reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki forumowiczek

dziekuje dziewczyny :) ..andzia111a Ty od ktorego tygodnia juz widzialas ruchy malenstwa?

Trudno powiedzieć ale gdzies ok 22 z tym ze o dużo mniejszym natężeniu i niecodziennie , już myślałam że mały leniwy po tatusiu:-D a tu taka niespodzianka z jego strony , teraz myśle że może ma brzuszkowe adhd:-D:-D.
A ty asiulka jeszcze masz czas , nacieszysz sie z pewnością kopniakami .
 
reklama
szłodziutki brzusioooooooo Marika.....oj kiedy to mój taki był malusi hihihi...a teraz mam taaaaaaaki duży hihihi i ruchomy cały czas....buziaki:-D
 
szłodziutki brzusioooooooo Marika.....oj kiedy to mój taki był malusi hihihi...a teraz mam taaaaaaaki duży hihihi i ruchomy cały czas....buziaki:-D




jeszcze troche i rodzimy,życze miłego rozwiązania:tak:ps.a co urodzisz ,imie już masz;-)och ja nie mogę się doczekać mojej drugiej ciązy:-)
 
ale Wam zazdroszczę brzuszków,ja jestem dopiero w 11 tygodniu i 1 dniu i nic nie widać,jestem po jednym poronieniu więc panikuje i codziennie patrze na brzuch i czekam aż cosik się pojawi ;-)
Ale widzę,że różnie brzuszki się pokazują,jedne w 12 tyg mają już brzuszek,a inne w 13 nie mają nic,więc jest to dla mnie pocieszenie jakieś :tak:

Pamiętam jak moja siostra była w 9 miesiącu-brzuch gigant,szkoda że nie mam jak wrzucić jej fotki,ale ogromny miała :tak:

Ja z natury jestem szczupła,ale w ciąży to kilogramki mi same wpadają.
 
a ja jestem w 16t i prawie nic.jak ktoś nie wie,że jestem w ciąży to nie zauważy.wieczorem troszkę brzuszek widać,ale to tak jakbym zjadła większą kolację:):-)ale za to wiem jaka płeć:)fakt tylko na 80%zobaczymy czy się sprawdzi.:tak:
 
a ja jestem w 16t i prawie nic.jak ktoś nie wie,że jestem w ciąży to nie zauważy.wieczorem troszkę brzuszek widać,ale to tak jakbym zjadła większą kolację:):-)ale za to wiem jaka płeć:)fakt tylko na 80%zobaczymy czy się sprawdzi.:tak:

ja rano mam płaski i to po siku
kilka dni temu -to co odstaje to tłuszczyk ;)



a po śniadanku taki jest:
 
reklama
Do góry