reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Zabolek-sliczne dzieciaki i pieknie zrobione zdjecie-jak ze starego albumu:-)u was z siostra taki sam zestaw dzieciakow.zmowilyscie sie czy co-he he
cailina i ja juz zakonczylam reprodukcje:-)
 
reklama
dziewczyny dziekuje za zyczonka
u mnie coraz gorszy sajgon dzieciaki szaleją ,milosz grzebie wszedzie gdzie sie da ,doslownie kosmos ,milenka nie lepsza
ciekawie zapowiada sie przyszlosc moich dzieci szczególnie milenki która na roczek bez zastanowienia sięgnela po kieliszek a milosz wzioł 100zl :-D:-D
i ja nie wyobrazam sobie miec juz zadnego dziecka a blizniaki to juz wogóle o ludzie
 
mati - no to swietlana przyszlosc Milenka bedzie chodzic po roznego rodzaju bankietach na ktorych bedzie sie delektowac szampanem a Miloszek bedzie panem biznesmenem :DDDD
Miss - dokladnie najlepsze zyczenia z okazji dnia matki I dla reszty mamus tez oczywoiscie
zabolek - no fajne zestawiki a fotki super.

Kochane ja juz dzisiaj skladam najlepsze zyczenia urodzinowe dla blizniakow ktore wkrotce beda mialy roczek (z tego co pamietam to duzo z poczatku czerwca jest).
My juz spakowani chlopaki moje wszytskie trzy spia a ja jeszcze mam robote. Popakowani juz jestesmy o 1 w nocy pobudka i jadymy a potem lecimy. Nie wiem czy bede miala okazje zagladac jak tak to czasem sie odezwe a jak nie to odezwe sie po powrocie. Duzo zdrokwka dla wszystkich zycze.
 
Marcikuk- udanego urlopu!!!!!!!!!!!!!!

Zabolek- focia świetna, śliczna cała 6:-D,

Cailina- i jaki zestaw imion dobrali?

Mati- u nas jeszcze dokłądają papierosa...

Ja narazie na moje smyki nie mogę narzekać, mały choć przemieszcza się i jest wszędzie i choć teraz cisną zęby to odpukać są grzeczni, noce przesypiają (niekiedy sie mały obudzi na picie) w ciągu dnia też są nauczeni dużo sami sobą się zająć,Amelia jak już łądnie siedzi to długo się umie sama zabawić i jeżeli bym miała 3 dziecko takie spokojne i taki poród jaki miałam to bardzo chętnie mogę się i na 4zdecydować- jedyne co to kasa....teraz wydatki pampersowe to pikuś, potem jak się zacznie szkoła, studia, będą się chcieli usamodzielnić każdemu będzie się chciało ten start ułatwić w tedy to będzie kasa leciała.....a jak wiemy w naszym kraju raczej nie jest łatwo o kasę
 
Sylha widze, ze ty nie spisz po nocach jak tu tak rano jestes;-). Moje ostatnio w miare spia, ale to sie moze zmienic z dnia na dzien. A co do znajomych to nie Polacy I imona dla dziewczynek to Rhiannon I Robyn. To drugie nawet tu popularne, ale to pierwsze nigdy wczesniej nie slyszalam.
Eh, pada u nas, bedzie dlugi dzien.
Poza tym nadal mam kryzys w malzenstwie, juz ponad tydzien I na poprawe sie nie zanosi. Dobrze, ze choc chlopaki sa kochane.
 
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek dla Milenki i Miłoszka :-) STO LAT !! :-)

pomiętam o Was,ale czasu brak.Buziaczki dla Was i Waszych pociech.Jak mój wróci za jakiś czas z delegacji to postaram się do Was częściej zaglądać.

A to moje brojki :-):-)

DSC_0742.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0742.jpg
    DSC_0742.jpg
    32,8 KB · Wyświetleń: 95
lilly - ale Twoje panny podobne do siebie sie robia, aż niewiarygodne ze z takimi czarnymi włosami sie urodzily heheh, boże my tez zaraz roczek...

zabolek - sliczna fota ale dla mnie to tłum hahah. U nas tez "fabryka" zamknieta choc wczoraj mi sie śniło, że w ciązy jestem...a tfu na psu urok hehhe

marcikuk - udanego urlopu i podróży!
 
Witam wszystkie mamy:-D chciałabym się tutaj dołączyć:-) jestem świeżo upieczoną mama dwóch chłopaczków. Niestety w ciąży dopadła mnie gestoza i dzieciaczki musiały być wyciągnięte już w 32,2 tc :( są wcześniakami i leżą w inkubatorkach, jeden pod Cpapem a drugi zaintubowany bo nie radzą sobie z oddychaniem:baffled: do tego oboje mają zapalenie płucek i wylewy 1/2 stopnia. Lekarze są dobrej myśli więc mam nadzieję że niedługo będzie mi dane ich przynajmniej troszkę podotykać. Dziewczyny ja właściwie to mam do was pytanie a zwłaszcza do mam które nie mogły od razu karmić z piersi maluszków. Co ile ściągałyście pokarm, jak długo trzeba być podpiętym do laktatora i jak dużo udawało wam się ściągnąć? Ja pracuje dopiero tydzień nad rozbujaniem laktacji ale ciężko mi to idzie i nieregularnie:( z jednej piersi leci tak ok 20-30 ml a z drugiej to różnie czasami nawet 10 ml tylko. Pomóżcie co można na to poradzić albo jak lepiej to ogarnąć? Mi już brak pomysłów a ciężko coś znaleźć w necie na ten temat.
 
reklama
Maggi mi pomogło rozkręcić laktacje ściąganie w systemie 7-5-3 najpierw z każdej po 7 minut, potem 5 i 3. Ale ja dodatkowo maluchy mam przy cycu. Pije herbatki laktacyjne i rutwice lekarską. Ściskam kciuki za Twoje dzielne maluchy :-)

Lilly - ale śliczne Twoje panienki. A czy Zuzia to rozrabiara? Bo każdy mnie straszy ;-)

Sto lat dla Milenki i Miloszka - niech rosną w szczęściu i miłości.

A macie jakieś patenty jak nauczyć synusia smoka? Kurczę taki z niego płaczek a smoka.za nic nie chce. Mam już cały arsenał w domu. Zuzik złapał aventowe i w chwilaxh krytycznych idzie ją zapchać. Ale bidulinka musi zawsze czekać w kolejce ;-) aż załatwimy krzykacza.
 
Ostatnia edycja:
Do góry