reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chusty do noszenia dzieci

reklama
z mezem od poniedzialku jedziemy w gory... a po tygodniu nad morze ... no i oczywiscie zarowno w jednym jak i drugim miejscu nie mam zamiaru taszczyc wozka ... (np. po piachu na plazy :))) )
 
ja nosiłam w chuście chłopczyka ktorym sie przez rok opiekowałam-mega wygodna rzecz-wszystkim polecam!!!dla swojego brzdąca też kupię chuste bo naprawde warto,zastanawiam się tylko którą,bo wybór jest wielki:)
 
Chusty do noszenia dzieci, są wygodne i praktyczne, to nie podlega chyba dyskusji, ale do tego mogą być stylowe.
Przeglądając strony internetowe natknąłem się na sklepik:
www.JarmarkiSwiata.pl
Mają w swojej ofercie rózne chusty w tym równiez indyjskie, a ceny niewygórowane.
A w dodatku sklep działa zgodnie z zasadami fair trade.
 
ja nie kupowałam chusty, uszyła mi ją znajoma. Podobno to nic trudnego, ona kupiła lekko elastyczny materiał i sprawdza się u mojej 5 miesięcznej córki. Chusty kupne są bardzo drogie, moim zdaniem producenci trochę przesadzają z cenami. Jeśli macie jakąś znajomą krawcową, czy zdolną koleżankę, która może Wam uszyć nie wahajcie się. Sama chusta to super pomysł, ja zabieram Alę na krótkie spacery i mała zazwyczaj od razu zasypia przytulona :)
 
Witam Mamy
Ja wlasnie sie zastanawiam nad kupnem chusty - tylko sie lamie czy elastyczna (ten duzy kawal materialu do motania :)) czy na kolkach. przyznam ze potrzebna mi glownie na zakupy, wiec szybki montaz i demontaz wskazany...chyba kolkowa poki co...no ale czy plecy nie bola? czy dzidzia ma wygode? czy moj 7.5 kilowy maluch sie zmiesci? pomozecie? pozdrawiam
mama Frania
 
Wybór chust jest ogromny i dobrze jest porozmawiać z jakims "specjalistą" przed zakupem. Ja brałam udział w takich bezpłatnych warsztatach Klub Kangura- polecam, poszukajcie czegoś podobnego u siebie w mieście.
Dowiedziałam się tam m.in, że na lato nie warto kupować chust elastycznych bo nie są zbyt przyjazne dla dziecka gdy jest gorąco. Kółkowe są dobre do szybkiego "montażu" czyli jak nie mamy w planach np. dłuższego spaceru tylko przenieść dziecku z samochodu do domu.
A generalnie noszenie dziecka w chuście to najbardziej naturalny sposób noszenia, przedłużenie czasu prenetalnego dzidzusia i bliskości mamy z bobasem.
 
reklama
witam serdecznie
chciałabym dowiedzieć sie jak sobie radzicie z usypianiem dzieciaczka w takiej chuscie i czy trzeba go póżniej z niej wyjmować czy da rade się w tym wyspać
 
Do góry