reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki forumowiczek

reklama
Aga0411 Boski brzusio ale naprawdę wysoko :-)

Aniołek Ostatnie focie z brzusiem i na porodówkę, Ty to biedna jesteś od 13 się męczysz i nadal nic :zawstydzona/y: Mi się właśnie 7 mc zaczął jeszcze tyle czekania :-(

Żyrraffka Śliczny brzuszek a u Ciebie widać, że brzuszek już opadł i Łukasz już chce iść do mamy na rączki :-)

Shyangel Pewnie też ostatnie foto :-) Ale masz cudny duży brzusio :-)

Ach cudne brzuszki, ale jaki to ciężar ;-) Ja jeszcze sporo mam przed sobą, a już kręgosłup zaczyna dawać o sobie znać :-(
 
[Żyrraffka Śliczny brzuszek a u Ciebie widać, że brzuszek już opadł i Łukasz już chce iść do mamy na rączki :-)

oby jeszcze troszkę posiedział sobie w brzuszku:)

Podobno przy pierwszej ciąży opada 2 tygodnie przed porodem :-) Ale to wiem tylko z opowieści bo sama też jestem w pierwszej ciąży :-)
Życzę Ci żeby córeczka urodziła się w terminie silna i zdrowa :-)
A jak dasz na imię??
 
Podobno przy pierwszej ciąży opada 2 tygodnie przed porodem :-) Ale to wiem tylko z opowieści bo sama też jestem w pierwszej ciąży :-)
Życzę Ci żeby córeczka urodziła się w terminie silna i zdrowa :-)
A jak dasz na imię??

oby to były tylko przesądy:szok:, poza tym wydaje mi się ze mam taki brzuch już dosyć długo, może taka jego uroda. A w środku jest Łukaszek:-D
 
reklama
Sochi mam nadzieję, że wybrałaś najlepsze wyjście dla Siebie i dla Letycji... Trzymam kciuki i wierzę, że uda Ci się być szczęśliwą z Nim czy bez Niego... Najważniejsza jesteś Ty i Twoje dziecko nic poza tym się nie liczy, nic poza tym nie ma znaczenia.....

Uważaj Nas siebie i nie stresuj się już bo Nasze małe skarby stresu nie lubią :-)

dziekuje,,,za pociezzenie....tak lze mi i lepiej sie czuje psychicznie....Niewiem co bedzie ejszcze z mezem,...ale to sie zobaczy,...

Macie peikne brzuszku LAseczki....:*
 
Do góry