reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki forumowiczek

ja słyszałam,że pierwsze dzidzie rodzą się po terminie.Wiele razy spotkałam się z takimi przypadkami :tak: Jak w marcu byłam u lekarza to w poczekalni siedziała dziewczyna-po terminie,a lekarka do niej "Jeszcze Pani nie urodziła" a była kilka dni po terminie,moja siostra też urodziła po terminie,dopiero 8 dni po terminie poszła rodzić ;-)
U mnie też będzie niewiadoma :rofl2: bo 25 marca wg usg TP 12.11 na wczorajszym usg 7.11 mały goni jak koń z tymi dniami, 25 marca odpowiadał 6w6d a wczoraj miał odpowiadać 10w6d a wg usg odpowiadał wielkosć na 11w4d i chyba dlatego te terminy często się nie sprawdzają,bo dzidzia w swoim czasie przychodzi na świat,a nie w żadnym innym :-)
 
reklama
saleminka wczoraj byłam na KTG skurczy mało..jutro jade na KTG zobaczymy co dalej....wiem własnie że dzidzie pierwsze rodzą siepo terminie a gdzie jej będzie lepiej jak nie u mamy w brzuszku z opcja all inclusive heheheh....ciepło,pożywienie full wypas....hiihhi...no czekam nadal:-)za tydzien mamy 4 rocznice slubu więc pewno prezencik będzie
 
A to zdjęcia mojego ślicznego brzuszka, w którym mam dwie dziewczynki:)
Jak byłam w pierwszej ciąży to nie miałam tak dużego brzuszka jak teraz a jak jechałam do porodu to nikt nie chciał ustąpić mi miejsca w autobusie:(
 
No no, gratuluję podwójnego szczęścia :-) A co do autobusów, to mam wrażenie, że panuje ogólna znieczulica ludzi...

nie mogę się doczekać, aż u mnie brzusio urośnie :-) Bo póki co to mam tylko swoje sadełko i maleństwa jeszcze nie widać "na wierzchu".
 
No no, gratuluję podwójnego szczęścia :-) A co do autobusów, to mam wrażenie, że panuje ogólna znieczulica ludzi...

nie mogę się doczekać, aż u mnie brzusio urośnie :-) Bo póki co to mam tylko swoje sadełko i maleństwa jeszcze nie widać "na wierzchu".

to tak jak ja ;-) ale ja jestem tydzień dalej niż Ty-jeśli chodzi o wielkosć dzidzi,dzisiaj mam koniec 1 trymestru
a tydzień ciąży wg om to już 13tydz i 2 dni -ah te długie cykle ;-)
 
U mnie za każdym razem jak jestem u gina, zmienia się data porodu i "wiek" ciąży. Po ostatniej wizycie powiedział mi, że jestem w 11 tc 4 dni. Pójdę 4 maja na USG to w końcu się dowiem co i jak :tak:
 
śliczne macie brzuszki dziewczyny :-) ja byłam dziś na usg i widziałam moje maleństwo już takie duże jest :-D i waży 535 gram ale lekarz nie chce mi powiedzieć kogo tam nosze :-(
 
Czuję się gruba a mój mężczyzna nie umie tego zrozumiec :-:)-(
Jestem w ciąży bliźniaczej u już wyglądam jak słonica ( jaki normalny facet chciałby patrzeć na taką kobietę?) Jeżeli facet ma kobiete w ciąży i umie o nią zadbać to musi być szczęściarą.
Mój przyszły mąż uważa, że jestem atrakcyjna, ale ja mu nie wierze. Czuję się gruba i stara! Jestem spod ryb a Mój Przyszły Mąż byk. Nie pasujemy do siebie ( ale twierdzi, że mnie bardzo kocha i chce się poświęcić dla rodziny bez względu na wszystko)Znamy się krótko, ale go kocham.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry