje czasu na szperanie w tych tematach.

Ps. kłaczek co maleństwu mierzą tam u was na tym niby wczesnym skanie?
 
kochane ja dziś dostałam @@@@@@@@@@@@@@@
Matko kiedy ja sie tak cieszyłam ze okres mam???? SZOOOOOOOOOK !!!!!!!!! Ale teraz wiem ze juz nie stoje w miejscu, teraz tylko badania 2 cykle i do roboty :D ale sie cieszę jejku:) I dobrze ze jednak sama dostałam :):)))))))))))))))) Brzuch napierdziela ale co tam.... wazne ze jest juz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No prosze jak można się cieszyć z wrednej @!!!!!!!! ;-):-), cieszę się, ze tak wyszło, zawsze to cykl do przodu

Jestem Dziewczyny, nawet nie czytam co zdazylyscie w miedzyczasie naklikac, tylko melduje. A wiec:
Jajko JEST!!
Wierci sie malizna tak, ze zmierzyc bylo ciezko (Rajmund caly dumny stwierdzil ze ma to po tatusiu), widzielismy buzie (powiedzial ze do niego podobne, stwierdzilam ze to nic, wazne zeby zdrowy bylo) i na koniec badania pomachalo do nas lapka.
Natomiast co do wieku/terminu porodu, to wychodzi na moje. To nie jest 13 tydzien, tylko pierwszy dzien 14 i termin wychodzi na 12.01, czyli liczac po mojemu machnelam sie o 1 dzien. Malo sie nie poryczalam, Rajmund mial takiego banana na pyszczu ze glowa mala. Kupilismy dwa zdjecia, wyszlismy ze szpitala i Rajmund pognal z powrotem do pracy, ale po drodze spotakl jeszcze kolegow i widzialam jak im sie fotka chwali.:-D Wariat. Nasze malenstwo wyglada na zywiutkie, co do reszty nic nie wiadomo na razie. Badania pod katem trisomii pozniej, scan kolejny 02.09., wtedy beda ogladac szczegoly. Dzis wiemy tylko ze Jajko jest i jest zywe.
Fotka obiecana prosze bardzo, tylko to jest blyszczace i zdjecie mi nie wychodzi ni cholery, wiec jest podlej jakosci.

Cudo!!!! Wiedzialam! Mi tam na dziewczynkę wygląda, ale teraz to możemy sobie gadac.. Szkoda, że nie dało się dobrze obmierzyć, bo w 14tc możnaby juz zobaczyć jajeczka jak chłopak...
Nieważnem ważne że jest zdrowe.... i nie ryczeć mi tu, bo się brzuchy stresują, cieszyć się i smiać!!!!

Widzę że cpp będzie miala dzisiaj rekordową ilosc wejsc.... trzeba ten dzień zapamiętać!!!!!!!!!!!!

zjola, karolcia &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i nie powiem, zadroszczę seksiku... bo u nas to wychodzi kiepsko...

IZW ja tez ze stycznia 15-tego :-)

Ewelinka
cieszę sie że lezysz, wiem że ciężko... ale naprawdę nie masz innego wyjscia

U nas noc do d...., skurcze wróciły, wzięłam paracetamol i pół tabsa na uciszenie macicy, ale spac nie mogłam, mam schizę, nie zasnę przy skurczach, bo ostatnio zasnęłam i skonczyło się na porodówce...
Zasnełam po 7.00 rano, wtałam o 13.00, pokręciłam się trochę, zjadlam i wróciłam do spania, wstalam o 17.00:szok: ciekawe o ktorej dzisiaj zasnę
 
Ostatnia edycja:
Kłaczek ojj kochana cudownie że jest wszystko dobrze:))))))) a fasoleczka jest piękna, Ja stawiam na chłopczyka:D !!!!!!!!!!!!!! Ale nie ważne co wazne aby było silne i zdrowe :) Kurcze ale sie cieszę razem z Tobą !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!:-D
Emy cieszę sie jak głupia dziś-poważnie :D Kto by pomyslał ze wredna @ może tak cieszyc :)
 
Dziewczyny dzieki po raz kolejny za wszystkie mile slowa i wsparcie. Tak - gdyby nie to forum i Wasze towarzystwo, bylo by pewnie znacznie trudniej.
IZW, wielkosc dziecka sprawdzaja i oceniaja wiek. Na tym "wczesnym" scanie ustala sie wlasciwy termin porodu i to w zasadzie wszystko.
 
