reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Brzuszki forumowiczek

Miałam zamiar to zrobić :-) Spodziewam się dziecka na razie :-p, bo ujawnić się nie chce. Ale w czwartek idę na 4D więc dopisze się jak będę wiedziała.
 
reklama
A to moja mini piłeczka;-) fotka z dzisiaj, przed śniadaniem.
Mało widać ale 'coś' już jest:tak:
230214t2d.jpg
 
Neftis widac juz widać ;) Ale jeszcze jakby ktoś nie wiedzial to pomyslałby ześ sie najadła :D
Ale juz niedługo Ci wyskoczy bebzolek :D:)

Evelle super brzuszek ;D

Aga piękny kształt. Śliczny masz brzusio ;]
 
Artystka, no właśnie póki co wygląda jakbym zjadła duży obiad;-)
Na pewno pamiętasz jak to jest, gdy chce się żeby brzuszek JUŻ był widoczny:laugh2:
 
Ostatnia edycja:
Oj pamiętam pamiętam ;D
Ja taki jak Ty teraz miałam w 20 tygodniu ;D;p hihi chociaż ja taka chudziutka jak Ty to nie byłam ;]
A zobaczysz zleci ten czas. Ja dopiero co sie o ciąży dowiedziałam, a tu już na dniach moge rodzić ;D Wyczekuje bobasa :) Wiec czas leci fiu fiuuu baaardzo szybko ;]
 
Oj leci leci, przecież niedawno byłam w 7tc., a tu już drugie tyle...
A Ty faktycznie już lada moment, nerwy pewnie lekkie są. Życzę spokoju i względnie lekkiego porodu:tak:
No i oczywiście zdrowego i silnego maluszka
 
Ostatnia edycja:
reklama
a no nie dziękuję żeby nie zapeszyć.
Ale mi gin powiedziala ze raczej do terminu (7marca) nie wytrzymam i ze urodze. No ale cóż zobaczymy ;) Czekam i czekam i sie doczekać narazie nie moge.

A tak wogóle dziewczyny, tu wstawiamy foty swoich bebzolków rozmawiamy o brzusiach. Ale jak chcecie pomarudzić jak to wam coś dolega albo sie dzieje, albo ogólnie chcecie z kimś pogadać, wpadajcie na wątek brzuszkowe pogaduchy. ;)
Zapraszamy, male nasze grono narazie ;)

Pozdr. ;)
 
Do góry