reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki forumowiczek

reklama
a to moj brzusio w 25 tygodniu...tylko ja mam caly czas obawy ze jest jakis malutki w porownaniu do innych dziewczyn :-(
 
Ostatnia edycja:
andzia111 przesliczny brzuszek, taki zgrabniutki :-):-)

Och dziękuje ,zrobiłam fotke kiedy mały spał bo przeważnie mój bębenek powykrzywiany jest w każdą strone , mały lupi przestawiać mi wnętrzności kilkanaście razy na dobe:-D:-D:-D

a to moj brzusio w 25 tygodniu...tylko ja mam caly czas obawy ze jest jakis malutki w porownaniu do innych dziewczyn :-(

Wcale nie jest malutki . powiedziałabym raczej słodziutki i tego sie trzymaj ;-);-);-)
 
dziekuje dziewczyny :) andzia111 Twoj tez super brzusio, moj z rana szczerze to duzo mniejszy dopiero kolo poludnia wyglada juz bardziej okazale...dzidzia rusza sie jak szalona chociaz czasem ma leniwe dni ale nie moge sie doczekac az brzuch bedzie mi sie ruszal tak jak Tobie bo jak narazie to ruchy czuje ale ich nie widze...andzia111a Ty od ktorego tygodnia juz widzialas ruchy malenstwa?
 
reklama
Do góry