reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a test z jedna kreseczką??Test pozytywny - ciąży brak??

Dziewczyny pomocy. Na forum piszę po raz pierwszy ale czytam je już od jakiegoś czasu. Mam duży dylemat bo okres spoźnia się już 6 dni a test pokazał tylko 1 kreseczkę. Do tej pory okresy miałam bardzo regularne - 28 dni, czasem 2-3 dni w jedną lub w drugą stronę. Czy mimo negatywnego testu mogę być w ciąży?
 
reklama
Dziewczyny pomocy. Na forum piszę po raz pierwszy ale czytam je już od jakiegoś czasu. Mam duży dylemat bo okres spoźnia się już 6 dni a test pokazał tylko 1 kreseczkę. Do tej pory okresy miałam bardzo regularne - 28 dni, czasem 2-3 dni w jedną lub w drugą stronę. Czy mimo negatywnego testu mogę być w ciąży?
możesz być w ciąży, tylko badanie krwi zawsze powie ci prawdę... zrób jeszcze jeden test moze ten był jakis trefny albo zrobiłas go za wcześnie ... trzymam kciuki!!! pozdrawiam
 
Martyna222 dzięki za odpowiedź. Mam nadzieję że to baby chociaż wolę się nie nakręcać. Poczekam pare dni i jak @ się nie pojawi powtórze test. pozdrawiam i dzięki za odpowiedź :)
 
......jak ja już marzę o tych dwóch kreseczkach....robiłam już dwa testy....ostatni w 21 dniu cyklu....wiem wiem..pewnie za szybko:) i zaraz po odstawieniu antyk. cudów się spodziewam...ale tak bard\o pragnę maleństwa...
 
Do dzisiaj nie mam @ i nie wiem jak mam traktowac.cykle od 6 miesięcy regularne 30 dni!! potrafiłam sobie dokładnie wyliczyc nawet co do godziny. w 25 dniu cyklu dostałam krwawienia ale bardzo skromnego i trwało ono 1,5 dnia.pożniej tylko kilka plamek. w dniu w którym powinnam dostać @ pojawiła sie mleczno-różowa wydzielina i tyle. Od 3 tyg czuje sie jakbym zaraz miała dostać @ ale śladu nie ma !!jestem osłabiona, jest mi prawie caly czas niedobrze,wczoraj napiłam sie dosłownie 2 łyki szampana i czułam sie fatalnie. w wigilie z ledwością zjadłam moja ulubiona zupe grzybową!!w dole brzucha mi bulgocze jak sie położe, mam zgage i kompletnie nie mam ochoty na jedzenie :confused:
dzisiaj zrobiłam test 8 dni od dnia spodziewanej @ i wyszła jedna kreska.byłam u lekarza. Pani doktor powiedziała mi ze jej to wygląda na wczesną ciąże ale pewności nie ma. cały czas czuje sie jakbym miała zaraz dostać @ i nic. do tego z badania jej wyszedł powiększony prawy jajnik i grzybica :confused:co podobno jest typowe we wczesnej ciąży. dostałam leki, kwas foliowy. od dzisiaj powinnam mieć dni plodne i nie widze jednak zeby sie na to zapowiadało! nie miałam problemu z regularnością @ a przede wszystkim jak miałam okres to bez względu na leki czy zabiegi trwał on 5-7 dni był dość obfity i REGULARNY! więc dlaczego teraz jesli to był wogóle okres był tak któtki? wcześniej i skąpy?i dlaczego cały czas sie czuje jak bąba??nie wiem naprawde juz co robic kazała mi przyjść za 2 tyg i stwierdzi wtedy czy powiększyła mi sie macica i dopiero mi odpowie na pytanie odnosnie ciazy czy ona jest czy jej nie ma. wszystko ok ale dlaczego w takim razie nie mam @ i dlaczego czuje sie tak jakbym miała zaraz dostać @ a test wychodzi negatywnie?Co ciekawe zrobiłam test owulacyjny i nic a od dzisiaj powinnam testować? jest to mozliwe ze mam za małe stężenie HCG i dlatego test sikany nie wychodzi?
Możecie mi jakos pomóc bo ja juz nie wiem co mam robić!!?? co mysleć!! wolałabym wiedziec w jedną albo drugą str!! Miałam może któraś z Was taki przypadek?
 
