reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

centymetry i kilograny na "+"

mi znow ruszyla do przodu .... eh musze sie z ranca zwazyc i wtedy dokladnie bede wiedziec ale juz jakies 13-14 kg .... ale bedzie masakra ze zrzucaniem:szok::szok::szok:

Kamila
my z tymi kg idziemy łeb w łeb, właśnie weszłam na wage a tu juz prawie 14kg+ :szok::baffled: normalnie masakra no ale z tego prawie kg już dzieciątko waży, obyśmy później schodziły tak samo z wagi jak i tyjemy :-)
a na wysokości pępka 115cm :)))
 
Ostatnia edycja:
reklama
u nas pewnie bedzie jakies 8-9 kg na plusie :)
z Miska za to przodowalam na czerwcowych mamusiach :) zawse mialam najwieksze wyniki na plusie - teraz nieco mniej, ale rozmiarowo czuje sie tak jak w pierwszej cizy :)
 
A ja mam w pasie już 103 cm :-) dziś się mierzyłam :-) waga +12,5 :-D:-D:-D Kamilaedi będziemy musiały jakoś się motywować i chudnąć ;-);-) damy radę ;-)
 
U mnie brzuszek na wysokości pępka już 105 :szok: Niezły szok to brzuch to mierzyłam hoho dawno temu i myślałam,ze nawet setki nie mam
Waga nadal 0,5 na plusie cóż widać taka natura moja
 
Laspetunia- kilo dzieciatko+ powiekszona macica+ zwiekszona ilosc krwi+ wody +.... eh mam nadzieje ze po porodzie tak na hip hura z 10kg spadnie :-D

Lina- bedziemy sie motywowac bedziemy :happy2: zalozymy klub ciazowych grubasow, porobimy suwaczki tym razem na wage :) mam nadzieje ze maluchy troche wyssa z nas:tak::tak::tak:
 
Cześć dziewczyny u mnie +8 kg a obwód 102cm idę łeb w łeb jak w pierwszej ciąży :-)optymistki z Was dziewczyny ja musiałam czekać 2 lata żeby zbliżyć się do wagi zprzed ciąży:-D ale grunt to pozytywne myślenie:-)
 
reklama
Cześć dziewczyny u mnie +8 kg a obwód 102cm idę łeb w łeb jak w pierwszej ciąży :-)optymistki z Was dziewczyny ja musiałam czekać 2 lata żeby zbliżyć się do wagi zprzed ciąży:-D ale grunt to pozytywne myślenie:-)

No tak tylko ze kazdy inaczej dochodzi do siebie jedna kobieta dojdzie w dwa miesiace a inna wlasnie tak jak Ty w 2 lata kazda z nas jest inna:-)
 
Do góry