reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Witam drogie mamy, ale sie dzieje ile solenizantow przybyło, wszystkiego najlepszego dla kochanych roczniaków :)
Sylha czy w tym Baby Jogerze city mini ta barierka bezpieczenstwa dzieci jest jakos regulowana?? Bo z tego co widze na zdjeciach to dzieci maja ją prawie pod nosem a ,a ja zamierzam własnie zakupic ten wozeczek niebawem i nie wiem co o tym myślec??
 
reklama
Mati, sprobowalam mleko w kubeczkach. Na poczatku sie rzucili, po paru sekundach odlozyli, Rorus zajal sie jedzeniem krakersa a Cianek w ryk, ze to nie butelka (a wygladalo jak butelka, tylko zamiast smoczka jest dziubek). Darl mi sie nieziemsko ale nie popuscilam. Oboje w ciagu godziny (po pozniej wylalam) wypili okolo 70ml, a tak wypijaja 210ml. W sumie nie powinni potrzebowac tego mleka w srodku dnia, wiec ok, ale jak im odrzuce kompletnie butelki to wcale nie beda pic? Musze o tym poczytac I dopytac srodowiskowej. Poki co w ciagu dnia bedziemy pic z kubeczkow.
 
Sylha- ja tez mam baby jogger city mini double czyli tez sam:-) bo ty nie masz tego GT na pompowanych? Ja mampiankowe.
ja kupiłam bez barierki i teraz trochę mi szkoda 150zl na barierke bo tak jak u Sylhy bedzie to mój drugi wózek taki na wyjazdy i mam go w aucie . Tez go kocham za składanie :-) jednak mój i candy tez uwielbiam i mimo ze dwa zupełnie inne to nie mogę powiedzieć który bardziej :-)oba super
Mam nadzieje, ze Mati jak juz zaczął teraz raczkowac to tez przestanie tyc:-) ale mnie to nie martwi ja tez byłam taka jak on i dopiero po 6 roku życia wyszczuplalam i ogolnie nie mialam nigdy jakiś mega problemów z waga. Za to maz był szczupły jako dziecko a teraz przy sobie . Choc noe powiem po ciąży i mi by sie przydało zgubić brzuch bo zaczyna mnie dolowac
 
Lola- mam piankowe- nie widziałam u nas jeszcze pompowanych, ale na wyjazdy, czy potem będzie dobrze, bo fakt piankowe po trawie cięzko się prowadzi.....A Lenka tak chce w tym I candy się wozić na spodzie?!
JA dopiero nie dawno się przesiadłam do spacerówki to moi normalnie jak lordy siedzą:-D tak im się podoba,

A co do tycia....niby jak dzieiciaki zaczynają biegać to wybiegają, Kacper waży te 9100 a nogi ma jakby nie wiadomo jaką nadwagę miał:-D jak poszłąm do pediatry, miał założone jeansy do tego skarpetki- te się niestety trochę wżynały to się mnie pyta czy on zawsze ma takie obrzęki:-D, mówię,że zawsze:-D

Moona- pałąk się reguluje:-), moje na razie póki co to korzystają z niego nogami:-D,

No a dzisiaj będziemy testować mikado...mam nadzieję,,że tapicerka już wyschła.
 
cailina ja czasem daje w dzien mleko dodatkowo szczególnie wtedy jak wybieram sie na spacer bo po takiej butli 250ml z kasza to 4 godziny moga nic nie jesc a po obiadkach lub deserkach to max 2,5godz
sylha ja przez tydzien nie ugotowalm nic bo tez mi sie niechce i wsumie bez meza odpoczywam calymi dniami gdzies chodze i nie spieszy mi sie do domu bo trzeba mezowi obiad zrobic
milej niedzieli:-):-)
 
A ja szybko zrobilam ciasto marchewkowe, bo maz sobie zazyczyl, mowiac,ze te dwa male torty to za malo na 7 ludzi I 2 dzieci, szczegolnie, ze ja im to dam pociapac na poczatku. Niech mu bedzie. A teraz krol spi z dziecmi (Rorus mu sie darl pol nocy) a ja w kuchni. No I tesciowa mi sie plata pod nogami, patrzy co robie I zamiata kolo mnie, szlag mnie trafia, bo nie lubie jak mi ktos zaglada, a jeszcze zamiata!
 
