reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Sylha, fajny ten wykres. Tylko z moimi nie wiem czy patrzec na wiek urodzeniowy czy korygowany. U nas to zawsze skok rozwojowy I zawsze hardcore:-D. Teraz padly na minute, mam duzo roboty ale mam to gdzies I siadlam z kawka I wami, robota poczeka, a zaraz lobuziaki sie obudza I znowu jazda. Obrazily sie cos na spaniel w ciagu dnia, rano sie poddalam I poszlam na dlugi 2h spacer to troche sie kimnely, a ja jakies kalorie zgubilam. MISS ankiete zaraz wypelnie. ROZYCZKA, ja mialam takiego rogala w ciazy, w koncu piersia nie karmilam, ale w ciazy uzywalam. Ale jak sie urodzily to kupilam takiego taniego rogala w Ikei I mysle, ze tez by sie sprawdzil, duzo tanszy bo nie ciazowy! VÄNNERNA LÅNG Poduszka - różowy/szary - IKEA
 
reklama
Cailina- niby w/g wieku korygowanego, bo mózg rozwija się w swoim tempie a to o niego tu chodzi, aczkolwiek moje jak szalały to pasowało w/g urodzenia....

I dalej ankiety nie wypełniłam:sorry:....
 
Dziewczyny, raz jeszcze dziękuję Wam za odpowiedzi i za ankiety! Bardzo doceniam ich wypełnienie, zwłaszcza że doskonale znam stan wypalenia umysłowego. A ja jeszcze te ankiety muszę obrobić:sorry:
Powiem Wam szczerze, że nie odrobiłam wcześniej lekcji ze skoków rozwojowych i nawet nie zdawałam sobie sprawy, że takowe są. Mam nadzieję, że u nas to to,bo już trzecia zarwana nocka u nas. Tadzio codziennie budzi się o 3 i do 5 walka, a potem budzi się Pawełek,. Taki nam się mały schemat zrobił:-).
No ale po raz kolejny sprawdza się moja teoria, że to forum jest niezastąpione;-)
 
U nas dzisiaj byla piekna pogoda i co najwazniejsze bezwietrzna. Przez ostatnie kilka razy pranie wieszalam na dworze i co chwila do okna czy wisi. Przewaznie nie wisialo wiec schodzilam zbierac po dwoch godzinach zabawy poddawalam sie i przynosilam do domu. Dzisiaj powiesilam i nie musialam sie martwic ze zwieje i znow bede latac po calym ogrodzie. No i wybralam sie na sacerek w spacerowce. Chlopaki zachwyceni. Zasneli dopiero pod koniec kiedy byl juz czas do domku.
Miss - ja cie podziwiam. Krasnale nie daja ci pospac w dzien piszesz ze tez szaleja a ty jeszcze prace piszesz. Pelen podziw. No i jeszcze bloga piszesz ktorego zreszta podczytuje I zawsze czekam na kolejne wpisy. Swietnie piszesz I zawsze sie posmieje. A jak czytalam o pytanaich I odpowiedziach to ze smiechu splulam monitor :-D zreszta wszystkie twoje wpisy od czasu pojawienia sie Krasnali to jakbym o sobie czytala.

Jeszcze 4 tyg I do PL lecimy. Wszyscy sie juz nie moga nas doczekac. Nas jak nas chlopakow. A ja im blizej tym bardziej przerazona jestem calym tym pakowaniem lotem z dzieciakami itp i jeszcze ta bezduszna godzina lotu 6 rano co znaczy ze na lotnisku musimy byc o 4 a wyjzad o 3.
 
