reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a test z jedna kreseczką??Test pozytywny - ciąży brak??

Czesc kobietki starające się:-D
Jestem tu pierwszy raz i bardzoooo mi się podoba:-)
Jednak moje kochane pomożcie mi a więc zrobiłam sobie test ciążowy i wyszła piękna różowa niestety linia kontrolna:-(i druga kreseczka ale widoczna tylko pod swiatło, blada ,cienka, licha (osoby słabo widzące by nic nie zobaczyły nie to co ja super oko:cool2:)
-nie wiem jednak czy ta kreseczka oznacza ciąże??(oby tak)
-jak szyko najlepiej zrobić test?kupiłam taki bobo test strumieniowy -co niby wykrywa juz 2-3 dniowa ciąże(wiem ,ze to chwyt marketingowy):-p
BARDZO PROSZE O RADE MIŁOŚNICZKI FASOLEK:biggrin2:
 
reklama
Czesc kobietki starające się:-D
Jestem tu pierwszy raz i bardzoooo mi się podoba:-)
Jednak moje kochane pomożcie mi a więc zrobiłam sobie test ciążowy i wyszła piękna różowa niestety linia kontrolna:-(i druga kreseczka ale widoczna tylko pod swiatło, blada ,cienka, licha (osoby słabo widzące by nic nie zobaczyły nie to co ja super oko:cool2:)
-nie wiem jednak czy ta kreseczka oznacza ciąże??(oby tak)
-jak szyko najlepiej zrobić test?kupiłam taki bobo test strumieniowy -co niby wykrywa juz 2-3 dniowa ciąże(wiem ,ze to chwyt marketingowy):-p
BARDZO PROSZE O RADE MIŁOŚNICZKI FASOLEK:biggrin2:

Jeżeli jest słaba druga kreseczka, to się udało. A drugi test zrób za 2-4 dni, wtedy druga kreseczka będzie bardziej widoczna. Albo zrób betę wtedy będziesz miała 100% pewności. POWODZENIA
 
Dziekuje za szybką odpowiedz.:D
Mam cichą nadzieje ,ze coś w brzuszku rosnie:) bo już mam wybrane imiona- zartuje:)
Ten test beta jak wczesną ciąże wykrywa? Nie wiem czy dobrze gdzies czytałam ale juz kilka dni po zapłodnieniu daje wynik?:Dbo taki domowy test to chyba dobrze jest zrobic ok 14 dni po zapłodnieniu prawda?
 
Monikaaa2 na Wątku głównym są chyba podane normy bety. Ale jeżeli już masz 2 II, to jesteś w ciaży, nawet jeżeli druga kreska jest bardzo słaba.
 
Znalazłam juz te normy beta.
Wiec chyba jutro sie wybiore sie na test z krwi:blink:trozkę sie denerwuje:confused:
Oby tylko wyszło po mojej mysli. Istotnie ta kreseczka jest ale wygląda jak cień grubości włoska.
TRZYMAJ KCIUKI:happy2:
 
Witam. nigdy wczesniej nie kochaliśmy się bez zabezpieczenia oprocz tych razy co napisalam. Ostatnia miesiączkę miałam 4marca. Ze swoim chłopakiem kochałam się 14 i 15-tego marca, wtedy to chłopak doszedł we mnie. Obliczając jest to początek moich płodnych dni. Również bez zabezpieczenia z wytryskiem do środka kochaliśmy sie 23, 24 marca. Czy mogę być w ciąży? proszę o racjonalne odpowiedzi jeśli można to jak najszybciej bo bardzo mi zależy na czasie. Czy mamy duże szanse, że jestem w ciąży? Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi;*

26 marca zrobiłam test i wyszło, że nie jestem w ciąży.... Może jeszcze za wcześnie na test ciążowy....? zawsze moje cykle trwają 28 dni. jestem pzred okresem powinnam dostac 04.kwietnia... Przecież kochałam sie z moim partnerem i on doszedl we mnie to czemu nie mogę zajsc w ciążę.....? Naprawde bardzo ciężko jest zajsc w ciaze....

Tak samo z wytryskiem do środka kochaliśmy się 28 i 29 marca. Proszę o szybką odpowiedz co o tym myślicie i z góry dziękuję:*
 
sorki, ale mnie to pytanie wydaje się być trochę niepoważne.
piszesz że to pierwszy cykl, kiedy były stosunki bez zabezpieczenia. i to jeszcze nie centralnie w dni płodne. robisz test sporo przed spodziewaną miesiączką, i wysuwacz wsnioski o trudności zajscia w ciąże?
chcesz zajasc w ciąże czy nie?
a jesli mam odpwiedzieć na twoje pytanie to masz 50% szans że mogłasc zajsc w ciąże. w ciąże można zajsc kochając sie w czasie miesiączki, 1 czy 2 dni po miesiączce cz chwilę przed. a mozna tez kochajac sie w godzinie owulacji nie zajsc w ciąze.
czy wiesz że komórka jajowa żyje tylko przez max 12 godz? i tylko te 12 godz w cyklu jestes zdolna do zajscia w ciąże? drugim czynikime jest żywotność plemników. ile dadzą rady przeżyc w tobie. bo może to być 1 dzien, a moze byc tydzień. z tąd wpadki :-), bo ktoś sie pokochał tydzień przed spodziewaną owulacją, a zaszła w ciąże.
nie mówie już już tutaj o śluzie płodnym/niepłodnym, i jajowodach, o czynnikach hormonalnych itp.
na zajscie w ciąze składa sie wiele czynników, nie tylko sex. dziecko to po prostu cud :-)
 
Hej Dziewczynki.Mam takie pytanko ,moje cykle sa dosc dlugi bo 35,36 dni.29.03 powinnam dostac miesiaczke,odczekalam 3 dni zrobilam test i wyszedl negatywny.Od dwoch dni mam takie dziwne klucia (sorki ze ze szczegolami)wysoko w pochwie,piersi pobolewaja mnie ale tylko po bokach.Czy mozliwe jest,ze testowalam za wczesnie przy tak dlugich cyklach?:baffled:
 
reklama
Jesli chcesz miec juz pewność i się nie denerwowac to jest jhedna metoda. Mozesz sobie zrobic sama bez skierowania w labolatorium BhCG (gonadotropina kosmówkowa), olej domowe testy bo kazda z nas jest inna i ma inne steżenie hormonów. Badanie beta-hCG to badanie na zawartość gonadotropiny kosmówkowej, czyli hormonu wytwarzanego najpierw przez kosmówkę. Obecność tego hormonu w moczu kobiety może oznaczać obecność ciąży. Z posiadanych mi wiadomości, popularne testy ciążowe badają własnie bhCG.
BhCG z krwi daje pewność i pokazuje steżenie hormonu od 0 a nie 10 czy 25 mlU/ml, czyli juz 1 dnia po zagnieżdżeniu. Kosztuje od 15 do 25 PLN ale warto miec pewność.

Powodzenia i pozdrawiam wszystkich;-)
 
Do góry