reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

youstta ja miałam szczęście że część wizyt od razu szpital mi umawiał a drugą część zaraz po nowym roku dzwoniłam...ale np z rehabilitacją to po prostu obdzwoniłam wszystko co się dało w Łodzi i trafiłam na w miarę osiągalny termin w bardzo fajnym ośrodku gdzie dodatkowo jest dzieciaczek oglądany przez neurologa i to wszystko na NFZ. Jak na razie to za żadnego lekarza jeszcze nie płaciliśmy
 
reklama
Witajcie dziewczyny,ja ciągle zalatana jestem...
Wczoraj byliśmy na szczepieniu z chłopcami(nareszcie!!) pierwsza dawka pneumokoki u nas koszt takiej szczepionki to 265zł za jedną,na szczęście wszystko bedziemy mieć zwróćone a nasze lekarka to się nie mogła nachwalić mojego M.,że takiego to ze świeczka szukac bo przyjedzie z dzieckiem,załatwi wizytę w domu pomoże i że zawsze jest uśmiechni.ety i żartownić i nigdy się nie skarży hmmm... no dobra zgadzam się jest niezastąpiony i bardzo bardzo pomaga przy chłopcach ale czemu nas mamusiek nikt nie chwali??W końcu to my mamy dzieciaki 24h...ale i tak byłam dumna z niego,nawet w szpitalu pielęgniarki i mmama jednej dziewczynki były pod wrażeniem że facet a tak troskliwie zajmuje się dzieciaczkami...

Nasze łobuzy mają juz po 6 zębolków-jedyneczki dolne i górne, Kuba górne dwójeczki a filipek dolne dwójki uff....

Dziewczyny Wesołego Alleluja dla Was i Waszych rodzin
ja dalej zmykam do kuchni a M. po nocce musiał jechac na budowe..wrrrrr
 
Żeby śmiały się pisanki, uśmiechały się baranki, mokry śmigus zraszał skronie, dużo szczęścia sypiąc w dłonie! Pełnych miłości, radości i zdrowia Świąt Wielkiej Nocy oraz smacznego jajka dla Cioc z BB życzy Magda z LAura i ANtosiem
:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Święta Święta i po świetach ...
Justynko ja swoich jeszcze nie uczyłam picia z kubeczka, tym bardziej jedzenia samemu łyżeczką, ja juz to widzę:-D :-D:-D chłopcy zabawa na całego a ja mega zdenerwowana:confused::confused::confused:
A dzis opuściliśmy łóżeczko Filipa do samego dołu cwaniak wspina się po szczebelkach i soi sam w łóżeczku i oczywiście wchodzi na wszystko co tylko może i na wszystkich w tym na braciszka:/ biedny Kacperek trzeba mieć oczy dookoła gowy bo inaczej Filip siedzi juz na bracie :szok::szok::szok::szok::szok: szok a On ma dopiero 7,5 miesiąca.
 
Do góry