Do dzisiaj nie mam @ i nie wiem jak mam traktowac.cykle od 6 miesięcy regularne 30 dni!! potrafiłam sobie dokładnie wyliczyc nawet co do godziny. w 25 dniu cyklu dostałam krwawienia ale bardzo skromnego i trwało ono 1,5 dnia.pożniej tylko kilka plamek. w dniu w którym powinnam dostać @ pojawiła sie mleczno-różowa wydzielina i tyle. Od 3 tyg czuje sie jakbym zaraz miała dostać @ ale śladu nie ma !!jestem osłabiona, jest mi prawie caly czas niedobrze,wczoraj napiłam sie dosłownie 2 łyki szampana i czułam sie fatalnie. w wigilie z ledwością zjadłam moja ulubiona zupe grzybową!!w dole brzucha mi bulgocze jak sie położe, mam zgage i kompletnie nie mam ochoty na jedzenie :confused:
dzisiaj zrobiłam test 8 dni od dnia spodziewanej @ i wyszła jedna kreska.byłam u lekarza. Pani doktor powiedziała mi ze jej to wygląda na wczesną ciąże ale pewności nie ma. cały czas czuje sie jakbym miała zaraz dostać @ i nic. do tego z badania jej wyszedł powiększony prawy jajnik i grzybica :confused:co podobno jest typowe we wczesnej ciąży. dostałam leki, kwas foliowy. od dzisiaj powinnam mieć dni plodne i nie widze jednak zeby sie na to zapowiadało! nie miałam problemu z regularnością @ a przede wszystkim jak miałam okres to bez względu na leki czy zabiegi trwał on 5-7 dni był dość obfity i REGULARNY! więc dlaczego teraz jesli to był wogóle okres był tak któtki? wcześniej i skąpy?i dlaczego cały czas sie czuje jak bąba??nie wiem naprawde juz co robic kazała mi przyjść za 2 tyg i stwierdzi wtedy czy powiększyła mi sie macica i dopiero mi odpowie na pytanie odnosnie ciazy czy ona jest czy jej nie ma. wszystko ok ale dlaczego w takim razie nie mam @ i dlaczego czuje sie tak jakbym miała zaraz dostać @ a test wychodzi negatywnie?Co ciekawe zrobiłam test owulacyjny i nic a od dzisiaj powinnam testować? jest to mozliwe ze mam za małe stężenie HCG i dlatego test sikany nie wychodzi?
Możecie mi jakos pomóc bo ja juz nie wiem co mam robić!!?? co mysleć!! wolałabym wiedziec w jedną albo drugą str!! Miałam może któraś z Was taki przypadek?


kochana najlepszy sposó to idż na betę :) ja słyszałam już nie raz ze ktoras byla w ciąży a test nie wychodził nawet do dwoch tygodni po terminie@ :)
trzymam kciuki, to napewno fasolka:-)
 
Oj mam nazieje że to fasolka :-) poczekam te 2 tygodnie chyba.Teraz i tak nie mam możliwości isć na badanie bo nie jestem u siebie bede dopiero po nowym roku. ale tak szczerze mówiąc to nie mam juz troszę nerwów na to czekanie. ale co ma byc to będzie
Wesołych Świąt
 
jestem tez po dwóch testach ujemnych niestety, pierwszy robiłam 7 dni po owulacji, drugi dzisiaj 10 dni po owulacji (24 dzien cyklu) chciałabym miec nadzieje ze to zbyt wczesny termin na testy , jednak doswiadczenie mi mowi ze sie nie myla i pewnie za 4 - 5 dni dostane okres
 
Elfa


Oczywiscie ze test w 10dpo sie moze mylic. Czesto sa negatwyne nawet w dzien @. Dobrze jest robi test pozniej, 2-4 dni po @ zeby unikac niepotrzebnego stresu
 
reklama
obys miała racje ;) dlatego w głebi duszy mam jeszcze nadzieje... co do terminu robienia testu masz racje powinnam wytrzymac przynajmniej do dnia spodziewanej miesiączki, ale jakos mi trudno :(
 
Do góry