reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

manila - właśnie mamy jeszcze zooma ale powiem szczerze że jak wychodziłam sama na spacer z młodymi to musiałam się sporo naszarpać tym wózkiem , no i gondolki są pochowane pod łóżeczkami, spacerówki upchane na szafie a stelaż stoi na przedpokoju
a na BJ w sumie natchnęła mnie natt tutaj z forum :-) i się napatrzyłam w necie na filmiki, mąż tak samo - niestety u mnie na wsi Łodzi nie ma w sklepach joggera więc po prostu kupiliśmy wózek w ciemno ale mam nadzieję że będzie się super sprawować, w gratisie dostaliśmy jeszcze pałąk na rączki z przodu... ogólnie to patrząc już na wstępie to BJ waży 11,8 a zoom 18 czy 19kg - więc już różnica w samej wadze wózka
Także teraz będziemy sprzedawać swojego zooma :-)
BJ z tego co rozmawiałam przez telefon z panem ze sklepu gdzie zamawialiśmy , to ma 76cm szerokości (głównie chodzi tutaj o rączkę) więc w standardowe drzwi się mieści - u mnie są do dupne windy i mogę mieć problem z wjazdem bo są wąskawe ale coś się pokombinuje - mam nadzieję bo żeby wjechać zoomem to musiałam blokować drzwi od windy , otwierać drzwi w windzie towarowej, wjechać wózkiem, odblokować drzwi windy i na dole/górze jak zjeżdżałam/wjeżdzałam to musiałam to samo zrobić więc jak wyjeżdżałam z klatki byłam upocona jak szczur !
 
reklama
MoniaN -widze,ze u nas podobnie, jedno nienasycone, a drugie jak wiatr zawieje. Moj Antek pochlania 120 ml co 3 godziny i nie daj Bog jak sie spoznisz, wrzask jakby go ze skory odzierali. :-D:-D

Kloodia - niech moc bedzie z Toba, wcal sie nie dziwie, ze bola ich brzuchy po takiej dawce lekow, Poczatki sa ciezki, jak masz mozliwosc to staraj sie wszczelic z kladzeniem ich na brzuch. Moj syn tez ma problem z kolkami .Zaobserwowalam jak "wygniecie" sobie brzuszek to gazy odchodza ze fiu fiu. Niewspomne o corce, szokoda ze psa nie mam, bo nie ma na kogo zgonic :):):):) Trzymaj sie kochana
 
Czesc dziewczyny!

Tossa gratuluje nowego nabytku:D no i kolor mega;-) my tez mamy BJ ale City Select kolor amethyst i jest obledny- wiadomo:D

Klaudia kochana trzymaj sie!!!! Wiem co czujesz- u nas bylo to samo jak tydzien karmilam tylko sztucznym- ale wtedy przyszla na pomoc polozna i o dziwo pomoglo- przed kazdym karmieniem kazala dopajac 15-20ml herbatki koperkowej i dopiero potem mleczko i wyobraz sobie ze minal dzien czy dwa i kupki byly zupelnie inne:tak::tak: sproboj- moze pomoze- oby!!!
 
Jeden kamień z serca mniej. Hanka zaczęła robić kupy bez pomocy termometra ale za to nadal nie je tzn je ale bardzo mało po 10-20 ml. Czasem zdarzy jej się łyknąć 40 ml. Dzienny bilans to ok 250 ml. Mam nadzieję, że to ok.
No i nie mam mleka dziewczynki. Wyduszam z siebie max 40 ml laktatorem. Kurna pierwsze dni są na maksa ciężkie. I jak czytam Wasze posty też lekko nie bywa. Pozdrawiam wszystkie dubeltowe mamuśki. Oby było tylko lepiej:-)
 
Moniek_78 nie zniechecaj sie, 40 to naprawde cos, ja mialam doslownie kilka kropel, mimo, ze male w szpitalu caly czas wisialy i to obie jednoczesnie, to niestety nic nie pomoglo. I karmie mm.
 
A u nas tragedia! Kamiś trafił do szpitala z obturacyjnym zapaleniem oskrzeli, Adaś na antybiotykach w domu :(. Wczoraj ja z Kamilem siedziałam, dziś zamiana z mężem i jestem w domu z Adasiem :(. Boziu, co za ***** się nas uczepiło. I w dodatku my i teściowa też nadal przeziębeni :/. SHIT!
 
Manila kupowałam na allegro BABY JOGGER WÓZEK CITY MINI DOUBLE 2011+PAŁĄK RATY (2202551188) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
a teraz patrzę na nową aukcję i jest już100zł droższy :szok: to teraz w sumie żaden gratis bo pałąk kosztuje 141 zł - jedynie co moge polecić że panowie mi pomierzyli co chciałam :-) wysłali na maila, kontaktowałam się też telefonicznie i nie było problemu i przed wysłaniem sprawdzają dany wózek, bo otrzymałam informację że coś nie grało w tym który mieli do nas wysłać i czekali na nowy, gwarancja oczywiście jest podstęplowana i wszystko tak to ok :-)
 
A u nas tragedia! Kamiś trafił do szpitala z obturacyjnym zapaleniem oskrzeli, Adaś na antybiotykach w domu :(. Wczoraj ja z Kamilem siedziałam, dziś zamiana z mężem i jestem w domu z Adasiem :(. Boziu, co za ***** się nas uczepiło. I w dodatku my i teściowa też nadal przeziębeni :/. SHIT!

Volka głowa do góry będzie dobrze, najważniejsze że jest tam pod dobrą opieką. Mój Kacperek jak miał 2,5 miesiąca też był w szpitalu na zapalenie płuc też byłam przerażona ale na szczęście 10 dni i zdrowy wrócił do domu:)
 
reklama
u nas też szpital w domu...
chłopaki katary i kaszel...jutro do lekarza idziemy..i ciągle płacz... albo zęby,albo brzuch albo nie radzą sobie z chorobą...
na dodatek mam Lary w domku bo też zakatarzona .......

a wczoraj masakra..Ksawku mi się zaczął dusić...
tak poprostu wychodzę z pokoju on kaszle.. i oczy mu uciekają... zaczął wymiotować,najpierw purpurowy na twarzy a potem blady jak ściana..jak już mu przeszło odłożyłam go na łóżko...a on znowu dusi się i te uciekające oczy....brrrrrrrrrr
to były najgorsze chwile w moim życiu od czasu porodu ...
 
Do góry