reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

ja dzisiaj to rano w locie jakąś kanapkę zjadlam i potem jak na chwilę przysnęły to też - była chyba jakaś 11 z minutami i teraz usiadłam i sobie uprzytomniłam że od tej 11 to nic w pysku nie miałam ! mimo że cudem udało mi się ugotować zupę na 3 dni to nawet jej nie próbowałam , tylko wieczorem mężowi przygrzałam
 
reklama
a moje dziewczyny w miare grzeczne od kilku dni...chyba kolki im nareszcie przechodza uff:happy: a z tym żóltkiem to takie ugotowane rozdrobnic i do zrobionej zupki dodac i juz?
 
Volka bidulko, może to przez osłabienie. Mnie tak łapało jak chłopcy jeszcze w szpitalu byli. Ja wykończona psychicznie i fizycznie miałam tylko katar a czułam się jakbym jakąś ostra grype przechodziła. Kuruj się kochana.

Tossa mój M dzwoni w ciągu dnia i przypomina mi, żebym coś zjadła. Dziś od rana taki sajgon mieliśmy, że po 12 udało mi się w aucie batonika zjeść jak dziecko karmiłam potem o 18 kanapka i teraz tosty się robią ;)
 
ja jeszcze dzisiaj pojechałam na zakupy, potem kąpiel dzieci i karmienie, szykowanie paczek do przesyłek i teraz siedzę i dziergam na szydełku młodej czapeczkę
 
o i takiej Tossy mi brakowało ;) Od razu przypomniały mi się twoje przetwory :) Skąd ty na to wszystko bierzesz siły????
Ja się chyba rozleniwiłam. Ale po świętach młoda pójdzie już do przedszkola to będzie łatwiej.
 
Monia - chałupa odłogiem leży a ja szydełkuję :-) też nie mam siły i chęci na sprzątanie - jakiś turbo dopalacz by się przydał :-)
 
Kasiu ja ucieram zoltko na tarce i mieszam z woda na totalna papke :-), bo nie za bardzo chca jesc jak sa grudki :-)

U nas zabkownie na calego juz od 4 miesiecy, caly czas na nurofenie, niewiele to pomaga, ufff nie mam juz sil ... :-(
 
reklama
hehe.. Tossa szydełkuje :))

Co do porządku to mnie wczoraj położna na wizycie patronazwowej "nakryła",bynajmniej porządku w chacie nie miałam :D

Dziewczyny powiedzcie mi czy Wy tych specjalistów, neurologów to na NFZ macie?
Ja mam skierowanie do neurologa i miejsca są dopiero na październik. Jak dostaję jakieś skierowanie to muszę robić prywatnie np. usg bioderek,albo fizjoterapeuta bo wizyty są bardzo odległe, min. 3-4 msc. Jak Wy się "wbijacie" w kolejkę?

MoniaN - powodzenia z przedszkolem :)ja planuję od września dać Majkę do przedszkola, tylko że ja w sierpniu wracam do pracy chyba..]
 
Do góry