Marcikuk- nie bój sie lotu na pewno wszystko super pójdzie . My tez mieliśmy lot o 6 rano a o 3 musieliśmy opuścić dom i uważam ze to najlepsza godzina na lot i nawet powrót zmieniliśmy z wieczornego na tez ten poranny. Moje dzieci jako, ze śpią zawsze do 8-9 z przerwa na jedzenie o 5-6 to po prostu nakarmilam je przed 3 i wszystko na spiocha . Spaly cała drogę na lotnisko , nawet jak trzeba było je wyjąć z wózka przy taśmach i lene nakarmilam przed lotem a Mati cały czas spał i obudził sie na starcie wiec go nakarmilam wtedy. Dla nich to był środek nocy hehe :-) powrót tez był bezproblemowy i tak samo super zlecial . A wieczorem to moje dzieci są marudne i podejrzewam , ze wtedy by juz nie było tak wesoło .
 
miss ja tez wypelnilam tą ankietę ale siadałam do niej moze z 5 razy
a to moje gadziny na spacerku dzis 20130428_150503.jpg
lola dawaj zdjecia swoich pociech bo dawno ich nie widzialam
 

Załączniki

  • 20130428_150503.jpg
    20130428_150503.jpg
    39,6 KB · Wyświetleń: 45
Mati, ale sliczniaki! Dziewczyny co macie parki, zdaza wam sie, ze ludzie nie wiedza, ze to bliznieta? U mnie dwaj chlopcy, dzis w tych samych kurtkach na spacerze a baba sie pyta ile maja lat, mowie, a ona pyta 'a ten drugi?:-D A propo lotow to moj Rorus taka syrene wlaczyl w wozku w kolejce do odprawy w Dublinie (a kolejka dluga byla), ze nas kobieta przepuscila business trackiem na szybcika. :blink:
 
Mati- Sliczne dzieciaczki:-) Czyzby coreczka mniejsza od braciszka? A co do zdjec to mowisz i masz hehe :-)

DSCN8305.jpgdo chrztu, DSCN8766.jpglenA na imprezce, mati w wozku.jpgmati na spacerku

cailina- no u mnie to maja prawo być w szoku bo moje dzueci nie dość ze zupełnie inne to Mati 2 razy większy - ok 9kg a Lena 4300:-) maja ponad pól roczku :-) a jak twoje dzieci wagowo jak miały pól roku bo tez małe sie urodziły . W sumie mój Mati ważył 2600g tylko a zaczął rosnąć jak na drożdżach
 

Załączniki

  • DSCN8305.jpg
    DSCN8305.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 70
  • DSCN8766.jpg
    DSCN8766.jpg
    30,5 KB · Wyświetleń: 67
  • mati w wozku.jpg
    mati w wozku.jpg
    41,4 KB · Wyświetleń: 71
Ostatnia edycja:
Mati & Lola super brzdące :)

Cailina u mnie mimo ze dwoch chlopakow i ostatnio czesto ubrani prawie jednakowe nadal " glupie" pytania " oooo to blizniaki? A pani" czasem mam ochote odpowiedziec ze nie moje tylko ukradlam ;)

A to moje padaki :)
 

Załączniki

  • image1.jpg
    image1.jpg
    31,8 KB · Wyświetleń: 49
  • image.jpg
    image.jpg
    37,1 KB · Wyświetleń: 45
reklama
witajcie majowo:-):-) no teraz moge wszystkim mówic ze w tym miesiącu moje maluchy koncza rok :-D:-D
cailina mnie to tylko pytają czy to parka a ja odpowiadam a nie widac? no ja zawsze ubieram milenke na rózowo a miloszka na niebiesko albo granatowo no bynajmniej na pierwszy rzut oka widac ze chlopiec i dziewczynka
lola twoja lenka i mati sa swietni u mnie tez milosz zaczol mega szybko przybierac nawet byl moment ze 2kg róznicy bylo w wadze teraz jest 1 kg milenka dlugoscią moze identycznie jak milosz ale ogolnie jest drobniejsza i delikatniejsza
zabolek twoja ferajna tez super nie ma co:-):-):-) widac ze blizniaki ale chyba nie są podobni do siebie?
u mnie milosz oczy niebieskie a milenka brązowe zupelnie róznią sie od siebie w zasadzie to one są dwojaczki
 
Do góry