reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a test z jedna kreseczką??Test pozytywny - ciąży brak??

reklama
kaka82 ja dzien po 1szym wykladzie na prawko zrobilam test i byl dodatni! i zrezygnowalam z kursu i teraz sie ciesze,bo bardzo mnie muli w aucie i wogle wymioty codzien,takze uwazajcie w co sie pakujecie;)
co do testow to wlasnie pre test pokazal mi pierwszy raz 2kreski ale druga byla slabsza,dlatego polecam quick vue- 2 grube krechy bez zadnych watpliwosci jakies 16 dni od poczecia,ale moje rachunki moga byc zgubne,teraz wierze ze wszystko moze sie zdarzyc chocby nikt nie dawal szans:)powodzenia
 
Witam ja podobnie zaczęłam robić prawo jazdy a potem się okazało, że będziemy mieli dzidziusia. Wszystko jednak dobrze się skończyło . Prawko zdałam za pierwszym razem a i dzidziuś zdrowy sie urodził. Tylko bardzo nie lubi jeździć autem ale może z czasm mu przejdzie. Natomiast o pierwszej ciąży dowiedziałam się kilka dni po rozpoczęciu roku akademickiego ale niestety tych dwóch rzeczy już nie potrafiłam pogodzić dlatego ze studiów zrezygnowałam. Ale za to jestem szczęśliwą mamą. Jeśli zaś chodzi o testy ciążowe to jak dla mnie s nie wiarygodne. Robiłam test bedąc w 8 tygodniu ciąży i jedn kreseczka, a wizyta u ginekologa i usg potwierdziły ciąże. Więc głowa do góry.
 
Hej dziewczyny,pisze tutaj po raz pierwszy i mam nadzieje,ze uda mi sie rozwiac pare watpliwosci:-).Od jakiegos czasu staramy sie z mezem o dzidzie,mam dosc dlugie cykle bo 35 dni ale regularne.Miesiaczke powinnam dostac 24 grudnia,nie pojawila sie,zrobilam test 2 dni po terminie-negatywny,po kolejnych trzech dniach zrobilam test ponownie-negatywny.Czuje bole jajnikow jak przed miesiaczka,mam niesamowicie wrazliwe sutki i od jakiegos czasu pojawil sie u mnie gesty bialy sluz.Myslicie ze zrobilam testy za wczesnie sugerujac sie moimi dlugimi cyklami?
 
Hej dziewczyny,codziennie zagladam na forum i niestety nie otrzymalam odpowiedzi:-(.Miesiaczki nadal brak,testy negatywne a objawow coraz wiecej.Obecnie jestem w Irlandii wiec ciezko zalapac sie do dobrego ginekologa ale mam wizyte za 2 tyg.Czy uwazacie ze pomimo negatywnych testow to moze byc ciaza?:confused:Pozdrawiam wszystkie Staraczki:-)
 
Gosiek - jasne że to może być ciąża.
Nie masz możliwości zbadać bety? Myślę, że to by rozwiało wątpliwości...
 
Artemida dzieki za odpowiedz:-)Wlasnie przed chwila dostalam bolu brzucha tak jak podczas miesiaczki,zazwyczaj jednak jest ona bardzo obfita w pierwszy dzien a tu skapiutka jakas jest.Czy moze to byc plamienie implantacyjne?Jak dlugo takie trwa,jaki ma kolor i czy moze mu towarzyszyc bol brzucha?:confused:
 
Hej,jestem tu po raz pierwszy w tym temacie;-),Od wrzesnia staramy się o drugie dziecko moja córcia ma juz 4,5 roku,czas na rodzenstwo.Przyszedł czas ze bardzo pragne kolejnego malucha,z pierwszą ciazą nie było problemów samo wyszło,haha.A tu?prosze nie jest to takie proste.Cykle mam 29,30dni teraz okres powinnam miec 13stycznia,tego samego dnia zrobiłam 1test i nic-jedna krecha,dzisiaj równiez robiłam 2test i znowu jedna krecha-druga tyci,tyci jak cien.Brzuch boli jak przy okresie,piersi równiez i to tak bardziej od stony pach,ale przy dotyku.Nie wiem czy sama sobie wmawiam czy moze test zrobiłam za wczesnie?w sumie 33dzien cyklu-powinien pokazac?Naczytałam sie tutaj tylu opinii,ze testy nie wychodzą zawsze,ze mam nadzieje.Upławy są równiez badziej mleczne,co rusz sprawdzam czy to nie okres?Moze poczekam jeszcze 1-2dni i znowu zrobie test?Mozliwe ze jestem w ciazy a testy wychodzą negatywne??pozdrawiam
 
reklama
Moje kochane Staraczki,
jestem po ślubie ponad 2 lata i jakoś do tej pory wogóle nie myśleliśmy z mężem o maleństwie. Ostatnio jednak zmobilizowali nas nasi znajomi, zachodząc w ciążę jeden po drugim I zaczęliśmy intensywne prace nad naszym dzidziolkiem. Teoretycznie w piątek albo w sobotę powinnam dostać @. Do tej pory nic się nie wydarzyło. Zrobiłam sobie dziś test i niestety tylko jedna krecha ;-( Cały czas sobie tłumaczę, że to dopiero pierwszy miesiąc naszych starań, więc nie ma co panikować, ale przyznaję się że kompletnie oszalałam na punkcie ciąży. Dziś pół dnia spędziłam pocieszając się, że niektórym z Was też wychodziły testy negatywnie, a jednak w ciąży byłyście. Dajcie mi znać, kiedy powinnam zrobić sobie kolejny test, bo jeśli o mnie chodzi to najchętniej za każdym razem jak idę do ubikacji to bym się przebadała ;-) Ostatni test robiłam sobie w środę, ok 2-3dni przed spodziewaną @ i był negatywny, więc czekałam dzielnie na moją @. A teraz kiedy nie nadeszła zupełnie oszalałam...
 
Do góry