reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Brzuszki forumowiczek

reklama
artystka92 ależ Ty masz filmowy brzuszek! taki okrąglutki, zgrabny i skórę masz w świetnym stanie, ile ja bym dała żeby moja dotrwała w takim stanie jak twoja!!!!
 
Ostatnia edycja:
jestesaniolkiem mi się wydaje, że to wszystko zależy od tego jaki pępek miałaś wcześniej. Bo jeśli "dziurę" to widać, że Ci wypchało . Ja mam takiego guzika :-D:-D
hahaha ja mialam wyrwe a nie dziure :p:p....
nie jest to guzik ale jest rowno ze skora brzucha i watpie by mi jeszcze wyskoczyl na wierzch przed porodem......

moj brzuch czasami tak dziwnie wyglada ze to masakra :D.... takich figur jeszcze nie widzialam :p...
 
No dziewczyny mi pepek nie wyszedł od połowy pępka w góre jest lekko odstający a poniżej połowy pępka jest wklęsły i tak juz mam od 6 miesiaca. Nie wydaje mi sie zeby mi wyszedł pępek :D

Dzieki za mile slowa. Ja mam tylko 2 rozstepy na brzuchu nad pepkiem mam 2 krechy i mam nadzieje że tak zostanie :D Bo juz ani jednego wiecej nie przeżyje ;P
 
No dziewczyny mi pepek nie wyszedł od połowy pępka w góre jest lekko odstający a poniżej połowy pępka jest wklęsły i tak juz mam od 6 miesiaca. Nie wydaje mi sie zeby mi wyszedł pępek :D

Dzieki za mile slowa. Ja mam tylko 2 rozstepy na brzuchu nad pepkiem mam 2 krechy i mam nadzieje że tak zostanie :D Bo juz ani jednego wiecej nie przeżyje ;P
Mi najwięcej wyskoczyło w ostatnich dwoch tygodniach właśnie więc balsamuj się ile wlezie
 
reklama
Do góry