reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

reklama
Wszystkiego naj dla Milosza I Milenki, kto by pomyslal, ze to juz rok!
Pikka, znajomych blizniaczki juz drugi raz dwujajowe, do dzis nie maja imienia, pewnie taki szoker dla rodzicow (bo czekali z plcia do porodu).
 
No ja też drugi raz za bliźniaki dziękuję...póki co nie mogę na moje narzekać- same się zabawią i ogólnie są grzeczne, ale mimo to pracy i wydatków podwójnie.....
 
mati to już rok... dopiero co rodziłaś... w ciąży chodziłaś... ze szpitala pisałaś.... ech... kiedy to????? matko i córko.... buziaki i od nas dla maluszków :-)
 
Witam mega zmeczona po tym urlopie. 6 dzieci. Moje twinsy, twinsy siostry ( 3 latka) i Julia z Zuza-roznica wieku 3 lat ale jak blizniaczki, gdzie jedna tam druga, jak jedna to to druga to samo. Boziu roboty tyle ze szok. Do tego komunia czyli stres, duzo osob dzieci lekko zdezorientowane. Ehhh faktycznie jedne blizniaki to juz max szczescia :)a to cala dzieciarnia
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    34,1 KB · Wyświetleń: 70
reklama
Ja sobie tez nie wyobrazam po raz drugi miec blizniaki, ba, nawet nie wiem czy na jeszcze jedno sie zdecydujemy. A dzieci po 24h na swiecie doczekaly sie wreszcie imion;-).
 
Do góry