reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki forumowiczek

Jeden wielki plus-nie mam ani jednego rozstępa chociaż przez te 9 miesięcy to się nawet balsamem nawilżającym nie posmarowałam:happy2:
 
reklama
Jejuuuu ale śliczne macie/ miałyście te brzuszki :D Ze mną jest jakoś dziwnie ;/ wszystko mi schudło nogi ręce pośladki etc tylko brzuszek się troszkę wychylił. W sumie to od początku ciąży przytyłam nie wiem czy tylko czy aż 0,6 kg. Jak będę miała już sprawny aparat to pokaże mój brzuszek :)
 
picture9873.jpg

mój 23 tydzień :))
 
ładny brzusio,zgrabniutki i malutki,ale ciekawe czy przyśpieszy ;-) mój zaczął ładnie się zaokrąglać w 20tc a teraz jestem w 30 tygodniu i wydaje się mały,ale dzidzia za to pięknej wagi :-)
 
Dziewczyny super brzuszki ja juz mam po wszystkim i brzuszka juz nie mam takiego fajnego :-( ale za to w końcu mam moje maleństwo przy sobie:-)
 
reklama
Do góry