Emy leżeć odpoczywać jak najwięcej, suwaczek ci śmiga szybciutko co jakis czas sie na niego zapatrzę i podziwiam :D

no doczytałam o tych cyklach bezowulacyjnych czyli ten miesiąc to u mnie faktycznie krecha, nie mogę sie już doczekać @ i obserwacji drugiego cyklu - normalnego - mam nadzieję ze bedzie pozytywnie i w trzecim nie doczekam @ :D


poprzeglądałam co tam kobieciny wypisują i stwierdziłamże monitoring USG cyklu to "usługa" nie na moją dziurawą kieszeń, zresztą bedzie co ma być i bede cierpliwie czekać.
Jeszcze niedawno dobijał mnie mój wiek, ale jak kłaczkowa ogłosiła dwie krechy, potem wysłuchała na urządzonku serduszko no i jak dziś Zimorodek do niej zamachał to pozytywne emocje odepchneły w kąt te moje 33 na karku :D
Rajmondowo-kłaczkowe fikajacej wesoło Jajo pokazuje nam że nie wolno tracić nadzieji wchodząc w fazę "jestem juz wiekowa". W sumie to ja nie mam dzieciaczka tu na ziemi i wiadomo pierworódka a kobitka juz z dorosłymi dzieciaczkami to zupełnie inna bajka, ale ja sie mocno pozytywnie nastawiam i to bardzo.
Jak sobie pomyślę jakie myśli i doły miałam jeszcze jakis czas temu i ile wam kobietki zawdzięczam to nawet nie wiem jakimi słowami moge wam podziekować za to wszystko.
Od jakiegoś czasu się zastanawiam co to bedzie w tym wrześniu? co jeśli będą dwie krechy czy odczekam i najpierw powiem mojemu? czy zaloguje się z fotką plastikowej wyroczni tutaj :D
Boje się że na jednym cyklu sie nie skończy, a zarazem jakos mam takie coś ogromniastą wiarę że... no bo wrzesień miał być najszcześliwszym miesiącem - teraz bedzie bardzo bolesnym, no chyba że :D wiadomo co :D
We wrzesniu też mamy rocznicę 15 sta - wprawdzie nie ślubu ale naszej pierwszej randki :D Taki prezencik byłby bardzo bardzo fajny najcudniejszy na świecie :D

No nic rozczuliłam się poryczałam, chyba ide myć gary :D hehe pa kochane do jutra
 
Ostatnia edycja:
IZW, bo nie wolno tracic nadziei. W moim wieku kobity tu pierwsze dziecko rodza i jest ok, a nie tak sie szanuja jak Polki. Kiedy nadejdzie wlasciwa chwila, postaracie sie i bedziecie mieli takiego malego wyjca przy sobie. Musimy wierzyc.
 
reklama
Ja tez obstawiam Chłopczyka, wiem to nie ważne, ważne zeby zdrowe było, ale pamiętam jak śmił mi się mały chłopczyk i po przebudzeniu od razu pomyslałam o Kłaczku:tak: nawet to wtedy napisałam no i pare dni później były dwie krechy.
jej pamietam jak prze USG miałam sen, że widzę jajeczka i że to chłopak będzie, jedziemy na USG prenatalne i patrze w ten monitor i widze to co na tym śnie i pytam lekarza to chłopak? a on tak chłopak i jajka mi pokazuje, Zobacz załącznik 370532o takie :-D

IZW zobaczysz i Ty niedługo będziesz tulić małego brzdąca
 
Do góry