reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a test z jedna kreseczką??Test pozytywny - ciąży brak??

Heh :) no właśnie, ta jedna kreseczka. :) U mnie wygląda to tak, że mój okres, do niedawna regularny, od 2 miesięcy zaczął wariować.2 tygodnie po ostatniej miesiączce (po dość częstym przytulaniu) zaczęły mnie boleć piersi. Pieczenie, ból zarazem. W jednym momencie poczułam taki ból sutka, podobny do ukłucia, który trwał przez kilka minut. Potem doszedł ból piersi po bokach, czuję takie "ciągnięcie", pobolewa mnie brzuch (takie jakby uciskanie) i od czasu kłuje mnie w okolicach jajników. Nic mi się nie chce, budzę się z bólem głowy.Dodam, że takiego bólu piersi jak ostatnio nigdy nie miałam ani przed ani w czasie miesiączki. Zrobiłam test. Jedna kreska, jednak jakby się tak dobrze przyjrzeć to była i druga tylko że baaaaardzo blada. Nie wiem co myśleć. Czy na betę też jest za wcześnie ? :sorry2:
 
reklama
Dziewczeta ja miałam taką sytuację z tescikiem.. Byłam już w 2-3 tygodniowej ciąży, robiłam test 2 dni po tym jak powinnam dostać okresu, bo było go brak i nic.... BRAK CIĄŻY!!

Ponieważ miałam sytuacje iż chciałam z mienić pracę, postanowiłam zrobić test z krwi Beta hcg i wyszedł ze jestem w 2-3 tygodniu ciąży, a test siusiaczkowy nadal miał tylko jedną kreskę.:-p

Tak naprawdę nie widziałam jeszcze teściku z dwoma kreseczkami.. A ja czułams ie od początku ciąży senna okropnie, wracałam z pracy i lulu( miałałm tak zawsze przed grypą i myslałam ze będe chora), no i okazało sie że w ciąże juz zaszłam:)
Ucieszyliśmy się niesamowicie bo czekaliśmy na te 2 kreseczki, a pierwszy dowiedział się mąż bo to on odbieral tego samego dnia wynik, wiec to on mi powiedział ze w ciąży jestem :laugh2::eek:
 
U mnie na tescie jest też jedna kreska a okresu nie mam od 15 dni.Mam nadzieje ze za wczesnie zrobiłam i przy powtórce juz będą II kreseczki.:)
 
Ja miałam 2 negatywne testy pierwszy zrobiłam w 7 dni spóźnienia a drugi 3 dni później... więc zrobiłam wczoraj betę i co nic... więc te testy chyba mówia prawdę....
 
reklama
Do góry