reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki forumowiczek

reklama
No Saleminka w końcu widać brzuszek :-) ale super taki zgrabny
Beata 26 fajny brzusio taki malutki ja mam taką piłke wielką
Asiula 86 tak samo gdzie wam sie mieszczą te dzieciaczki ?? :))
 
Ostatnia edycja:
marika22 późno zaczął mi rosnąć brzuszek,a teraz to nadrabia bo i dzieciak intensywnie teraz rośnie,a czasami mam uczucie jakby miało mi go rozsadzić ;-) uczucie jakby MEGA wzdęcie. Już unikam kapust i fasoli by się nie dopieścić jeszcze prawdziwym wzdęciem,bo chyba bym pękła :-) no-spa nie pomaga,więc jak mam rozpieranie to leże i jakoś przychodzi ulga :tak:
 
to jest domek mojej niuni w 25 tygodniu i 4 dniu ... ostatnio tak jakby mi nie urosl:angry::angry::sorry: no ale za to wyrazniejsze kopniaki od dzidziusia:) dziewczynki wy macie sliczne te brzuskzi ja tez chce juz taki duzy albo srednio duzy bo takim duzym to tez ciezko srednioduzy mi wystarczy :)
 
reklama
Joanna82 - Pokaźny ten 18 tydzien :)
Saleminka - Uroslas w ekspresowym tempie, jeszcze tak nie dawno byliscie tacy malutcy a teraz... no hohohoh :)

A pozatym... Wszystkie brzucholki sliczne :-)

My, jakis tydzien temu... 30TC.
brzunio.jpg
 
Do góry