reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

centymetry i kilograny na "+"

U mnie ciągle +6 do +8, zależy kiedy się zważę. Przed sekundą waga pokazała +6, ostatnio (3 tygodnie temu) u lekarza też jakoś tyle. Zobaczę w przyszłym tygodniu na lekarskiej wadze, która mnie totalnie przeraża, bo jest oczywiście w funtach i jak słyszę 140 to mi jakoś dziwnie:-D.
 
reklama
A ja mam obwód na wysokości pępka 96cm coś mały ten mój brzuszek... a od początku ciąży przytyłam 7,5 kg :)
 
ja się od 12 tyg nie mierzyłam i jestem w szoku bo się okazuje, ze tylko kilka cm wiecej. Obecnie 88 cm i 7 kg na plusie. koniec 26 tyg
 
tydzień 28
dokonałam pomiarów - 79 kg (+10 kg) i 115 cm
może dieta cukrzycowa pomoże... chociaż pielęgniarka powiedziała, że waga to jest ostatnia rzecz, którą powinnam się martwić w swoim przypadku
 
Ostatnia edycja:
Kadza nie martw się większość z nas dojdzie na w Święta :-):-) ja już mam +12,5 kg - także teraz mam wizytę w pon a na następną na początek stycznia podejrzewam , że +15 będzie ;-);-) ale przyjdzie czas się będziemy fitnesować :-D
 
reklama
bardziej mnie martwi moja aktywność fizyczna niż te kilogramy, które mi przybyły a jest ich 9 (63,5kg) biorąc pod uwagę że jeszcze rzuciłam palenie na początku ciąży chyba nie jest źle, obiecałam sobie codzienne spacery ale brak mi systematyczności i jak na razie byłam tylko parę razy :-) w święta na pewno dużo mi przybędzie, ale bardzo mnie to nie martwi cieszę się na te wszystkie pyszności i nie mogę się doczekać :tak:
 
Do góry