reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

moje sa z 32 tc i zaczelam podawac cos innego jak mialy skonczone 4 msc zgodnie z rada pediatry :-)
renia a ty od dawna podajesz to zoltko? do zupki dajesz juz ugotowane?
 
reklama
ile czasu trzeba tak co drugi dzien podawac? Czy jak ugotuje wczesniej zupe z zoltkiem to moge ja zamrozic? zielona jestem w tym temacie :-)

ja gdzies ostatnio czytalam ze dziecko powinno dostawac zoltko co 2 dzien i poecje miesa codziennie do 9 czy 10 m-ca to cenne zrodlo zelaza itd, poszukam gdzies w gaziecie jakiejs to bylo,
co do mrozenia nie mam pojecia, moze lepiej zamrozic zupe a zoltko dodawac na biezaco
 
Dziewczyny jakich oliwek i szamponow do wlosow dla dzieci uzywacie ??? U nas Johnson i Oliatum zupelnie sie nie sprawdzaja. Na dodatek Laura dostala ciemieniuchy aaaaaaaaaaaaa:baffled::baffled::baffled:. To bedzie nie lada wyczyn, moje dziecko nie dosc, ze ma bujna czuprynke to nie lubi jak myje sie jej glowe. Stosuje Olejuszke, skarb matki, ale gdzies wyczytalam, ze nie powinno sie przegrzewac glowy, a przeciez po nalozeniu tego preparatu nalezy zalozyc czapeczke i badz tu madry.

Nawiazujac do rozszezania diety, czy ktora z Was ma informacje co i kiedy powinno sie wprowadzac ???
 
Dziewczyny jakich oliwek i szamponow do wlosow dla dzieci uzywacie ??? U nas Johnson i Oliatum zupelnie sie nie sprawdzaja. Na dodatek Laura dostala ciemieniuchy aaaaaaaaaaaaa:baffled::baffled::baffled:. To bedzie nie lada wyczyn, moje dziecko nie dosc, ze ma bujna czuprynke to nie lubi jak myje sie jej glowe. Stosuje Olejuszke, skarb matki, ale gdzies wyczytalam, ze nie powinno sie przegrzewac glowy, a przeciez po nalozeniu tego preparatu nalezy zalozyc czapeczke i badz tu madry.

Nawiazujac do rozszezania diety, czy ktora z Was ma informacje co i kiedy powinno sie wprowadzac ???

my uzywamy do kapieli emolium i skarb matki, nie uzywamy szamponow, glowki myjemy woda z tym plynem ktorego uzyjemy

jesli chodzi o ciemieniuche to uzyj zwyklej oliwki, posmaruj glowke gdzie jest ciemieniucha , odczekaj chwilke a nastepnie delikatnie wyczesz szczoteczka do wlosow dla dzieci, u mnie stary sprawdzony sposob pomogl
 
ja po ostatnich przejściach z kleikiem boję się dzieciakom rozszerzać dietę i chyba jeszcze poczekam aż skończa 4 miesiące...
w ogóle to jakiegoś doła mam ze zmęczenia i sama nie wiem czemu,a młodzież drugi tydzień świruje na maxa że ledwo daję radę ich ogarnąć...nie wiem co za pieron - skok rozwojowy czy co na świecie ! gorzej mi jedzą i ogólnie potwornie marudza
 
Dzisiaj byłam u pediatry,bo dziewczyny zaczęły mi kaszleć i mają katarek,na szczęście żadnych zmian osłuchowych nie ma.Były też ważone no i świetnie przybierają na wadze już po 1kg na plusie.
Tossa u mnie też bliźniaczki atakują,jakaś tragedia jest ciągle płaczą,kolek brak więc nie wiem co z nimi
 
Jak dobrze, ze jest to forum dziewczyny... U mnie to samo- kolomyja! Jeszcze troche i strzele sobie w leb tudziez zafunduje popoludnie w pokoju bez okien grr jeden wielki kwik!! Walewanderki dokladnie tak jak prawi Manila! Dziala;-)
 
reklama
Dziewczyny u mnie też drugi dzień jacyś tacy nieswoi, dzisiaj miałam skakać z balkonu lub podcinać sobie żyły ale nie mialam już na to siły hehehehe:-D:-D:-D:-D:-D
 
Do góry