reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

cailina - bardzo mi przykro :-( Wierze ze ci ciezko zostawic maluchow i bedziesz tesknic, ale tez przy tej smutnej niestety okazji nabierzesz nowych sil
Moje chlopaki nie sa identyczne, sa calkiem inni i z wygladu i z temperamentu
 
reklama
Dziewczynki pytanko mam czy w PL sa mleczka bebilon ale w takich kartonikach jak soczki tam jest chyba 200ml ?
I jeszcze pytanka do dziewczyn co juz lecialy do PL z dziecmi:
czy mleko musi byc juz w butelce czy moze byc npo w takim kartoniku jeszcze nie otwarte?
tak samo soczek czy musi juz byc w butelce czy moze byc w normlanej butelce?
czy mozna miec przy sobie kremy do pupki czy to trzeba schowac do bagazu glownego?
 
Marcikuk, mi dla dzieci z niczym nie robili problemu, tylko w Polsce mezowi kazali sie napic wody z butelki dzieciecej. A w Polsce nie ma kartonikow z Bebilonem, ale moja znajoma gdziesz wyczaila jednorazowe saszetki z proszkiem! Ale ja ich nie umialam znalezc. A co do kremow to ja mam miniaturki w bagazu podrecznych I nawet zapomnialam je wyciagnac.
 
Witam dziewczyny, Cailina wspolczuje bardzo. A sa te mleczka bebilona przynajmniej u mnie w aptece, moja siostrzenica swoim blizniaczkom takie kupowala.Tylko ze u nas msa w butelewczkach. ale to chyba bez roznicy. U nas dzis lipna pogoda , ale jutro przyjezdza tatuś to bedzie troche weselej :) A moj Maksio zaczol chodzic w koncu, Milenia jeszcze ale tez juz ostro cwiczy. Milego dnia.
 
Marcikuk - jest mleczko bebilon w buteleczkach po 90 ml, są do kupienia w aptece - często na zamówienie - u mnie jeden dzien muszę czekać, aż z hurtowni przywiozą. Jedna buteleczka kosztuje ok 3-4 złote.
 
Witam pięknie po dłuugiej przerwie..
nie było mnie z Wami, bo czasu zwyczajnie brak..w pracy spiętrzenie problemów nie do ogarnięcia, w domku już malo czasu dla dziewczynek pozostaje i to tak..no łatwo nie jest :-( ale trzeba się cieszyć, że dziewczynki się pięknie rozwijają, mądre takie, że nie wiem..
tak sie zastanawiam kto jeszcze ze "starej" ekipy został na forum, bo nowe Mamusie bliźniakowe na pewno dołączają, ale nie miałam czasu, zeby sie cofnąć i poczytać..
tak czy siak pozdrawiam Wszystkie Mamy obecne i w szczegolności te z roku 2012 :-)
My 1 maja skończylyśmy roczek, impreza za nami, tort zjedzony, mniam...Mamusia się rozkleiła wspominając jak to było rok temu i ile obaw i znaków zapytania, a tu prosze..już roczek!!! oby tak dalej :tak:
no i Kochane..cóż...pewnie powoli czas zmienić wątek..ale i tak będę do Was wpadać i podczytywać..

Jeszcze raz wszystkiego dobrego dla Maluchów i dla Was :tak:
 
reklama
Do góry