reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Miss Cinname, ale one jeszcze malenstwa! a to chlopczyk I dziewczynka bo w koncu nie wiem. A co do spania to moim sie ostatnio zapodobalo wstawac miedzy 5 a 5.30, bo jasno na dworze (tescie maja kijowe zaslony), wiec oni jak oczy otworza I zobacza, ze dzien to juz po spaniu. Ale w nocy sie troche poprawili, raz sie budza, bierzemy do lozek I spia do tej piatej. Choc czasami Rory ma napad wrzasku przez godzine, na ogol miedzy 3 a 4.:szok:.

Mati, ale lasencja! Ty taka szczuplutka, wow! Ja to tyle gadam o tym, ze mam isc na diete a nic z tego nie wychodzi, juz mam 3 kg wiecej niz po ciazy, a w sumie 8kg wiecej niz przed a bylam taka akurat. Eh...Kopa mi dajcie w ten tlusty tylek. A najgorsze, ze przed ciaza (I slubem) schudlam a ciagle mam stare ciuchy wiec teraz znowu w nich chodze, moze jakbym musiala wszystko nowe wieksze kupic to bym miala wieksza motywacje.
 
reklama
A zrobie wyjatek I dodam wam zdjecie moich chlopakow z plazy. Rorus w niebieskim a Cianek w pomaranczowym.
P1020183.jpg
 

Załączniki

  • P1020183.jpg
    P1020183.jpg
    32 KB · Wyświetleń: 80
  • P1010491.jpg
    P1010491.jpg
    32,1 KB · Wyświetleń: 89
Ostatnia edycja:
Ale jestem tepa, to drugie zdjecie jakos dodalam, a to z czasow jak chlopaki mieli ze 3 miesiace. No nic, niech zostanie, bo nie wiem jak usunac, a nie mam na to teraz czasu.
 
cailina ale maluchy sie zmienily fajny widok takich dwóch łotrów :-):-)
my juz po wizycie u neurologa ciemiaczka pozarastaly wiec tylko maluszki obejrzal oprócz tego ze jeszcze sa troche wiotkie to wszystko jest ok
 
Miss - ale słodziaki kurcze Malutkie takie jeszcze, piękne fotki, piękne dzieci:tak: Kurcze jak zrobic rozmazane tło? Mam taki aparat co niby cos tam juz mozna ustawiac ale nie kumam się na tym za chiny, podpowiesz?
A do spania to nie pociesze, u mnie masakra;-)
cailina - nasze chłopaki to juz takie dzieci, nie niemowlaczki co? ale zleciało, fajnie, że macie plaze, morze i świeże powietrze tam
zabolek - to widzę, że "starzy" się tez ubawili hahha, kiepskie sa takie poranki ale raz nie zawsze, inaczej nigdy by się nie posiedziało i nie wypiło;-) Grunt, ze dzieciaczki zadowolone z prezentów. Sto lat dla Chłopaków!!!!

A my wczoraj juz ostatnia 3 turę urodzin mamy za sobą, u nas grzecznie 3-4 godzinki i wszyscy do domku bo przyjezdni akurat więc trzeba wracac a jeden chrzestnej córa juz śpiąca była i wiadomo jak jest - dzieci dyktują wszystko. Prezentów tez mamy furę tylko miejsca brak:-(

anula - Ty pisałas o jednym krzesełku i pomyslach na karmienie? Ja tez mam małe mieszkanie i jeden fotelik, obiad jemy tak, że Olek w foteliku, Kuba u mnie na kolanie i jade jedna łycha do dwóch buziaków, generalnie cięzko to idzie, a deserki i kaszki to tez biegam za nimi z łyzeczką więc znam ten ból. Ale teraz chyba będe musiała wykołowac jakis drugi fotel, bo powinni sie uczyc powoli jeść sami(o zgrozo) a bez stabilizacji to sie nie uda.

Mamy roczniaków zaczynacie juz nocnikowanie? Moi na razie traktuja nocniki jak kubełki do których fajnie sie wrzuca piłeczki:tak:, nie wiem jak zacząc ta naukę, pomóżcie.
 
zabolek- STO LAT STO LAT Piękni Chłopcy!!!!!!!!!!

mati- TY LACHO weź nas tutaj nie wpędzaj w kompleksy:tak:pięknie Ci było w tym morelowym kolorze,ale ładnemu we wszystkim ładnie,ja to mówię Ci jestem blada jak porcelanowa lalka albo figurka woskowa;-) Słuchaj chyba sporo łączy nasze dzieciaki pociesza mnie widok Twoich,że takie już duże i pięknie siedzą w wózeczku. Napisz mi ile miały jak zaczęły siedzieć, raczkować ,chodzić? Czy szczepiłaś je na wszystko? ja po chrzcinach idę na USG przezciemiączkowe sprawdzić,czy te asymetrie się nie pogłębiają...

Miss Ciname
- fiu fiu i ty też jesteś śliczną mamą a synkowie mega słodcy od razu mi się przypomina jak moje były takie malutkie,to wspaniały widok!

Dziewczyny,czy dozwolone jest zagęszczanie mleczka kleikiem ryżowym lub kaszką ryżową? Bo ja moim dodaje po 2-3 łyżeczki na noc i rano,ale może nie powinno się tak robić, sama nie wiem...ładnie mi śpią,bo są najedzone po takiem gęstszym mleczku wieczorem.
 
ZABOLEK duzo zdrówka i szczescia dla twoich kawalerów ale tan czas leci
gieniek ja tez bladzina jestem ale ostatnio troche sie na sloncu opalilam,ja zaczelam dodawac kaszki ryzowej po 4 mies i zageszczam mleko do dzis bo jest bardziej pozywne bo takiej wielkiej butli z kaszka maluchy spia przez ałą noc
co do rozwoju to milosz od 10 mies zaczoł raczkowac jak mial 11 to juz stawal przy meblach teraz chodzi ale nie sam musi sie trzymac
z milenką natomistbylo tak ze ona od 9 mies sama siedzi a teraz dopiero wziela sie za raczkowanie ale bardzo powolutku bo sie boi
ja szczepilam i maluchy na pneumokoki bo mialam darmowe oraz 5w1 platne noi oczywiscie te podstawowe
jak dobrze pamietam twoj gabrys mial asymetrię komór tak?u nas komory sie poszerzyly po wylewach i stanely na szczescie w miejscu obie są takie same po 7,5mm to i tak jest sporo a mimo wszystko neurolog jest zadowolony mnie juz ominol ten najgorszy ciemiaczko zarosniete wiec nie musze patrzec na te szerokasne komory
trzymam kciuki za twoje maluchy bedzie napewno dobrze
ps.moj milosz ma pierwszego guza na samym srodku czola
 
reklama
Do góry