reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

ależ dorosłe te dzieciaki już, cudne:-) no w końcu roku dobijają powoli ;-)

zabolek Twoje na trampolinie są??? ja moje wsadzam i chwila spokoju jest na dworze;-) teren zamknięty i miękki więc małe ryzyko uszkodzenia hihi :-) no i mój wózek widzę;-)

sylha moje tez skoki przechodza wg wieku urodzeniowego:tak:

miss moje w tym wieku też tak szalały nie wiem po co... budziły sie i nie spały ze 2 godziny:szok: z wiekiem było lepiej. Choć teraz budzą sie w nocy ze 2-3 razy kazdy to jednak z cycem zasypiaja od razu;-):tak:

mnie ludzie tez pytaja czy parka, zeby było smieszniej pytaja która dziewczynka i jeszcze zdarza sie ze zle "strzelają" choc po ubranku juz widac które jest które:szok:
 
reklama
Pikka tak na trampolinie ;) mam 8tf wiec duza, ogrodzona zamyjam ich staje obok i spokoj ;)
No kojarzylam ze ktoras ma ten sam wozek ;) dla mnie kn mega wygodny jest ;)
 
Super macie te dzieciaczki. Zabolek jeden z twoich synusiow tez ma takie duze oczka jak moj Mati.
Moje chlopaki aktualnie wygladaja tak
20130430_144113.jpg

I mam pytanko do dziewczyn z UK. Powiedzcie mi czy jak jestescie w PL to kupujecie wode mineralna z atestem i ja gotujecie czu normalnej kranowy używacie? Tutaj gotuje im zwykla kranowke a PL moja siosta zawsze malej kupowala wode z atestem ale to bylo 14 lat temu wiec mysle ze woda tez juz jest lepszej jakosci.
 

Załączniki

  • 20130430_144113.jpg
    20130430_144113.jpg
    16 KB · Wyświetleń: 55
Marcikuk ja tu daje kranowe ale po przefiltrowaniu bo my uzywamy brita filter. W pl robie tak sami. Od kilku lat uzywamy filtra i woda jest o niebi lepsza ;) nigdy nie uzywalam mineralnej dla dzieci.
 
Ale super chłopaki i u Marcikuk i Zabolka i faktycznie zupełnie inni.

Lilonka- slodziaki malutkie oj kiedy to było :-) przecudni. Ciesz sue każda chwila bo widzisz po naszych jakie juz wielkoludy hehe :-)

dzuewczyny a mi przed chwila zwazyli dzieci i myślałam ze padne . Lena ok swoim tempem ale Mati miał 2 tyg temu 8660 a dzus 9260:szok: przed tem tyl nawet po 300 g tygodniowo a ostatnio przytyl 600 g w 5 tyg wiec myślałam ze w końcu przystopowal bo jest bardzo ruchliwy , skacze non stop itd a tu tyle dowalil! A je 3 razy dziennie mleko po 180-210 ml plus 60-90 ml rano na śniadanie kaszki z lyzeczki bo inaczej nie chce nic i obiad taki duży sloiczek i deserek jakieś owoce. Czy to dużo ? Ma 6,5 mies.

marcikuk- ja tutaj tez mam filtr i wodę gotuje a w Polsce nie miałam filtru i tez gotowalam zwykła kranowe. Nigdy nie dawalam wody mineralnej itp
 
Ostatnia edycja:
Lola, jakie te twoje maluchy eleganckie. Zaraz sprawdze jak to u nas bylo z waga na pol roku bo nie pamietam, ale mam zapisane bo bierzemy udzial w badaniu nad wirusem RSV(nie pytajcie, ja sie nie znam, moi go nie mieli, ale zapisuje co mi kazali w zeszycikach) jako ze chlopaki byli wczesniakami. Mam, okolo 7.5kg mieli.

MARCIKUK a twoje chlopaki to identyczne? bo na moje oko podobni;-). A co do wody, to ja w Polsce dawalam przegotowana kranowke, chlopaki mieli 10 miesiecy jak pojechalismy I nic im nie bylo. Przestalam tez wtedy sterylizowac butelki bo nie bralam sterylizatora.

U nas dzien marudy oraz dalej sa obrazeni na spanie. Wpakowalam w wozek I na spacer, zasneli a ja w kawiarni usiadlam z gazeta, na swiezym powietrzu zeby nie bylo. A spacer zaliczylismy jak sie obudzili. Jak juz moi razem spia to rzucam wszytko I odpoczywam bo to takie zadkie!
 
dziewczyny maluchy przesliczne i rosna jak na drozdzach!Lola- a twoj mati to wielkolud-moje teraz waza po 9 kg.
cailina-moje tez przestaly spac razem popoludniu ale wtedy przychodzi maz i sie dziecmi dzielimy to mam chwile "dla siebie" tzn.sprzatam,gotuje itp.-ha ha
miss-i ja czytam twojego bloga i czekam z niecierpliwoscia na kolejne wpisy:-)niestety ankiety nie wypelnie,bo nie mam kiedy-z gory przepraszam.
a wode 2 tygodnie temu zmienilam na kranowe i nawet nie filtruje i jak dotad nic maluchom nie jest
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny dziadek mi zmarl I w sobote pogrzeb. Lece do Polski na 2 dni bez moich chlopakow, ciezko mi bedzie ale to chyba najlepsze wyjscie. Nie wyobrazam sobie ich zostawic, ale jak trzeba...Nie wyobrazam sobie nie poleciec.:-(
 
reklama
cailina-przyjmij wyrazy wspolczucia.na pewno ciezko zostawic maluchy-najgorszy ten 1 raz ale sa takie momenty,ze trzeba!trzymaj sie.
 
Do góry