reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Mati - Ty lachonie!!!;-) Kiedy ja będę miała taki brzuch? Ostatni raz taki widziałam u siebie w sierpniu zeszłego roku...
Gienuś - u Ciebie też śladu po brzuchu!!!! Ogólnie piękne z Was kobiety!
Niuleczka - ja mam lustrzankę, tło robię obiektywem. Ustawienia na portret, potem obiektywem nakierowuję na obiekt, a kiedy jest on w kwadraciku pokazującym ostrość pstrykam. Tło wtedy zostaje zamazane.
Cailina - moi to dwaj chłopcy. Chociaż rzęsy mają takie, jakie chciałabym mieć ja...A Twoi chłopcy super!!!! Zazdroszczę Wam tego morza, muszę poczekac do września...
Ząbolek - NAJLEPSZEGO dla chłopców!!!!!!!!
 
reklama
Lola216- zapomniałam napisać,że świetne masz dzieciaki choć pisałam to wiele razy to powtórzę!!! Mati ma bujny włos:tak: mój G też ma sporo,ale takie białe skandynawskie,że ich wcale nie widać, he he

Calina- świetne zdjęcie to już nie są dzidziusie a już fajni chłopcy,którzy się bawią. Szybko czas leci prawda?

Mati84-u nas wylewów nie stwierdzono,mały ma zaokrąglony róg 3mm i asymetrię a mała tylko asymetrię ale ruchowo maluchy są sporo do tyłu,jak patrzę na G jak go ciągnę za rączki to buja się na boki jak galaretka,nie mam pojęcia kiedy on usiądzie,jest bardzo wiotki..

Miss Cinname- a gdzie ty masz brzuszek?,bo nic nie widać:tak:Twoi chłopcy mogli by brać udział w reklamie tacy fotogeniczni!
 
Mati a mialam pytac a propo zdjecia z kapieli w wannie-nie 'rozlaza' ci sie maluchy? Nie uciekaja po calej wannie? Ja moje nadal w aquapodzie kapie, a I tak Cianek chce wstawac.
 
gienus moje bardzo pozno usiadly same spokojnie maja jeszcze czas
cailina ja sama we dwojke ich nie kapie razem bo nie dalabym rady ale jakos zajeci sa zabawkami wiec nie jest najgorzej
misss i ty bedziesz takim lachonem jak maluchy beda mialy rok:-D:-D
 
Dziewczynki - dzieciaczki macie super. Nie nadrobie wszystkich wpisow.
My jutro wracamy do domku - nareszcie! !! Juz mamy dosc. Pogoda do bani. Niedziela byla piekna to na dworze caly dzien. Dzisiaj leje.
Chlopaki rozrabiaja I szykuja sie do raczkowania. Poki co glowa na kocu ale na kolanach sie posuwaja do przodu. Pozdrawiam serdecznie I odezwe sie juz z domku
 
Zabolek- 100 latek dla smyków!!!!!Sliczna fotka:-),


Cailina- :-p:-p oj od razu mi się przypomniał zeszłoroczny wypad nad morze:-)

Miss ciname- jakie słodkie czarnulki te Twoje krasnale:-D,


Marcikuk- a oprócz pogody coś Was jeszcze męczy?


Mati- ja j/w, ale laska:-)

Ja jestem teraz na diecie w nic się nie mieszczę z przed ciąży:-( a i przed nią mi się przybrało:-(, więc teraz póki emczysława nie ma dietuję!!!!!!połaziłambym więcej i na spacerki, ale co jak nonstop leje:confused2::confused2:
A u nas od rana leje:-(, smyki śpią- mały już 3h:szok:, ale niech śpi przynajmniej chorobę prześpi.....
 
Ostatnia edycja:
Sylha - :-D przez ostatni tydzien mieszkamy u tesciow wiec jak myslisz ???
Moja mama juz nas nie wkurza bo nie jesteśmy u niej teraz przezywa ze juz wylatujemy.
Zreszta doszlam do wniosku ze wole moja mame jak jest u nas niz jak my u niej. No ale nie ma co. :-)▶:-)
 
Wkleję Wam zdjęcia moich brzdąców :-)
 

Załączniki

  • DSC09728.jpg
    DSC09728.jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 57
  • DSC09764.jpg
    DSC09764.jpg
    15,6 KB · Wyświetleń: 56
  • DSC09771.jpg
    DSC09771.jpg
    29,3 KB · Wyświetleń: 62
reklama
Mati wyglądasz olśniewająco:tak: podobnie gieniek:tak:

anula,zobolek,mati i cailina dzieciaczki przecudne i jak one nam urosły przez ten rok:szok:

u nas znów nadszedł ciężki czas ząbkowania u Amelki-teraz dolne dwójki,chodzi od kilku dni i płacze,nocki mam zarwane,wczoraj jej dałam eferalgan do tego żel na dziasło i nic nie pomogło:eek: u Alana ząbkowanie bez problemu wczoraj zauważyłam górnego kiełka:-D

niuleczko jak u Was z ząbkami,jak wygladają nocki?
 
Ostatnia edycja:
Do góry