Witam
Oj glowa dzis boli. Wczoraj robilismy kinder party. Chlopcy zadowoleni, mase prezentow, nie wiedzieli gdzie latac najpier :) impreze sie przedluzyla do 3 nad ranem a o 6 nie ma zmiluj dzieci wstaly ;)
 
Zabolek podziwiam, ze do 3 wytrzymaliscie! u nas tez dzis kinder party, zaczelo sie brunchem, potem ciasto, prezenty I montowanie prezentow (autka cosy coupe), chrzestnym to zajelo pare godzin;-). Padam na twarz, bo troche sie spieklam.
 
Uuuu...a tu się dzieje!!!!!:-)
Po pierwsze Wasze maluchy cudowne!!!!! Jeszcze raz wszystkim jubilatom wszystkiego naj!!!! Mamy piękne te forumowe dzieciaczki...:tak:
Gieniek - super, że się odezwałaś!!! Często zdarza mi się o Was myśleć! Trzymam kciuki, żeby wszystko się unormowało! No i poza tym samym prawie czasem porodu łączy nas jeszcze ten sam rocznik;-) No i zdjęcia z 30-tki piękne!!!

Z tym, co piszecie o spaniu maluszków to nie pocieszacie zbytnio. Moje krasnale ciągle tylko na piersi, więc budzą się na jedzenie dwa razy w nocy, ale też od jakiegoś tygodnia Tadzio około 5 nad ranem budzi się z krzykiem i nie można go uspokoić. Podejrzewaliśmy kolki, ale nie wygląda na to, poza tym dostał kilka razy kropelki i bez zmian...no i dzień zaczynamy o 6 rano. A ja raczej do rannych ptaszków nie należałam...
Poza tym Krasnalom wyskoczyła wysypka na buzi i muszę zrobić tydzień restrykcyjnej diety, żeby dojść co to takiego...także przez kolejne 7 dni będę zła jak osa:-)
A chłopaki zaczęli się uśmiechać (wreszcie!!!!!), ale nie robią tego jeszcze sami od siebie, trzeba ich prowokować. Najbardziej śmieszy ich jak tańczę i śpiewam - nie wiem co o tym mysleć:-D. Do tego z dnia na dzień zaczęli podpierać się na przedramionach i trzymać główkę. Jeszcze im ją podtrzymujemy, ale i tak kręcą nią jak oszalali:-)

A to my:
IMG_8909.jpgIMG_8224.jpgIMG_9001.jpgIMG_8858.jpg
 

Załączniki

  • IMG_8909.jpg
    IMG_8909.jpg
    16,2 KB · Wyświetleń: 72
  • IMG_8224.jpg
    IMG_8224.jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 71
  • IMG_9001.jpg
    IMG_9001.jpg
    14,2 KB · Wyświetleń: 63
  • IMG_8858.jpg
    IMG_8858.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 62
reklama
ja po calym dniu szwędania sie padam ale jeszcze z mezem na skypie musialam wkoncu porozmawiac bo juz by zapomnial jak wyglądam:-D
zabolek wy chyba jutro roczek macie?
miss piekne zdjecia ,dla pocieszenia moje maluchy od 4 lub 5 miesiąca przesypiaja cale nocki ale ostatnio tez zaczely wstawac o 6 nad ranem a i ja nie naleze do porannych ptaszkow
jutro rano wizyta u neurologa :-:)-(jak zwykle jakis stres jest ale juz nie taki jak na poczatku
dziewczyny dzis kupilam dla maluchów te gotowe kaszki do picia w kartoniku nestle maluchy puszczaly straszne bąki ze wytrzymac nie szlo i tak mysle ze to po nich czy któras z was kupowala to
noi na koniec my na dzisiejszym spacerkuP1100552.jpgP1100553.jpg
 

Załączniki

  • P1100552.jpg
    P1100552.jpg
    34,8 KB · Wyświetleń: 80
  • P1100553.jpg
    P1100553.jpg
    32,8 KB · Wyświetleń: 76
Do góry